Leo Messi odpoczywa w Argentynie

Łukasz Lewtak

28 grudnia 2014, 09:45

Mundo Deportivo

110 komentarzy

Leo Messi i jego rodzina korzystają z przerwy świątecznej, przebywając w gronie najbliższych. Napastnik Barçy przybył do rodzinnego Rosario 21 grudnia i od tego momentu zawsze jest widziany wspólnie ze swoją rodziną.

Leo Messi spędza czas ze swoją partnerką Antonellą Roccuzzo, synem Thiago, a także bratankami i przyjaciółmi. Piłkarz wziął również udział w roli ojca chrzestnego w chrzcie Benjamina, syna swojego brata. Messi podzielił się zdjęciami z niektórych wydarzeń na portalach społecznościowych. Poniżej zdjęcie Leo z Benjaminem.

Przypomnijmy, że za zgodą klubu Leo Messi, podobnie jak Neymar, wróci do Barcelony nieco później niż inni zawodnicy – dokładnie w piątek 2 stycznia.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Ciekawe czy byla by z nim gdyby grał w okręgówce. Jak uważacie?

@loswariatofano: A co to pudelek? Może by była z nim nawet gdyby był bezdomnym kto to wie? Takie dyskusje są moim zdaniem bezsensowne i nie na miejscu.

@loswariatofano: A czy to ważne? Leo jest tym kim jest, jest taki jaki jest i za to go zapewne kocha.

@Marcin 9: Nie. To Fcabrca.com. Na pudelku nie bywam. Rozumiem, że Ty tak i stąd twoja sugestia?

@MrCocaCola: Obudź sie synku.

@loswariatofano: Oni znają się od dziecka. Wtedy nie był jeszcze znany i lubiany. Wręcz przeciwnie, miał problemy zdrowotne i nie było wiadomo czy kiedykolwiek będzie grał w piłkę więc odpowiedz sobie sam...

@loswariatofano: pieniądze i sława to nie wszystko

@loswariatofano: Takie pytanie można by zadać niejednemu piłkarzowi... raczej każdy bogaty ma piękną żonę, tak było, jest i będzie... swoją drogą, to Antonella wygląda na bardzo sympatyczną osobę, nie to co laska Ronaldo o tępej twarzy i sztucznym ciele:P

@loswariatofano: Z tego, co ja wiem to oni się już dawno znali. Myślę, że nie jest z nim tylko dla kasy.

@sh@rak: Nawet dziewuchy Messiego i Ronaldo są porównywane, fuck... Niedługo będziecie porównywać ich dzieci (jeśli już tego nie robicie) :D

@Marcin 9: Dlaczego bezsensowne? Takie są dzisiaj realia. Większość kobiet leci na hajs i prawdopodobnie Messiego panna nie miała dylematu "być z nim czy nie być". A twierdzenie, że znali się od dziecka jest za mało trafne. Ja też mam wiele koleżanek, które znam od dziecka i jestem z jakąś? No nie. Znali się, byli znajomymi.. Messi robił karierę i Antonella zrobiła resztę. PS 6 w lotto na kolejne losowanie: 42, 20, 10, 33, 5, 12. I z całym szacunkiem, ale Antonella jest o niebo ładniejsza od kobiety Ronaldo.

@hyzar: Wiem, że artykuły i filmy to nie to samo co rzeczywistość, ale jeśli wierzyć właśnie tym źródłom to Messi, Antonellę zna od dziecka, natomiast parą zostali już w czasach szkolnych. Tak jak wspomniałem wyżej, oboje mieszkali jeszcze w Argentynie. Messi praktycznie nie miał szans na to żeby uprawiać piłkę z powodu zdrowia, a ona nie mogła w zaistniałej sytuacji podejrzewać nawet, że będzie on nie tylko najlepszym piłkarzem w historii ale nawet kimś, kto zarabia najniższą krajową kopiąc w piłkę :) Jego wyjazd do hiszpanii był wyborem pomiędzy szansą na normalne życie dzięki kasie Barcelony na leczenie dla niego i na piłkarski rozwój, a jego pierwszą (dziecięcą) miłością. Wybrał piłkę i zdrowie ale jeśli wierzyć źródłom o których na początku wspomniałem pisali do siebie przez cały czas jego pobytu w Barcelonie, od 16 roku życia byli parą na odległość, a gdy zaczął wchodzić do pierwszego zespołu zaczął zapraszać Antonnellę do siebie przy każdej okazji. W końcy zamieszkali razem itd itp. Więc nie poleciała na kasę ;)
« Powrót do wszystkich komentarzy