0

@kkbarca
Bravehearta xD
ale racja - psychika ma duże znaczenie i lepiej, żeby taki koleś był solidny w meczach o dużą stawkę, niż tylko gwiazdorzył w starciach ze średniakami, a potem "znikał" na całe spotkania - te, w których właśnie powinien być decydujący.

0

@ranger3120
Zdecydowanie tak. Mam wrażenie, że jakiś rozwydrzony nastolatek mi dyktuje, gdzie mam jechać...

1

@domino1344
Miałem 3 lata temu coś bardzo podobnego - krtań bolała mnie tak, że nie mogłem za bardzo przełykać śliny nawet. Stosowałem Gardimax (wtedy tabletki, ale jest też dostępny spray) i mi pomógł.

1

@Kapitan hawk
trochę inne, ale trochę podobne: https://www.youtube.com/watch?v=sKZTdkvr4qo

0

@IronSanHybrid
Co za buta, przykro, że ktoś taki jest Prezydentem.

3

@HansLanda
Bosak nie wywodzi się ze środowisk Korwina i ma zdecydowanie inne poglądy na sferę gospodarczą. Łączą ich natomiast zbliżone poglądy na sprawy światopoglądowe.

Inna sprawa, że może tak Bosak mówi, żeby się przypodobać wyborcom i ich nie wystraszyć, a w praktyce podpisałby ustawy znoszące te socjalistyczne przybytki ;)

Ale w sytuacji, jaką mamy obecnie, likwidacja 500+ niestety mogłaby oznaczać polityczne samobójstwo :/ niezależnie, kto by to zrobił

1

@Jaca27
Wszystko spoko, Agent może Cię co najwyżej spytać o datę uzyskania uprawnień (nie:dokumentu). Wtedy podajesz, w którym roku zrobiłeś prawko i tyle. Dokument nie ma tu nic do rzeczy i żadnych danych z niego nie musisz podawać, tylko musisz pamiętać, w którym roku zdałeś egzamin.

0

@SHIBA
Przyznaję, że chyba nadałem trochę zbyt agresywny wydźwięk tamtemu postowi, ale - uwierz mi - nie miał to być żaden atak ;-)

2

@SHIBA
a nuż!!!!!

1

@KamQiX
Być może profilaktycznie i Ty i sprzedawca dostalibyście po mandacie xD

1

@budas123023
On jak zaczynał grać w Barcelonie to już miał tego syna, a nie wiem czy nie nawet wcześniej - przyjeżdżając do Europy, czy go nie zostawił tam.

3

@jordus100
Obecnie na zawodowym poziomie zachowanie poszczególnych piłkarzy jest analizowane przez sztab przeciwnika. Jeżeli bramkarz w jednym meczu tak zrobi, to przeciwnicy w następnym meczu będą wiedzieli, że jego taktyka polega na rzucaniu się pięć razy w jedną stronę. A więc gdy w kolejnym meczu bramkarz za pierwszym razem rzuci się w lewo, to każdy z kolejnych strzelających będzie wiedział, że tak się stanie i strzeli w prawo bądź nawet w środek. A bramkarz nic nie obroni. I taktyka okaże się nieprzydatna.

0

"Własnością jego spadkowiczów" ? A nie "spadkobierców"?

1

@micchu
Na pewno płaci się mało, jak wszędzie. Co by tu nie mówić, choć praca jest bardzo potrzebna, to jednak nie wymaga wielkich kwalifikacji - prawie każdy może to robić.

1

@FranzMaurer
Były to dwa piwa - jedno czekoladowe, a drugie chyba o smaku toffee. Moja Kobieta razem z Koleżanką zakupiły je do degustacji i... po jednym łyku oddały mi. Ja coś tam spróbowałem i też zaprzestałem, choć ogólnie piwo bardzo lubię. Tych natomiast nie byłem w stanie wypić do końca.

1

@Misanthrope
Dzięki, trochę mnie uspokoiłeś.
Właśnie zdałem sobie sprawę, że byłoby mi trochę smutno, gdyby Twoja odpowiedź brzmiała np. "nieee, w ogóle nie kojarzę takiej kapeli, a jaki to gatunek?" albo coś w tym rodzaju.

2

@Misanthrope
A czy Twój nick ma coś wspólnego z piosenką zespołu Death o tym samym tytule?
Bo ja jakoś tak intuicyjnie w ten sposób to interpretowałem.

1

@MESSIah16
Oni wszyscy podobno wracają do domu i tam mają siedzieć przez 14 dni, co równa się prawie na pewno zarażeniu wszystkich domowników, a ci domownicy chodzą do pracy i do sklepów.

0

@TheMugShot
Dziś sporą część dnia sypało, a teraz nie. Ale śnieg nadal leży.

1

@AdiKingu96
Największe zagrożenia to sklepy, bary, lokale, kina, kościoły, urzędy itd. Jadąc na rowerze lub biegnąc z dala od innych ludzi raczej nie będziesz bardzo zagrożony. Oczywiście trzeba pamiętać, by możliwie najmniej dotykać powierzchnie typu klamki, a także ograniczać odruchowe dotykanie się po twarzy (po wejściu do domu umyć ręce i dopiero wtedy się podrapać, poprawiać włosy itp.), nie kaszleć w kierunku innych ludzi itd. Wszystko będzie dobrze.

0

@Nano22
A gdzie CR7?

0

@IronSanHybrid fuuuj, Nutella = olej palmowy = zapchane żyły

0

@Colon
To nawet Stalin pod Twoje mieszkanie podjechał?

0

@Damian11
Ministerstwo Zdrowia wie i nawet informuje na Twitterze

3

@TheNekro94
Nie widzę Rancza

0

@bartekvisca
Nowe przypadki będą się pojawiać mniej dynamicznie.

85

Widać, że Morawiecki też zestresowany całą sytuacją. Ustanawia te zakazy, a gdyby pomyślał na chłodno i w dotychczasowym stylu, to po prostu wprowadziłby podatek od wychodzenia na dwór/pole/zewnątrz :-)

1

@Merher
masz na tvp.pl na sport

0

@LuisSalvano
Nie możesz iść do jakiegoś lekarza?

0

@DaPi Nienajgorszą opcją będzie zakup na miesiąc Elevena za 15,90 zł. Obejrzysz jeszcze chyba z 1-2 mecze Barcy w ciągu tych 30 dni, a ponadto masz inne mecze i ligi. Potem rezygnujesz i spokój :)

Media