Konkurs FCBarca.com i Sportklubu - głosujemy!

Redakcja

19 czerwca 2013, 18:42

Brak komentarzy

W imieniu Redakcji FCBarça.com i stacji Sportklub Polska dziękujemy za liczne głosy oddane na konkurs komentatorski. Regularnie śledzimy też wszystkie komentarze na obu naszych fanpage'ach na Facebooku. Zapraszamy do głosowania, które potrwa do godziny 23:59 w niedzielę, 23 czerwca. Czas na wyłonienie zwycięzcy!

Otrzymaliśmy dziesiątki Waszych nagrań i za wszystkie serdecznie dziękujemy. O wysokim poziomie konkursu najlepiej świadczy to, że wyłonienie pięciu komentarzy trafiających do etapu finałowego zajęło ekspertom Sportklubu i FCBarça.com dużo czasu i porównań. Zakwalifikowane materiały znajdziecie poniżej.

Przypominamy, że głosujemy na jeden z pięciu filmików z komentarzem kibiców do meczu FC Barcelony Regal. Spośród wszystkich materiałów nadesłanych do naszych redakcji została wyłoniona finałowa piątka nagrań. Wystarczy odsłuchać je poniżej, wybrać własnego faworyta i oddać swój głos! Zapraszamy do wymieniania się opiniami na naszym Facebooku.

NAGRANIE I [KLIK!]

NAGRANIE II [KLIK!]

NAGRANIE III [KLIK!]

NAGRANIE IV [KLIK!]

NAGRANIE V [KLIK!]

Mogliśmy wybrać tylko 5 Waszych komentarzy do drugiego etapu, ale w pewnym sensie zwycięzcami powinni czuć się wszyscy uczestnicy. Poprzez swój udział pokazaliście pewność siebie i inicjatywę, a to cechy fundamentalne w dziennikarstwie. Dlatego gratulujemy każdemu z Was i życzymy wytrwałości w dążeniu do swoich celów. Mamy nadzieję, że nasz konkurs stanowił inspirację dla każdego uczestnika, by wierzyć w swoje umiejętności i wykorzystywać nadarzające się okazje.

Wyboru można dokonać poniżej w głosowaniu dla czytelników FCBarça.com oraz na facebookowym profilu Sportklubu. Po zsumowaniu wyników konkursu, wspólnie ogłosimy zwycięzcę.

Liczba otrzymanych materiałów stanowiła dla nas bardzo miłe zaskoczenie. Ze względu na dłuższy niż przewidywany okres konieczny do analizy materiałów i wyłonienia finałowej piątki, głosowanie potrwa do najbliższej niedzieli. Do oglądania dzisiejszego spotkania zapraszamy oczywiście na antenę Sportklubu, startujemy o 22:00.

Tak jak wcześniej informowaliśmy, główny laureat konkursu dla kibiców organizowanego przez stację Sportklub Polska i Redakcję FCBarça.com otrzyma tygodniowy staż w warszawskiej redakcji telewizji Sportklub. Każdy z pozostałej czwórki finalistów otrzyma nagrodę książkową!

Gorąco zachęcamy od oddawania swoich głosów i informowania o głosowaniu wszystkich znajomych na portalach społecznościowych, bo spośród głosujących także rozlosujemy wyjątkowe upominki od FCBarça.com!

Artykuł powstał dzięki współpracy sekcji koszykówki FCBarça.com ze stacją Sportklub Polska. Zapraszamy do głosowania i śledzenia wszystkich aktualności o Barçy Regal na FCBarça.com. Transmisja meczu nr 5 tylko na antenie Sportklubu!

Konkurs FCBarça.com i Telewizji Sportklub

Ankieta

Swój głos w konkursie stacji Sportklub Polska i Redakcji FCBarca.com oddaję na:

Poleć artykuł