Kondolencje z całego świata (aktualizacja)

n00stress, Eoren

25 kwietnia 2014, 20:56

Twitter

427 komentarzy

Tito Vilanova przegrał trzyletnią walkę z rakiem i w wieku 45 lat odszedł z tego świata. Osierocił dwójkę dzieci. Kondolencje i wyrazy wsparcia nadeszły z każdej strony. Dzisiaj przynależność klubowa nie ma znaczenia...

Sergio Ramos (Real Madryt): „Dużo wsparcia dla rodziny Tito i jego przyjaciół. Był przykładem siły i woli walki dla każdego z nas".

Víctor Valdés: „Tito Vilanova, jeden z najlepszych trenerów w mojej karierze. Dziękuje za wszystko, co mi dałeś".

Aaron Ramsey (Arsenal): „Straszliwa wiadomość... Spoczywaj w pokoju, Tito".

Lukas Podolski (Arsenal): „Spoczywaj w pokoju Tito Vilanovo. Świat futbolu stracił jednego z najlepszych trenerów..."

Andreu Fontàs: „Nigdy cię nie zapomnimy. Spoczywaj w pokoju, Tito".

Toni Freixa: „Odczuwam ogromny smutek z powodu śmierci Tito Vilanovy. Zawsze będzie w sercu wszystkich barcelonistów. Spoczywaj w pokoju, Tito".

Andrés Iniesta: „Brak mi słów. Byłeś i będziesz przykładem. Jestem dumny, że byłem częścią twojego życia. Nigdy cię nie zapomnę...".

José Callejón (Napoli): „Spoczywaj w pokoju, Tito".

Isaac Cuenca: „Bardzo smutna wiadomość. Życie czasami jest niesprawiedliwe. Rodzinie Tito życzę dużo siły. Nigdy go nie zapomnimy. Spoczywaj w pokoju, Tito".

Josep Maria Bartomeu: „Tito Vilanova zawsze będzie wzorem, zarówno na płaszczyźnie ludzkiej, jaki i piłkarskiej, dla całej FC Barcelony. Dziękujemy za wszystko. Spoczywaj w pokoju, Tito".

Saul Niguez (Rayo Vallecano): „Życzę wiele siły rodzinie i przyjaciołom Tito. Zawsze będziesz dla nas wszystkich przykładem. Spoczywaj w pokoju, Tito".

Sergi Samper: „Spoczywaj w pokoju, Tito. Zawsze będziesz jednym z nas. #WiecznyTito".

Ruben Rochina (Rayo Vallecano): „Wyrazy wsparcia dla rodziny i przyjaciół Tito Vilanovy a także dla wszystkich, którzy tworzą FC Barcelonę. Spoczywaj w pokoju".

Joan Laporta: „Moje najgłębsze kondolencje dla Monste, Carloty i Adrii. Dla całej rodziny i wszystkich przyjaciół. Spoczywaj w pokoju, kochany Tito. Całuję was wszystkich".

Unai Emery (Sevilla): „Moje kondolencje dla rodziny Tito. To wielka strata. Spoczywaj w pokoju".

Layvin Kurzawa (Monaco): „Spoczywaj w pokoju, Tito Vilanovo".

Inigo Martínez (Real Sociedad): „Przeraziła mnie wiadomość o śmierci Tito Vilanovy. Spoczywaj w pokoju".

José Mari Bakero: „Spoczywaj w pokoju, Tito. Cała moja miłość, szacunek i wsparcie dla jego rodziny".

Fernando Amorebieta (Athletic Bilbao): „Moje wsparcie dla rodziny i przyjaciół Tito Vilanovy. Spoczywaj w pokoju".

Pedro Rodríguez: „Nigdy cię nie zapomnimy! Dziękuję za to, że byłeś częścią mojego życia i za to, jak wspaniałą osobą byłeś. Spoczywaj w pokoju, Tito".

Marcelo (Real Madryt): „Moje najszczersze kondolencje dla rodziny Tito Vilanovy. Był przykładem walki o życie!".

Michu (Swansea): „Ceń to gdzie jesteś i to, co masz, ponieważ nigdy nie wiesz, kiedy przyjdzie twój moment. Spoczywaj w pokoju, Tito". „Pieprzony rak!!!"

