100 zł za gola Barcelony z Atlético!

Redakcja

1 grudnia 2023, 23:59

Brak komentarzy

W tabeli LALIGA jest niezwykle ciasno. W hicie 15. kolejki najwyższej klasy rozgrywkowej w Hiszpanii FC Barcelona zmierzy się z Atlético Madryt! Dla obu ekip spotkanie będzie niezwykle istotne w kontekście rywalizacji o mistrzostwo. W tym roku kalendarzowym Blaugrana zmierzyła się z Atlético dwukrotnie, wygrywając oba spotkania 1:0.

Czy FC Barcelona znów wygra z Rojiblancos? Aby skorzystać z promocji Fuksiarz.pl wystarczy zaledwie jedna bramka w wykonaniu podopiecznych Xaviego. W standardowej ofercie za gola gospodarzy kurs wynosi 1.14. Dzięki specjalnej ofercie powitalnej w Fuksiarz.pl kurs na gola Barcelony to aż 50.00!

Jak odebrać freebet 100 zł za gola Barcelony?

Chcesz skorzystać ze specjalnej oferty Fuksiarz.pl na start? Zarejestruj się z TEGO LINKU. Po zakończeniu procesu rejestracji dokonaj depozytu na kwotę minimum 50 zł.

Kolejnym etapem będzie postawienie zakładu SOLO na zdobycie, co najmniej jednej bramki przez FC Barcelonę za dokładnie 2 zł. Jeśli Blaugrana strzelił gola z Atlético na Twoje konto wpłynie standardowa wygrana oraz freebet w wysokości 100 zł!

To nie wszystko, co przygotował dla Ciebie Fuksiarz.pl. Za pierwszy depozyt, którego dokonałeś, na Twoje konto wpadnie freebet 20 zł do wykorzystania na mecze LALIGA.

Skorzystaj z oferty powitalnej na start

Poniżej znajdziesz instrukcję krok po kroku jak skorzystać z oferty powitalnej na mecz Barcelony z Atlético. Aby odebrać freebet 100 zł za gola Barcelony:

  1. Zarejestruj się w Fuksiarz.pl z TEGO LINKU.
  2. Wpłacić minimum 50 zł
  3. Postaw przedmeczowy zakład SOLO na to, że FC Barcelona strzeli gola z Atlético Madryt za dokładnie 2 zł
  4. W przypadku zdobycia gola przez Barce na Twoje konto, oprócz standardowej wygranej, wpadnie 100 zł freebetu
  5. Freebet należy obrócić jednokrotnie, stawiając kupon AKO z kursem minimalnym 1.4 na każde zdarzenie
  6. Bez względu na rezultat spotkania otrzymujesz freebet 20 zł na mecze LALIGA

Regulamin promocji dostępny tutaj.

Fuksiarz.pl to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych podlega karze. Graj odpowiedzialnie. Szczegóły w regulaminie. 18+.

REKLAMA

Poleć artykuł