O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik David Villa
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 3533
  • Liczba komentarzy 1709
  • Polecenia 2990

Komentarze

1

@PatrychoO W Fifie i PESie jest od dawien stagnacja to prawda. Co do meczów online to ja już tam grających na czas bym przebolał. Bardziej żenujące w PESie jest to że uruchamiając onlinea 2021 moge iść zrobić sobie herbate a jak już kogoś znajdzie zwykle jest z Brazylii albo jakiejś Syberii i input delay odbiera przyjemność z gry.

0

Było Alcorconazo, teraz jest Alcoyanozo... Coś Real ma kompleks drużyna na "Alco" xDdd

17

Słyszeliście o Kim Dzong-Namie?
Brat przyrodni Kim Dzong Una. To on miał być następcą jego ojca ale popadł w niełaske po incydencie w Tokyo gdzie próbował wejść do Disneylandu z rodziną na fałszywym paszporcie Demokratycznej Republiki Konga. Wygnany z Koreii Północnej przez jakiś czas mieszkał w Makau oraz w Malezji, podróżując inkognito, twierdził że nigdy nie chciał zostać przywódcą KP i otwarcie krytykował reżim swojej rodziny. Najprawdopodobniej to ze względu na tą krytyke Kim Jong Un wydał na niego wyrok śmierci który w końcu udało się doprowadzić do skutku. Na lotnisku w Malezji dwie kobiety psykneły Kim Dzon-Namowi w twarz środkiem VX, jedną z najniebezpieczniejszych trucizn bojowych wynalezionych przez człowieka. Obie potem zeznały że myślały że biorą udział w programie o prankach. Oczywiście winą za morderstwo obarczono Malezje chociaż oczywistym jest że stała za tym albasada KP. Jednej kobiecie zarzuty zniesiono a druga wyszła po roku. Brzmi jak z filmu :p

2

@tobiasson92 Nie rozumiem problemu. Wg. mnie kary za śmiecenie nawet i jednym papierkiem powinny być jak najwyższe to się debile oduczą śmiecić. Szczególnie ubolewam nad śmieceniem w parkach i na szlakach górskich, zawsze gdy szedłem w mojej miejscowości w góry z bratem to schodziliśmy z reklamówkami pełnymi porzuconych śmieci w stylu puszek, papierków, plastikowych reklamówek itp. Jeśli jest jakakolwiek szansa że ktoś zastanowi się dwa razy zanim sobie po prostu wyrzuci śmieci w przyrodzie albo prosto z auta na ulice to warto. Pan Warzecha to taki Pan krytykant zawodowy, cały dzień pisze twitty i nic mu się nie podoba. Chyba Twitter coś wzbudza w ludziach najgorszego bo u Pani Jaruzelskiej był jak najbadziej spoko.

0

@barteggg08 Coś jak Buffon z LM

Zobacz wszystkie

77

Prawdziwi koneserzy wolą 1-0 ze Sportingiem Valverde a nie jakieś klepanie z Węgrami
( ͡° ͜ʖ ͡ °)

70

Fajna ta nowa animacja polubienia ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

58

Valverde miał właśnie takiego Messiego.

51

Wiecie co, obejrzałbym sobie taki mundial w RPA z wuwuzelami. Albo chociaż pozarywał nocki do Copa America 2016 w TVP.

50

Niestety jak sam przyznał Barcelona go przerosła, nie można do takiej szatni wchodzić z pokorą i onieśmieleniem. Na zawsze zapamiętam go z jego ukrzyżowania z Bayernem.