0

Wiedziałem że to się tak skończy, Celta to nie frajerzy.

0

Wiem wiem, TV nie oglądam bo tam tylko dzieci pokazują i ogóle tylko Pan z Nowoczesnej. Kobiety z dziećmi i Starców zostawić,a młodych chłopów jakoś odesłać, niech kombinują jak.

0

Widziałem wersje ze Niemcy.. http://www.tvp.info/21531856/merkel-o-polityce-niemiec-ws-uchodzcow-mieszkania-i-pomoc-materialna-10-tys-wolontariuszy-i-wiecej-policjantow cóż, ale Ona to NIE cała Europa, i niech mówi za siebie bo każdy kraj jest Suwerenny!! I jeśli sobie nie życzy imigrantów to Unia nie ma prawa mu nic narzucać. http://www.polishexpress.co.uk/kanclerz-angela-merkel-niemcow-imigranci-nasza-szansa/ Ogólnie to Wszyscy moi znajomi z Niemczech( a mam ich tam dośc sporo niestety) mówią, że najchętniej odesłaliby tę islamską międzynarodówkę do diabła bo są tam w każdym miejscu i zachowują się karygodnie.

0

Cóż, ale fakty są takie ze Niemcy są nam Winni za wojne ;) A mnie to nie interesuje, Merkel powiedziała:"Zapraszamy, Niemcy pomogą wszystkim." NIEMCY, a Nie Polska!! Niech ona sobie radzi, w Polsce ludzie zarabiają 1500zł a jeszcze pomagać Arabom? No bez jaj.. Popieram Victora Orbana, ten ma jaja żeby powiedzieć wszystko prosto z mostu tej Merkelowej.

0

No to bierz do siebie, tylko jak któryś zgwałci Twoją Kobiete albo Cię okradnie(Okradli nawet Rodzine Królewską Szwecji i uciekli :) to wtedy nie płacz i sie nie skarż :) Gdzie byli jak mieli nam pomóc w czasie wojny?? Francja, Anglia...? a po drugie to dzięki komu nie ma komunizmu w tej części Europy? Dzięki komu runął mur Berliński, przede wszystkim dzięki Polsce! Niczego nie jesteśmy winni Niemcom i nie mamy u nikogo długu, co najwyżej to Oni Nam! Niech oddadzą dług za zniszczenia w czasie wojny, by się kochani "Bracia" nie wypłacili :) Jak już to pomagać tylko i wyłącznie Kobietom. A chłopów odesłać i nie interesuje mnie jak! Umiesz liczyć licz na siebie, Unia nam nie pomoże.

0

Tego co dziś.

1

Niemcy nas doją, teraz np. chcą nasze Kopalnie przejąć wykupić, nam wpierniczyli pakiet klimatyczny, a sami jarają Węglem że hoho, a jak w 39 nas najechali to co? :) Mam ich gdzieś, Merkel ich zaprosiła i niech sobie radzi :) Jak chcesz imigrantów to sobie weź do domu 2 czy 3, proste ;)

0

Nie moje Małpki, nie mój cyrk, Niemcy ich zaprosiły to niech sie męczą, ale niech innym krajom nie wpieprzają swoich Małp. Niech same sobie Niemce radzą, jedynie to mi szkoda Niemieckich Kobiet.. bo przez jedną głupią chorą Merkel nie mogą spokojnie z domu wyjść.

16

Oby Ney pokazał że ma inne priorytety niż Figo :)

0

Taa... i grzywna sto Tysięcy za złamanie tego?

2

Łapać ich i tyle.. Niemcy są skończone. A Polski nie stać na takich Arabusków żebym im płacić, Polska niech pomaga swoim, a nie jakimś dzikusom. A Niemcy jak takie dobre to niech dają im 750 Euro zasiłku, Bawaria już powiedziała.. zaskarży Merkel do Trybunału Konstytucyjnego, a inny polityk z Bawarii powiedział że Merkel powinni wynieść w Kaftanie bezpieczeństwa i ma ten gość 100% Racji. Do samolotu i tyle. https://www.youtube.com/watch?v=uN7JO0pRB1c To są Ci biedni ludzie??? :)

4

Wywalić z powrotem do Syrii, większość z nich nie ma dokumentów, a młode chłopy niech sie biją w kraju, w Europie rozrabiać umieją, to tam też będą umieli sie bić, mam ich gdzieś.

7

Prosze Cie porównujesz dzikich Arabów do Polaków w Anglii..Po pierwsze.. Polak w Anglii nie gwałci kobiet, kulture ma tą samą co Anglicy, a Araby robią same problemy, biją gwałcą itd. http://wiadomosci.radiozet.pl/Wiadomosci/Swiat/Uchodzcy-we-Francji.-Wojsko-musi-pomoc-w-zaprowadzeniu-porzadku-00017760 Zwykłe dzikusy, http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Uchodzca-pchnal-nozem-22-letnia-pracownice-osrodka-dla-uchodzcow-w-Szwecji-Kobieta-nie-zyje,wid,18124802,wiadomosc.html?ticaid=1165d3 Co ty na to??

1

Ja myśle że większość o tym nie wiedziała, nie ma co gadać o tych gościach.

2

Super ciekawostka, dużo się dowiedziałem, ciekawe gdzie to wyszukał? :)

7

Cóż.. ja o tym wiem od początku, już tak szczerze to zwisają mi te ciekawostki, bede miał czas to sobie wejde na Grup14 i sobie przeczytam.

0

Tak myślałem właśnie.. niech szukają dalej.

0

A w Sierpniu Neymar miał świnke w dodatku..

51

Zakończcie ten temat, błagam....

0

To jest Real :)

0

No też liczyłem że United znowu wyda jakieś 80mln, a tu nic :( ASłabe okienko./

2

Lewy pójdzie za 100M do Realu :-)

0

Lewemu to chyba gorzej :D

9

Lepsze takie uzależnienie niż np. od fajek :)

0

No właśnie, ja Turcje niezbyt lubie i wątpie by się to zmieniło w najbliższym czasie, a w dodatku jeszcze ten Rosyjski samolot zastrzelili.. gdyby tak każdy kraj strzelał to już dawno wojne mamy..

1

Dokładnie, robi z siebie nie wiadomo kogo, raz użalanie, a raz cwaniakowanie i wypominanie coś komuś z jego strony, ogólnie lubie gościa ale no bez przesady, wnerwiające jest jego zachowanie czasami.

0

Wiem wiem, zawsze bede o tym pamiętał, ale obecne władze Turcji mi się nie podobają, niby walczą z ISIS ale wspierają kupując rope, najbardziej to się z ISIS biją Kurdowie, a Rosja tez ładnie bombarduje wiadomo.

4

Się chłopak załamie po tym Twoim komentarzu :) Ale oczywiście masz rację w 100%

0

Dokładnie, lecz ja Turcje jako kraj ostatnio jakoś też mniej lubie, szczególnie Prezydenta Turcji.. ogólnie to Turcja kupuje rope od ISIS i to dlatego..

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?