Siedmiu zawodników pierwszego zespołu nie jedzie do Ceuty
Jak donosi Sport, siedmiu zawodników pierwszego zespołu nie pojedzie do Ceuty, gdzie we wtorek o 22 zostanie rozegrany mecz 1/16 finału Copa del Rey. Są to: Messi, Busquets, Valdés, Iniesta, Piqué, Alves oraz Villa.
Kataloński klub potwierdził już, że wymienieni zawodnicy nie będą trenować w poniedziałek. Sesja zaplanowana jest dla nich dopiero na wtorek rano.
Aby uzupełnić skład, Pep Guardiola powoła na wtorkowe spotkanie piłkarzy Barçy B. W związku z tym, wielu z nich trenowało już dziś z pierwszym zespołem. Byli to: Thiago, Fontas, Barta, Nolito, Dos Santos, Miño, Romeu, Benja Saul, Edu Oriol, V. Vazquez, Rochina i Riverola.
[źródło: Sport]
Kataloński klub potwierdził już, że wymienieni zawodnicy nie będą trenować w poniedziałek. Sesja zaplanowana jest dla nich dopiero na wtorek rano.
Aby uzupełnić skład, Pep Guardiola powoła na wtorkowe spotkanie piłkarzy Barçy B. W związku z tym, wielu z nich trenowało już dziś z pierwszym zespołem. Byli to: Thiago, Fontas, Barta, Nolito, Dos Santos, Miño, Romeu, Benja Saul, Edu Oriol, V. Vazquez, Rochina i Riverola.
[źródło: Sport]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (17)