Następny mecz:  Barcelona  -  Olympiakos     ·  środa, 18 października 20:45  ·  3. kolejka Liga Mistrzów , Gr. D   ·  Transmisja: Canal + Sport 2   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

FCBotiga to nazwa oficjalnego sklepu klubu FC Barcelona. Tutaj każdy culé znajdzie coś dla siebie, swojej rodziny i swojego domu, związanego oczywiście z Dumą Katalonii. Sklep został przebudowany tak, by dostarczyć jak najlepsze produkty każdemu z ponad dwóch milionów klientów, którzy go odwiedzają każdego roku.

FCBotiga to 1500 m2 powierzchni sklepowej rozłożonej na dwa piętra. Znaleźć tu można oficjalne produkty z logiem FC Barcelona każdego rodzaju. Od koszulek, przez odzież codzienną, po zabawki dla dzieci, akcesoria domowe, czy nawet... miskę dla psa. Kupując koszulkę meczową można za dodatkową opłatą nadrukować na niej numer i własny napis. To samo tyczy się również obuwia wszelkiego rodzaju.

Tuż przy wejściu w oczy rzucają się regały w klubowych barwach oraz odgłosy Camp Nou rozbrzmiewające z głośników. Jednymi z ostatnich nowości są produkty związane z innymi sekcjami klubu jak koszykówka, piłka ręczna, hokej na wrotkach czy fustal.

Część produktów z FCBotiga można również nabyć przez Internet za pośrednictwem sklepu na oficjalnej stronie klubu. Zamówienie jest realizowane w ciągu 3-5 dni, licząc od momentu wpłynięcia należnej kwoty na konto.

Oficjalne sklepy FC Barcelona znajdują się również w kilku hiszpańskich miastach:

Barcelona: FCBotiga Sagrada Familia 
FCBotiga Centre Comercial Maremàgnum 
FCBotiga Ronda Universitat, Plaça Catalunya 
FCBotiga Jaume I nº18 
FCBotiga Lotnisko El-Prat terminal T1 i T2. 
FCBotiga Stacja kolejowa Sants
Lloret de mar: FCBotiga Passeig Marítim
Castell-Platja d'Aro: FCBotiga. Av Cavall Bernat 4
Las Palmas: FCBotiga Comercial Las Arenas