Oficjalnie: Marc Crosas wypożyczony do Lyon
Marc Crosas został wypożyczony do Olympique Lyon. Dzisiaj zostało osiągnięte ostateczne porozumienie między Barceloną i francuskim klubem, na mocy którego piłkarz będzie grał na Stade Gerland do czerwca 2008 roku.
"Zamierzam skorzystać ze wszystkich szans, które będą mi dane, mam nadzieję na regularną grę, o co ciężko było mi w barwach Barçy. Moim celem w Lyonie będzie rozegranie dobrej drugiej części sezonu" - powiedział Crosas dla oficjalnej strony internetowej Dumy Katalonii.
"Opuszczam najlepszy hiszpański klub na rzecz najlepszego francuskiego. To wspaniałe drużyny, które zagrają w 1/8 finału Ligi Mistrzów. Teraz będę miał szansę trenować obok piłkarzy podobnej klasy jak ci, którzy grają na Camp Nou".
"Jestem bardzo zmotywowany, a to ze względu na fakt, że zainteresowanie moją osobą wykazał taki klub. Kiedy tylko nadeszła oferta z Lyonu, wiedziałem że wyjazd za granicę będzie dobrym wyborem, który pozwoli mi na dalszą naukę. Moim celem jest jednak ujrzenie swojego nazwiska ponownie w koszulce Barcelony".
[źródło: FCBarcelona.cat]
"Zamierzam skorzystać ze wszystkich szans, które będą mi dane, mam nadzieję na regularną grę, o co ciężko było mi w barwach Barçy. Moim celem w Lyonie będzie rozegranie dobrej drugiej części sezonu" - powiedział Crosas dla oficjalnej strony internetowej Dumy Katalonii.
"Opuszczam najlepszy hiszpański klub na rzecz najlepszego francuskiego. To wspaniałe drużyny, które zagrają w 1/8 finału Ligi Mistrzów. Teraz będę miał szansę trenować obok piłkarzy podobnej klasy jak ci, którzy grają na Camp Nou".
"Jestem bardzo zmotywowany, a to ze względu na fakt, że zainteresowanie moją osobą wykazał taki klub. Kiedy tylko nadeszła oferta z Lyonu, wiedziałem że wyjazd za granicę będzie dobrym wyborem, który pozwoli mi na dalszą naukę. Moim celem jest jednak ujrzenie swojego nazwiska ponownie w koszulce Barcelony".
[źródło: FCBarcelona.cat]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (0)