Jerome Boateng (Bayern Monachium): „Spoczywaj w pokoju, Tito Vilanovo. Moje myśli są wraz z twoją rodziną i przyjaciółmi".

Sergi Roberto: „Spoczywaj w pokoju, Tito. Dziękuję za wszystko, czego nas na uczyłeś i za to, że nigdy się nie poddałeś. Zawsze będziesz z nami. #WiecznyTito".

David Zurutuza (Real Sociedad): „Smutna wiadomość. Spoczywaj w pokoju, Tito. Moje wsparcie dla twojej rodziny i przyjaciół".

Romelu Lukaku (Everton): „Spoczywaj w pokoju, Tito Vilanovo".

Jonathan dos Santos: „Niepowetowana strata. Moje najgłębsze kondolencje dla całej rodziny. Zawsze będziemy cię pamiętać. Spoczywaj w pokoju, Tito".

Martín Montoya: „Spoczywaj w pokoju, Tito. Dziękujemy za całą radość, jaką dałeś barcelonistom, i za twoją walkę do ostatniej chwili".

Pablo Zabaleta (Manchester City): „Spoczywaj w pokoju, Tito".

Jack Wilshere (Arsenal): „Spoczywaj w pokoju, Tito. Smutny dzień dla futbolu. Moje myśli są z jego rodziną".

Thibaut Courtois (Atlético Madryt): „Życzę wiele siły dla rodziny i przyjaciół Tito Vilanovy w tak trudnym dla nich momencie. Moje najszczersze kondolencje".

Iker Muniain (Athletic Bilbao): „Odszedł wielki wojownik, Tito Vilanova. Moje wyrazy wsparcia dla jego rodziny i bliskich. Spoczywaj w pokoju".

Iker Casillas (Real Madryt): „Smutny dzień dla świata futbolu. Spoczywaj w pokoju, Tito Vilanovo, jesteś przykładem siły i odwagi dla nas wszystkich".

Mesut Özil (Arsenal):  Spoczywaj w pokoju, Tito".

Pepe Mel (West Bromwich Albion): „Żegnamy wielkiego profesjonalistę i dobrego przyjaciela. Spoczywaj w pokoju, przyjacielu!".

Roberto Soldado (Tottenham): „Moje najgłębsze kondolencje dla rodziny i przyjaciół Tito Vilanovy".

Hector Moreno (RCD Espanyol): „Moje najgłębsze kondolencje dla bliskich i przyjaciół wielkiego człowieka, jakim był Tito Vilanova. Spoczywaj w pokoju, Tito".

Fabio Cannavaro: „Spoczywaj w pokoju, Tito. #NaZawszeTito".

David Villa (Atlético Madryt): „Moje kondolencje dla rodziny i przyjaciół Tito Vilanovy. Zawsze będzie dla nas przykładem walki. Nigdy go nie zapomnimy. Spoczywaj w pokoju, Tito". 

Leo Messi: „Osoba, o której ciężko zapomnieć. Zawsze będziemy o Tobie pamiętać. Wyrazy wsparcia dla rodziny Tito".

Éric Abidal (AS Monaco): „Za wszystko, przez co razem przeszliśmy, zawsze będę o Tobie pamiętać przyjacielu. Dzięki za walkę. Wyrazy wsparcia dla rodziny".

Rafa Márquez: „To bardzo smutna informacja o śmierci Tito. Będę miał wspaniałe wspomnienia z tą wielką osobą. Kondolencje dla całej jego rodziny".

Javier Mascherano: „Zawsze będziemy o Tobie pamiętać. Dziękuje za wszystko. Spoczywaj w pokoju, trenerze".

Fernando Alonso (kierowca F1): „To bardzo smutny dzień. Spoczywaj w pokoju, Tito. Cholerna choroba".

Xabi Alonso (Real Madryt): „Spoczywaj w pokoju, Tito".

Koke (Atlético Madryt): „Uściski dla rodziny i przyjaciół Tito Vilanovy. Dzisiaj jest bardzo smutny dzień dla wszystkich. Spoczywaj w pokoju".

David De Gea (Manchester United): „Bardzo smutna wiadomość, Tito odszedł, ale jego siła i walka będzie przykładem dla każdego z nas. Spoczywaj w pokoju. Uściski dla całej rodziny Tito".

