Iniesta: Jedynym sposobem na pokonanie Barçy jest faulowanie nas
Andres Iniesta jest zmęczony stylem obieranym przez drużyny grające przeciwko Barcelonie. Nazwał go mianem "anty-futbolu".
W wypowiedziach na łamach gazety Público, Andres Iniesta skrytykował styl gry jaki prezentują drużyny przeciwne w ostatnich meczach. "Wygląda na to, że jedynym sposobem innych zespołów na pokonanie Barcelony jest kopanie nas po nogach. Gdy zespół chce grać w piłkę, jest dobrze. Jednak gdy tego nie robi, to sprawy się komplikują. W piłce nożnej doceniany i chwalony jest inny sposób gry, ale staramy się pokonać tego rodzaju zachowanie", wyznał.
Nadchodzi czas El Clasico. "Wygrana na Bernabeu wiele uprości. Nasza sytuacja w lidze byłyby klarowna. Jednak Madryt wygrywa wszystkie mecze i jest w bardzo dobrej formie. Jednak to my mamy cztery punkty przewagi i to my rozdajemy karty", powiedział.
Ponadto Iniesta jest przekonany, że Barcelona nie skończy tego sezonu z pustymi rękoma. "Tytuły przyjdą. Nie wiem, czy aż trzy, ale jestem w pełni przekonany, że się uda. Dotarcie do końca sezonu mając nadal szansę na zdobycie trzech tytułów nie jest łatwe", wyznał.
Na koniec Andres po raz kolejny zaprzeczył pogłoskom łączącym jego osobę z Realem Madryt. "To nie prawda. Wszystko jest kłamstwem. Jestem w Barcelonie i tutaj chcę zakończyć moją karierę. Jestem spokojny", powiedział ucinając wszelkie spekulacje.
[źródło: Sport]
W wypowiedziach na łamach gazety Público, Andres Iniesta skrytykował styl gry jaki prezentują drużyny przeciwne w ostatnich meczach. "Wygląda na to, że jedynym sposobem innych zespołów na pokonanie Barcelony jest kopanie nas po nogach. Gdy zespół chce grać w piłkę, jest dobrze. Jednak gdy tego nie robi, to sprawy się komplikują. W piłce nożnej doceniany i chwalony jest inny sposób gry, ale staramy się pokonać tego rodzaju zachowanie", wyznał.
Nadchodzi czas El Clasico. "Wygrana na Bernabeu wiele uprości. Nasza sytuacja w lidze byłyby klarowna. Jednak Madryt wygrywa wszystkie mecze i jest w bardzo dobrej formie. Jednak to my mamy cztery punkty przewagi i to my rozdajemy karty", powiedział.
Ponadto Iniesta jest przekonany, że Barcelona nie skończy tego sezonu z pustymi rękoma. "Tytuły przyjdą. Nie wiem, czy aż trzy, ale jestem w pełni przekonany, że się uda. Dotarcie do końca sezonu mając nadal szansę na zdobycie trzech tytułów nie jest łatwe", wyznał.
Na koniec Andres po raz kolejny zaprzeczył pogłoskom łączącym jego osobę z Realem Madryt. "To nie prawda. Wszystko jest kłamstwem. Jestem w Barcelonie i tutaj chcę zakończyć moją karierę. Jestem spokojny", powiedział ucinając wszelkie spekulacje.
[źródło: Sport]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (8)