0

@Kamiloza91 Jak to niedoceniony? Wycisnął z Barcelony max tego co mógł.Odszedł bo przecież Neymar trafił do Barcy i było wiadomo,że będzie ława. Plus dla Niego,że nie trzymał się kurczowo kontraktu, tylko szukał innych wyzwań.

1

A tymczasem Lazio złomuje Romę siwego

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

I jest w końcu dycha na boisku!

1

@MarcelNJ11 Dest będzie pierwszym na lewej.

21

Ale Gavi passy daje.

1

@KrwawiaceoczyVEB w kaszę dmuchać sobie nie dają.

1

Resident Evil na AXN

0

@mkord nawet jeszcze lepiej by było, no ale Bartomeu...

2

Tylko 20 min? Lot był tak krótki? Bo problemów w jakie się ten klub wpakował to podejrzewam, że i całej nocy by nie starczyło do ich obgadania. A tu w 20 min załatwili. No to raczej będzie jeszcze gorzej.

1

Perez znakomicie wykorzystał okres pandemii i wyremontował SB. My zostajemy z stadionem na miarę skansenu i co gorsza z drużyną także.

0

Już widzę ten chytry uśmieszek Tebasa, na widok tego odwołania

30

Ot i to jest znak czasu. Jeden z kapitanów, po dwóch kompromitujących meczach jak na taki klub przystało, wypowiada się w stylu: jeśli wygramy z Levante....
Kurwa! Jeśli? To kim wy jesteście? Po czymś takim, to powinieneś wyjść i powiedzieć kibicom, że to Levante rozpierdolicie na strzępy, a nie tylko "jeśli wygramy". Gdzie wy kurwa jaja macie się pytam!

3

I dobrze, że Depay tego nie trafił pod koniec, bo to byłoby tylko pudrowanie trupa.
Tego nie da się oglądać. Zapierdalałem rowerem po drugiej zmianie, żeby chociaż część drugiej połowy zobaczyć. To co zobaczyłem, to jednak mogłem nie zapierdalać, tylko na spokojnie wstąpić na stację, kupić piwko i na spokojnie delektować się chłodnym browarkiem w świetle księżyca..

0

Widziałem wiele meczów i widziałem takie gdzie drużyna grając w 10 wypruwała flaki i wygrywała. Tutaj tego nie widzę.

0

Pudz, piękna strata.

9

Fajnie że Gavi gra, może Busquets czegoś się nauczy od niego.

5

Dlaczego Araujo nie na "9" tylko ten kołek de Jong?

1

@Yoshi94 P$G, po tym jak Pochetino poleci.

3

Taa, do Barcy B dołączy. W obecnej sytuacji każdy zawodnik, który nie jest ślepy na jedno oko, albo kulawy, ma szansę wzmocnić pierwszy zespół.

5

Się porobiło, jeden Benzema ma strzelonych tyle bramek co cała Barca. Fakt że dwa mecze więcej, ale on jeszcze siedem asyst dorzucił. Kotów nie ma, myszy harcują.

0

@Varezq Rijkaard, pomimo tego jak skończył, to jednak pozostawił po sobie min. LM.

0

Raczej, świetliki póki co.

23

Mourinho jak dostawał oklep 5:0 na CN to po meczu nie narzekał na piłkarzy,tylko winę brał na siebie. Koeman wczorajszą wypowiedzią, spalił praktycznie relacje na linii trener-zawodnicy. Ja się pytam, co jest nie tak, że taki FDJ jest obecnie dwie klasy gorszy niż w zeszłym sezonie? Co się stało że taki Dest zapowiadał się dobrze a teraz to cień tego zawodnika który do nas trafił z Ajaxu. Wygląda na to, że Koeman po prostu nie potrafi dopasować się w piłce klubowej. Co potwierdzają jego wcześniejsze wyniki w innych zespołach i wypowiedzi jego byłych podopiecznych. Zamiast harmonii, w szatni unoszą się opary jadu. Być może jego powołaniem powinna być praca selekcjoner, gdzie ma znikomy wpływ na relacje między zawodnikami. Dobry trener jest w stanie nawet z przeciętnych zawodników, wyciągnąć to co w nich najlepsze i sprawić że będą grać z pasją. Ale do tego potrzebny jest wzajemny szacunek. Coś jak u Simeone. Tam gwiazd nigdy nie było, ale drużyna była zawsze. Trener stoi za zawodnikami a piłkarze za trenerem. A Koeman, który jeszcze niedawno narzekał na zbyt szeroką kadrę, teraz na konferencji, żali się dziennikarzom w stylu, "no spójrzcie na ławkę, kim ja tu ku.. a mam grać!". No ja bym już u tego pana po czymś takim, też nie chciał grać.

4

Ale my o przyszłość Barcelony, jak najbardziej tak.

6

Icardi>Messi. Nawet nie dyskutujcie.

0

@Gwyn oki :)

1

@Gwyn a kto według Ciebie?

1

@Gwyn RSS-Sevilla

1

Ale ten Lahoz jest głupi. Jak można takiego przygłupa tolerować w lidze. Nie ma faulu, to gwiżdże. Jest, to udaje ślepego.

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?