Liverpool: „Po smutnej wiadomości o odejściu Tito Vilanovy wszystkie myśli Liverpoolu są z rodziną Tito, jego przyjaciółmi i Barceloną".

AS Roma: „Cała Roma przesyła najszczersze kondolencje rodzinie byłego trenera Barcelony, Tito Vilanovie".

Atlético Madryt: „Nasze kondolencje dla rodziny i przyjaciół Tito Vilanovy. Cała rodzina rojiblanca przesyła wyrazy wsparcia! Spoczywaj w pokoju".

Manchester City: „Przesyłamy szczere kondolencje całemu barcelonismo po smutnej informacji o odejściu Tito Vilanovy".

Sevilla: „Szczere kondolencje z powodu odejścia Tito".

Manchester United: „Manchester jest bardzo smutny z powodu informacji o śmierci Tito Vilanovy. Przesyłamy szczere kondolencje jego rodzinie i naszym przyjaciołom z FC Barcelony".

Atheltic Bilbao: „Athletic przesyła kondolencje rodzinie zmarłemu dzisiaj Tito Vilanovie i całemu barcelonismo. Niech spoczywa w pokoju".

José Mourinho: „Odejście Tito Vilanovy to bardzo smutna wiadomość dla całego świata futbolu, Barcelony i co najważniejsze dla jego rodziny i przyjaciół. W imieniu Chelsea przesyłam najgłębsze kondolencje w tym bardzo trudnym momencie".

Pau Gasol (LA Lakers): „Wielka strata dla wszystkich. Dzięki Tito Vilanova, zawsze będę wspominać twojego ducha walki".

Carles Puyol: „Dziękuje za wszystko, trenerze. Przykład na boisku i poza nim. Nigdy Cię nie zapomnimy".

Gareth Bale (Real Madryt): „Spoczywaj w pokoju, Tito. Moje myśli są z jego rodziną".

Santi Cazorla (Arsenal): „Moje najszczersze kondolencje dla rodziny Tito Vilanovy. Spoczywaj w pokoju!"

Florentino Pérez: „Pragnę wyrazić głęboki żal z powodu odejścia Tito Vilanovy oraz w imieniu Realu Madryt przesyłam najszczersze kondolencje oraz wsparcie dla jego rodziny, Barcelony, a w szczególności jego żony i dzieci. Dzisiaj jest bardzo smutny dzień dla wszystkich piłkarskich kibiców. Jako człowieka i jako profesjonalista jego życie powinno być zapamiętane".

Thiago Alcântara (Bayern Monachium): „Z całego serca pragnę przekazać moje kondolencje rodzinie Tito".

Álvaro Morata (Real Madryt): „Piłkarski świat płacze dziś w związku ze śmiercią Tito Vilanovy. Wszyscy płaczemy. Niezależnie od barw klubowych. Spoczywaj w pokoju".

Wojciech Szczęsny (Arsenal): „Spoczywaj w pokoju Tito Vilanova".

Rafinha Alcântara (Celta Vigo): „Co za przeklęta choroba. To wszystko zdarzyło się za szybko. Spoczywaj w pokoju, Tito".

Marc Bartra: „Pomogłeś spełnić mi dziecięce marzenia. Zawsze będę Cię miał w głowie i sercu. Spoczywaj w pokoju Tito".

Christio Stoiczkow: „Opuszcza nas największy strateg w historii Barcelony. Spoczywaj w pokoju, Tito".

Rafael Nadal (tenisista): „Dzisiaj opuścił nas wspaniały człowiek. Moje kondolencje dla rodziny i przyjaciół Tito".

Dani Carvajal (Real Madryt): „Spoczywaj w pokoju, Tito, dużo sił dla jego rodziny i krewnych".

Andre Schürrle (Chelsea): „Spoczywaj w pokoju Tito Vilanova. Moje myśli są przy rodzinie i przyjaciołach Tito".

PSG: „Wszyscy w PSG zapamiętają elegancję i wyjątkową siłę Tito. Wyrazy najgłębszego współczucia".

Gerard Piqué: „Dziękuję za wszystko, Tito. Opuściłeś nas zdecydowanie za wcześnie, ale zachowam wszystkie wspaniałe momenty, które razem dzieliliśmy. Zawsze będziesz między nami".

