0

@bari_94 bilety sprzedał klub a nie socios. Były dostępne w wolnej sprzedaży, więc kupić mógł każdy, Niemiec, Japończyk czy Polak.

0

@JustBarca musi podjąć decyzję do końca kwietnia bo do tego czasu obowiązuje klauzula wykupu

0

@4drian0 liczy się sam zamiar, czerwo zasłużone

0

@StrangeFruit myślę że wyjdzie za tydzień z Cadiz od pierwszej minuty

1

@Filipowski legenda Eintrachtu, zmarł w zeszłym miesiącu w wieku 77 lat

1

@La Pulgaa kolejność: sprawdzasz po ile są loty w dniach kiedy chcesz lecieć, jeśli ci cena odpowiada, to idziesz na stronę Barçy, kupujesz bilety na mecz i wtedy dopiero kupujesz bilety na samolot, na koniec szukanie kwatery, ale to już sama przyjemność bo jest tego multum.

21

widać, że ma przestudiowany Eintracht, sypie nazwiskami na konkretnych pozycjach. niby nic, ale często inni trenerzy wypowiadają się tylko ogólnikami o pucharowym przeciwniku "dobry atak, silna środkowa linia, bla bla"

0

@AlexDark00 to chyba nie umowę z Konami chodzi, bo inni wyglądają normalnie. w sumie to dziwne z tym Pedrim

0

@eXi wołam......

0

@Damian11 do czerwca 2023

1

@Mr8lack większości osób nie stać też na wyjazd do RPA, Brazylii, Japonii i Korei, Kanady... a z resztą wpisu się zgadzam

1

@Borneo w sumie to ciekawe czy jest taki plan w przebudowie Camp Nou

0

@slayer Turcy postawili autobus bo mieli rewanż u siebie. Teraz jest odwrotnie i Niemcy raczej się nie zamurują licząc na rewanż na Spotify Camp Nou.

0

@Ali094 a jak szef zapyta, co ci nie pasuje? to mu coś odpowiadasz, czy wychodzisz?

0

@Dzieniu w sumie to my nigdy nie kupowaliśmy gwiazd na tą pozycję, a Digne był droższy od Abidala i Alby :)

0

@Ali094 a co jak ci sie parę szczegółów nie podoba?

0

1

@juliacicha nie róbcie tutaj takich tanich bajtów na chyba(?) poważnej stronie. już kolejny wpis, że to "przyjaciel rodziny" a kopiujecie jego wpisy z twittera, gdzie jest podpisany Retired footballer. Media (NENT/Viaplay +ESPN/Servus TV / Sky and columnist BildZeitung)/ Adviser Sport/Business. Host/Moderator

7

3

@chosenone pijesz już o 16? wcześnie

0

Komentarz usunięty

35

"Zawsze staram się przekładać piłkę na lepszą nogę." to chyba zmyłka, następnym razem nie przełozy i walnie golazoo z lewej ;)

0

@PatrychoO who cares

1

@Hubsao ciekawe, czy teraz jak zadzwoni w szatni telefon np. Gaviego, to Pique im cos mówi :)

1

@Image co znaczy 0 tworzenia przestrzeni?

0

@messi564 bilety były za darmo dla każdego posiadacza karnetu, dostawali po kilka na karnet, na początku po chyba 4 a później po 2

0

@Marcinss10 akceptuję twoje argumenty, chociaż nie ze wszystkim się zgadzam. kurcze to są szachy tak jak pisałem. Gavi ma swój prime, ale musi (i jego doradca) rozumieć system zarządzania i jak działa ten świat wielkiej piłki, on ma nadal 17 lat, cała kariera przed nim. Ufam zarządowi - nie kojarzę w ostatnich 20 latach, żeby odpuścili jakiegoś wychowanka, który odszedł i byśmy za nim tęsknili. *może trochę Fabregas się wyłamuje

0

@Kgorecki2500 Al-Khelaifi nie jest szejkiem. zwykły katarski pionek

0

@Marcinss10 identyczna sytuacja była z Moribą rok temu ale jakże odmienne czytało się komentarze - że mu się w głowie poprzewracało, gówniarz chce milionów itd. Jakbym nie lubił tego chłopaka, to rozsądek trzeba zachować, to jest 17latek, jeśli do końca kariery zostanie czyli sie sprawdzi, to jeszcze minimum 4 razy będzie przedłużał kontrakt i dostawał podwyżki. Zarządzanie kadrą to takie ostatnio popularne powiedzenie "szachy 3D". Kessie niejako zapracował sobie na taką pozycję negocjacyjną, bo w Milanie jest od 5 lat, czyli gra za te same pieniądze, które dostawał 5 lat temu (bo nie przedłużał kontraktu). Przyjdzie jako rezerwowy, ale Gavi to też jest nadal nasz rezerwowy, taki żelazny dwunasty na dziś i jak dalej będzie się tak rozwijał, to w wieku Kessiego będzie zarabiał więcej od niego.

0

w której minucie babol Szczesnego?

Media