O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Leo Messi
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 2069
  • Liczba komentarzy 81
  • Polecenia 192

Komentarze

0

Pierwszy zaatakował Khabib później ruszył Conor i tak jak widać na nagraniach uderzył jednego z ekipy Nurmy a później drugiego dlatego też Conor nie składał oskarżeń na nich bo to on pierwszy uderzył

3

Wracając do UFC zostanę przez to zlinczowany przez fanów Mcgregora ale uważam że karę powinien ponieść zarówno Khabib i jak i Conor. Khabib za zaatakowane Danisa z narożnika Conora a Irlandczyk za uderzenie dwóch gości z narożnika Khabiba niestety tak się nie stanie bo Conor od dawna jest pupilem prezydenta UFC i ujdzie mu to płazem jak wcześniejsze wybryki.

0

Nie mogę znaleźć filmiku z tej drugiej sytuacji ale Conor również podbiegł do człowieka z narożnika Khabiba i posłał w jego kierunku lewego sierpa i zaraz po tym uderzył go ten gość w czerwonej koszulce i co do tego zgadzam się z tobą jemu należy się kara.

0

Są nowe nagrania i jak się okazuje to Conor jako pierwszy uderzył najpierw jednego a później drugiego gościa z narożnika Khabiba dlatego też nie złożył oskarżeń.

Zobacz wszystkie

50

Taka dziewczyna to dla niektórych marzenie bo gra w piłkę (i to dobrze) jest kibicką Barcy i jest bardzo ładna.

33

"Gdy zbliża się do ciebie Leo Messi,musisz zrobić znak krzyża i pomodlić się, żeby wszystko było wporządku".-Thiago Silva. :)

26

No Szefuniu bo my nadal czekamy na twoją debiutującą bramke w barwach Barcy ;D

21

Liczyłem że będą w jaśniejszych kolorach typu żółty/pomarańczowy.Te stroje bardziej pasują na 3 komplet.

15

Czy tylko ja uważam, że Emre Can powinienem być surowiej ukarany za to swoje zachowanie? Ogólnie jestem zdania, że takie zagrania, ogólnie granie na czas powinno być surowo karane bo to przede wszystkim psuje widowisko.Wiadomo, że drużyna wygrywająca będzie sie starać w każdy sposób utrzymać wynik do końca, ale może bardziej surowe decyzje arbitrów ograniczą takie zachowania.