@Bisz umyj dupę bo śmierdzi. Po to się gra z bramkarzem żeby bronił. Może u ciebie na podwórku na bramce stawiali zawsze grubasa. W Madrycie nie, dlatego mamy 14 Puchar Europy. Hala Madrid i nada mas.
Ograniczeni ludzie. Z tego co wiem to żeby wygrać trzeba mieć poparcie klubów. Żeby wystartować przynajmniej 11. O dziwo Barca poparła Tebasa co znaczy że są zadowoleni z jego rządów.
@Bisz umyj dupę bo śmierdzi. Po to się gra z bramkarzem żeby bronił. Może u ciebie na podwórku na bramce stawiali zawsze grubasa. W Madrycie nie, dlatego mamy 14 Puchar Europy. Hala Madrid i nada mas.
Komentarze
6
@Bisz umyj dupę bo śmierdzi. Po to się gra z bramkarzem żeby bronił. Może u ciebie na podwórku na bramce stawiali zawsze grubasa. W Madrycie nie, dlatego mamy 14 Puchar Europy. Hala Madrid i nada mas.
0
W którym momencie artykułu wykazane są podobieństw i różnice?
Tekst jest tak miałki i ogólny, że nic z niego nie wynika.
2
Ograniczeni ludzie. Z tego co wiem to żeby wygrać trzeba mieć poparcie klubów. Żeby wystartować przynajmniej 11. O dziwo Barca poparła Tebasa co znaczy że są zadowoleni z jego rządów.
0
Pepe ostatni brutalny faul popełnił 10 lat temu na Casquero, także kiepski przykład.
2
Dupa cię na pewno piekła tak samo
7
Dostał bezpośrednio czerwoną kartkę.
6
@Bisz umyj dupę bo śmierdzi. Po to się gra z bramkarzem żeby bronił. Może u ciebie na podwórku na bramce stawiali zawsze grubasa. W Madrycie nie, dlatego mamy 14 Puchar Europy. Hala Madrid i nada mas.
5
Masz świetny awatar, ale gadasz pierdoły.
2
Tak naprawdę to liczy się bezpośredni pojedynek. A w nim lepsza jest Roma i dlatego to ona przeszła dalej.
2
Dupa cię na pewno piekła tak samo