OK. Spadam, mam nadzieje że coś do was dotarło. Chociaż bardzo wątpię. Jeśli mnie nie zbanują, w co też bardzo wątpię, to przy najbliższej okazji znów będę wam wbijał do waszych ograniczonych móżdżków prawdę. A prawda jest jedna. Jesteście kibicami HAŃBY!
buzinga, ostro! Tak właśnie reaguja płaskogłowi,wyzwiska to jedyna odpowiedź. A juz nikt nie potrafi się w sposób logiczny wytłumaczyć z ciągu zdarzeń na przestrzeni ostatnich trzech lat kariery korupcjony w LM. Pomyłki, to nie my, to sędziowie... Hehe śmiechu warte.
ras coś tam, typowa odpowiedź płaskogłowego kibica korupcjony, który ma czaszkę tylko po to by mieściły mu się oczy(na nic więcej nie ma miejsca), które widzą to co chcą widzieć. A więc przepiękna grę "ja do ciebie, ty do mnie", i nie wolno wchodzić ostro, bo może mnie boleć i pójde do pana sędziego! To nie frustracja prze zemnie przemawia. To oswiadczanie wam prawdy! Póki mnie nie zbanują. Wbijanie wam do głów że kibicujecie Hańbie, poddanym układom UEFA-korupcjona. Ja nigdy nie frustrowałem się i wylewałem zalów po 0-5,2-6, wtedy był sport! A sport polega na czystości! KOUPCJONA-UEFA to naruszyły.
Widze że bardzo was podnieca Malaga. Może nie oddadzą wam walkowera jak połowa ligi na sama myśl że gra przeciwko korupcjonie. Nie wolno wchodzić ostro, broń boże wślizgiem, a od mesjasza to już w ogóle co najmniej trzy metry w bok! Bo będzie płacz!Krzyk! I masakra!
Wszyscy normalni wiedza co sobą reprezentuje korupcjona. Po 1/2 LM korupcjona grała dwa mecze wyjazdowe, Malaga, San Sebastian. Gwizdy od początku do końca, i to nie był zwykłe gwizdanie! Tfu! Nikt normalny nie szanuje korupcjny!
Uefa wraz ze swoimi pupilkami z katalonii powinni jeszcze złożyć pismo do papieża o ekskomunikę Mou i Realu Madryt :)
Sędziowe za przyzwoleniem Uefy wypaczają wyniki, Uefa nie zwraca uwagi na rasizm- Now we See More- tak oczywiście, ale nie jak gra Grupa Teatralna Pod Wezwaniem Błogosławionego Mesjasza Messiego ;)
Słyszałem że w przyszłym sezonie barcelona ma w trakcie losowania grup otrzymać Puchar Mistrzów,, a reszta zespołów będzie się bić o "zaszczytne" drugie miejsce. Każdy zespół na który trafią będzie musiał zrobić szpaler z pokłonem a najlepiej padnięciem na kolana, no i oczywiście będą musieli dać sobie wbić przynajmniej 5 goli. A jak ktoś się spróbuje przeciwstawić to dostanie przynajmniej 5 meczów zawieszenia za bluźnierstwa wobec niepokalanej.
92, oglądasz nie te filmiki pajacu. Przyjdzie taki dzień że wyrzygacie te niby sukcesy. Prawda zawsze wychodzi na światło dzienne, czy tego chcecie czy nie.
Jim nie odróżnia prowokacji od prawdy. Ale wy tak macie, wbite w głowę że korupcjona jest czysta i ponad wszystkim. Jest nienaruszalnym dobrem, a że na boku z UEFA lody kręcą... Nie to nie mozliwe. Heh, naiwniacy.
Komentarze
0
OK. Spadam, mam nadzieje że coś do was dotarło. Chociaż bardzo wątpię. Jeśli mnie nie zbanują, w co też bardzo wątpię, to przy najbliższej okazji znów będę wam wbijał do waszych ograniczonych móżdżków prawdę. A prawda jest jedna. Jesteście kibicami HAŃBY!
0
Brawo! Moje badanie na poziom intelektu kibiców korupcjony potwierdzają się. Przykład kolega, new man. Nic do powiedzenia, za to bluzgi.
0
buzinga, ostro! Tak właśnie reaguja płaskogłowi,wyzwiska to jedyna odpowiedź. A juz nikt nie potrafi się w sposób logiczny wytłumaczyć z ciągu zdarzeń na przestrzeni ostatnich trzech lat kariery korupcjony w LM. Pomyłki, to nie my, to sędziowie... Hehe śmiechu warte.
0
ras coś tam, typowa odpowiedź płaskogłowego kibica korupcjony, który ma czaszkę tylko po to by mieściły mu się oczy(na nic więcej nie ma miejsca), które widzą to co chcą widzieć. A więc przepiękna grę "ja do ciebie, ty do mnie", i nie wolno wchodzić ostro, bo może mnie boleć i pójde do pana sędziego! To nie frustracja prze zemnie przemawia. To oswiadczanie wam prawdy! Póki mnie nie zbanują. Wbijanie wam do głów że kibicujecie Hańbie, poddanym układom UEFA-korupcjona. Ja nigdy nie frustrowałem się i wylewałem zalów po 0-5,2-6, wtedy był sport! A sport polega na czystości! KOUPCJONA-UEFA to naruszyły.
0
Widze że bardzo was podnieca Malaga. Może nie oddadzą wam walkowera jak połowa ligi na sama myśl że gra przeciwko korupcjonie. Nie wolno wchodzić ostro, broń boże wślizgiem, a od mesjasza to już w ogóle co najmniej trzy metry w bok! Bo będzie płacz!Krzyk! I masakra!
0
Wszyscy normalni wiedza co sobą reprezentuje korupcjona. Po 1/2 LM korupcjona grała dwa mecze wyjazdowe, Malaga, San Sebastian. Gwizdy od początku do końca, i to nie był zwykłe gwizdanie! Tfu! Nikt normalny nie szanuje korupcjny!
0
Uefa wraz ze swoimi pupilkami z katalonii powinni jeszcze złożyć pismo do papieża o ekskomunikę Mou i Realu Madryt :)
Sędziowe za przyzwoleniem Uefy wypaczają wyniki, Uefa nie zwraca uwagi na rasizm- Now we See More- tak oczywiście, ale nie jak gra Grupa Teatralna Pod Wezwaniem Błogosławionego Mesjasza Messiego ;)
Słyszałem że w przyszłym sezonie barcelona ma w trakcie losowania grup otrzymać Puchar Mistrzów,, a reszta zespołów będzie się bić o "zaszczytne" drugie miejsce. Każdy zespół na który trafią będzie musiał zrobić szpaler z pokłonem a najlepiej padnięciem na kolana, no i oczywiście będą musieli dać sobie wbić przynajmniej 5 goli. A jak ktoś się spróbuje przeciwstawić to dostanie przynajmniej 5 meczów zawieszenia za bluźnierstwa wobec niepokalanej.
0
czekam na bana!
0
92, oglądasz nie te filmiki pajacu. Przyjdzie taki dzień że wyrzygacie te niby sukcesy. Prawda zawsze wychodzi na światło dzienne, czy tego chcecie czy nie.
0
Jim nie odróżnia prowokacji od prawdy. Ale wy tak macie, wbite w głowę że korupcjona jest czysta i ponad wszystkim. Jest nienaruszalnym dobrem, a że na boku z UEFA lody kręcą... Nie to nie mozliwe. Heh, naiwniacy.