Rosell: 5:0 w finale Copa del Rey
Sandro Rosell opowiedział o swoich przeczuciach dotyczących zbliżającego się finału Copa del Rey, w którym FC Barcelona na Estadio Mestalla w Walencji zagra z Realem Madryt. Mecz zostanie rozegrany 20 kwietnia. Według prezydenta katalońskiego klubu możliwa jest kolejna manita.
Rosell udzielił swojej wypowiedzi podczas konferencji prasowej dotyczącej kampanii "Enviem la fam a la porra" (kat. Wysyłamy głód do diabła). Akcja polega na wytypowaniu poprawnego rezultatu finałowego spotkania, ale nie obstawia się go za pomocą pieniędzy, tylko najpotrzebniejszymi produktami spożywczymi, które po zakończeniu kampanii trafią do najbardziej potrzebujących.
Prezydent Barçy oświadczył, że nigdy nie grał w ten sposób, ale tym razem zrobił wyjątek, aby przyłączyć się do tej szczytnej inicjatywy klubu. Razem z nim do akcji przyłączył się przewodniczący Generalitat de Catalunya, Artur Mas, który wierzy, że Barcelona wygra różnicą czterech bramek, gdyż jest to liczba katalońska (cztery czerwone pręgi na Senyerze, fladze Katalonii).
[źródło: El Mundo Deportivo]
Rosell udzielił swojej wypowiedzi podczas konferencji prasowej dotyczącej kampanii "Enviem la fam a la porra" (kat. Wysyłamy głód do diabła). Akcja polega na wytypowaniu poprawnego rezultatu finałowego spotkania, ale nie obstawia się go za pomocą pieniędzy, tylko najpotrzebniejszymi produktami spożywczymi, które po zakończeniu kampanii trafią do najbardziej potrzebujących.
Prezydent Barçy oświadczył, że nigdy nie grał w ten sposób, ale tym razem zrobił wyjątek, aby przyłączyć się do tej szczytnej inicjatywy klubu. Razem z nim do akcji przyłączył się przewodniczący Generalitat de Catalunya, Artur Mas, który wierzy, że Barcelona wygra różnicą czterech bramek, gdyż jest to liczba katalońska (cztery czerwone pręgi na Senyerze, fladze Katalonii).
[źródło: El Mundo Deportivo]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (0)