O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik David Villa
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 3619
  • Liczba komentarzy 2356
  • Polecenia 4750

Komentarze

5

Powiem wam że Chłopaki z Baraków to jest to.

0

@Vempers Ogólnie to pewnie tak ale obecnie gdy ledwo mamy drobne na bułki to absolutnie nawet nie ma co myśleć o takich piłkarzach.

1

@ranger3120 U mnie najlepiej się czuje przy 3 mm brodzie, dłuższa już denerwuje. Też długo ścinałem ale w pandemi zdecydowałem się zapuszczać bo non stop golenie na gładko jest wkur*.

1

@TridenteMSNOsobiście wolałbym tradycyjnych skrzydłowych którzy grają szeroko i typowego napastnika. Chociaż z drugiej strony jeśli gramy szybko i wiemy co robić to nie ma to znaczenia i formacje są płynne. Tak czy siak najważniejszą rzeczą jest żeby w okolicy pola karnego był ktoś kto wystarczy że dostanie piłke i już jest praktycznie gol.

0

@JANEK777 Doktor Zięba też powołuje się na setki albo tysiące wyleczonych pacjentów witaminą C. Albo korzystamy z metody naukowej albo robimy eksperymenty jak w średniowieczu.

Zobacz wszystkie

103

Też macie tak że dużo bardziej czekacie na kolejny mecz niż w poprzednich paru sezonach? Jakoś przyjemniej się te mecze ogląda, może to dzięki tym młodym zawodnikom i szybszej grze... nie wiem, jakoś ta nasza gra wydaje się bardziej radosna, kreatywna i bliższa temu co pamiętam że było za trio MSN czy wcześniej za Guardioli. Są młodzi zawodnicy, jest jakaś nadzieja, są fajne zagrania. Owszem, nie gramy jeszcze absolutnie rewelacyjnie ale w końcu pierwszy raz od paru lat czuje że jako zespół rozwijamy się, poprawiamy i zmierzamy w jakimś kierunku a nie podtrzymujemy stary marazm.

77

Prawdziwi koneserzy wolą 1-0 ze Sportingiem Valverde a nie jakieś klepanie z Węgrami
( ͡° ͜ʖ ͡ °)

70

Fajna ta nowa animacja polubienia ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

67

Auty grają normalne czy z nogi?

64

@macio_944 Jeśli są dobrymi specjalistami to uj kogo obchodzi ich rasa czy orientacja.

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Którego z napastników powinna sprowadzić Barcelona w ramach wolnego transferu?