Javi Martínez (Bayern Monachium): „Dużo siły dla przyjaciół i rodziny Tito. Spoczywaj w pokoju".

Cristiano Ronaldo (Real Madryt): „Moje myśli i szacunek są przy rodzinie Tito Vilanovy. Świat futbolu poniósł dzisiaj wielką stratę".

Cesc Fàbregas: „Tito, dziękuję za wszystko, co zrobiłeś dla futbolu i Barcelony. Wszyscy Culés będą Ci zawsze wdzięczni. Poznałem Cię w wieku 14 lat. Mogę tylko powiedzieć, że takich osób jak Ty nie ma dużo. Dziękuję, że we mnie wierzyłeś i pomogłeś mi stać się lepszym piłkarzem, dzięki czemu przezwyciężyłem osobiste i zawodowe problemy. Moje kondolencje dla Montsy, Carlota, Adrii i reszty rodziny oraz przyjaciół. Zawsze będziemy mieć dla Ciebie miejsce w naszych sercach. Spoczywaj w pokoju".

Vicente Del Bosque (selekcjoner rep. Hiszpanii): „Odszedł wspaniały człowiek, który przez całe życie świetnie wykonywał swoją pracę i nigdy nie robił nic przeciwko drugiej osobie. Opuścił nas, mając połowę życia przed sobą. To wielka strata. Łączę się w bólu w tym trudnym momencie z jego żoną, dziećmi oraz całą rodziną".

Luis Suárez (Liverpool): „Spoczywaj w pokoju Tito, całe moje wsparcie i siła dla jego przyjaciół i rodziny".

Falcao (AS Monaco): „Smutny dzień dla futbolu. Moje najszczersze kondolencje dla rodziny i przyjaciół Tito Vilanovy".

Zdjęcie wstawione przez Jordiego Albę na Instagrama

Jordi Alba: „Dzięki Tobie stałem się lepszym piłkarzem i lepszym człowiekiem. Byłeś moim pierwszym szkoleniowcem w pierwszej drużynie. Dzięki Tobie stałem się takim piłkarzem, jakim jestem dzisiaj. Twoje zaufanie sprawiło, że uwierzyłem, że mogę grać w tak wielkim klubie jak Barcelona. Mam wiele wspomnień trenerze. Z naszej pierwszej rozmowy. Ze zdjęcia zrobionego, kiedy zdobyliśmy ligę 100 punktów. Dziękuję za wszystko, czego mogłem się od Ciebie nauczyć, za walkę, za szczerość, za odwagę, za charyzmę i za pokorę, która sprawiała, że byłeś jednym z najlepszych ludzi, jakich kiedykolwiek poznałem. Całe barcelonismo i cały świat Cię kochają. Wszystkie siły dla rodziny Tito! Spoczywaj w pokoju!"

Dani Alves: „Dzisiaj straciliśmy wielkiego ducha i wspaniałą osobę. Dziękuję za walkę do samego końca. Spoczywaj w pokoju".

Marc Marquez (motocyklista): "Bardzo zasmuciła mnie wiadomość, którą przekazano nam po treningu. Moje wsparcie dla rodziny i przyjaciół Tito Vilanovy. Spoczywaj w pokoju".

Pep Guardiola (Bayern Monachium): „Byliśmy tacy młodzi. Chcieliśmy podbić świat i zrobiliśmy to. Nie potrafię powiedzieć nic więcej prócz tego, że ten smutek będzie mi towarzyszyć przez całe życie, już zawsze".

Tito pożegnano również przed rozpoczęciem spotkania AS Romy z Milanem:

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Może zabrzmi to dziwnie i tak jak byście chcieli ale nie wiem jak to inaczej napisac.
Badrdzo przyjemnie czyta mi się te komentarze patrząc na to jak wszytkie kluby, piłkarze nawet ci którzy nas nienawidzą nie lubią mimo tego łączą się w tym tragicznym momencie.
I dopiero takie momenty jak ten uświadamiają nam że ta cała rywalizacja kibiców kto jest lepszy jest chora!

Sam jesteś chory :) Rywalizacja była jest i będzie bo logiczne że każdy chce wygrywać.

@rk: Ale ZDROWA rywalizacja. Na boisku, a nie w internecie czy na ustawkach.
« Powrót do wszystkich komentarzy