4

Ja miałem do swojej 230 km i robilem tak, jak Ci napisałem. Dziś wszyscy zazdroszczą jak mi się udało ją poderwać. Konkret działanie, oświadczyny po 3 miesiącach. Dziś jesteśmy rok po ślubie i jest git. Kobieta wyjątkowa w każdym aspekcie. Ale wcześniej poznałem mnóstwo kobiet, wiec wiedziałem po czym poznać diament.

1

@Kurkmen musisz się widywać 2 razy tygodniowo. Piątek-poniedzialek bierzesz hotel obok niej w niskim standardzie albo pozwala Ci u siebie nocować. Drugi raz spotkanie w środę. Jak jest super to się przeprowadzasz. Wszelkie decyzje polecam podejmowac po ochłonięciu to jest min 6 miesięcy.

4

@Abominacja Nieprawda. Aktywny militarnie i imperialistyczny, co nie znaczy, że zbrodniczy. Nigdy w historii nie było hegemona, który dawał się tak bogacić innym.

1

@Marcelinho99 Spieszę z wyjaśnieniem. "Dźwignia finansowa" to eufemizm dla pojęcia WYPRZEDAŻY AKTYWÓW, względnie restrukturyzacja długu z zabezpieczeniem w postaci ZASTAWU na aktywach. Stosuje się ją w przedsiębiorstwach o nadmiernym zadłużeniu - dla zobrazowania masz bardzo cenną nieruchomość, która generuje Ci 7% rocznie z indeksowaniem o inflację, a jednocześnie jesteś zadłużony i płacisz 10-11% odsetek od całego długu. Sprzedajesz nieruchomość lub zaciągasz nowy TAŃSZY dług (odpowiednio pozbywasz się przyszłych przychodów z praw telewizyjnych lub zobowiązujesz się do przekazywania tych przychodów bezpośrednio do banku). Barca robi to, co jedynie słuszne - SPIENIĘŻA JUŻ DZIŚ to, z czego miałaby pieniądze w przyszłości, stąd nazwa dźwignia. Dzięki temu spada koszt obsługi długu, a jednocześnie można liczyć na wzrost przychodów z uwagi na wzmocnienie marki pośrednio przez nowe transfery. Sprowadzenie Raphinhi oraz Lewandowskiego ma też podkręcić przychody ze sporych rynków brazylijskiego i polskiego. Jest to słuszne posunięcie ale trzeba mieć świadomość, że bardzo ryzykowne bo przepływy dodatnie z praw telewizyjnych spadną. Dlatego sprowadzamy piłkarzy o uznanej marce a nie młodzieniaszków, którzy mogą, ale niekoniecznie muszą wypalić. W razie nie powodzenia tych transferów i powtórki z zeszłego sezonu w dwóch nadchodzących sezonach, Barcelonę czeka bankructwo.

0

@lukasik17 lepiej rokują.

0

@jamal00 powtarzam to jak mantrę ale dan boye mają inne zdanie. Co tylko pokazuje, że mało kto ma tu pojęcie czyms jest amortyzacja, future value albo własna firma

0

@lukasik17 Vlahovic, Terrier, Lautaro, Darwin

0

@lukasik17 ja mysle,że Lewandowski Ibrahimovic Puyol Alves i Pinto w bramce. Wtedy średnia wieku będzie pod 40

0

@mateusz1989VeB halo halo ma 34 lata i nie wzięliśmy go za darmoooo

0

@Rastafarnianin co za bzdura. Bayern zrobił mega biznes. Hiszpania kupuje bez opamiętania.

1

@Wojcio i na tym kończą się pozytywy. Bayern zrobił mega biznes.

0

@Bogan bo tu fanboje są Messiego Lewego itd.

1

Zakłada z Danim Alvesem klub emeryta?

0

@Yoshi94 Amortyzacja jest po prostu zbyt droga. To tak jak byś dał za 22 latka 280 mln euro.

0

@LioNey99 "francuski piesek" :D

0

@barcanawieki jak można dawać 40 mln euro za 34-latka. On pogra ze dwa lata. Koszt 20 mln euro za sezon Suarez kosztował bodaj 75 mln euro a zagrał 6 sezonów. Temu transferowi mówię wielkie NIE.

0

A kiedy sprzedamy Ferrana?

1

@mateusz1989VeB a to w Barcelonie powstaje jakiś klub emeryta?

0

@MatiVEB25 mi Modricia bodajże z Man Utd

1

@aldewir Jancker to miał głowę w kształcie hełma

55

@nwchades dokładnie. Polaczki zawsze zawistne. Nie ma nic gorszego od wojny.

9

@Sysia11 prawda jest taka, że roz****ło to piękno futbolu. Wszystko się zaczęło właśnie od Grecji i Mourinho.

8

To od Mourinho futbol stał się nieznośny. To ten sk....... wpadł na pomysł, żeby zacieśnić linie do maksimum i czekać na jedną okazję przy rozciągniętych liniach przeciwnika. Od jakiegoś czasu drużyna atakująca praktycznie zawsze przegrywa. Kiedyś się emocjonowałem piłką, była techniczna, nieprzewidywalna. Del Piero, Ronaldo De Lima, Ronaldinho, Laudrup, Zidane, Figo.... Potem przyszedł czas na Obi Mikela, Maticia, Koke, Mbappe, Bale'a, Kroos'a, Casemiro, Goretzkę, Dembele i innych wyrobników bez polotu lub czerpiących przewagę z warunków fizycznych. Wczorajszy mecz wygrany tylko z powodu super zwinnego wielkoluda w bramce białych. Zespół, który w czasach grającego Zidane, Figo, Raula, Ronaldo prezentował piękny futbol,każdy mecz był jak spektakl. (Kto ich wyeliminował z LM i pozbawił możliwości obrony 9 LM? Następny wyrobnik Nedved). Ale to były wyjątki, dziś niestety już wszyscy to stosują. Obrona,obrona, obrona i szukanie tej jednej okazji. Dziwią się włodarze, że młodzi nie chcą tego oglądać. Nie dziwię się, skoro bohaterem finału LM jest rzeczony wielkolud o małpiej zwinności oraz przygłupawy brazylijczyk a nie Zidane, Del Piero, Messi czy Kaka, ktorzy byli klasą samą w sobie.

1

Boczni obrońcy i boczni napastnicy do wymiany. Do tego Busquets powoli emerytura. No i pseudobramkarz też our

2

Praktycznie wszyscy poza Araujo bez formy i głowy spuszczone w dół.

0

Przedłużyć kontrakt z zaprzeczeniem ambicji czyli Sergim Roberto, kupić RL9 w przeddzień emerytury. Tak tak....

1

@OBSERWATOR2021 no akurat to było slabe w uj

0

@Emhyr oby tak zostało jak nadejdzie głód na południu

1

@John_Doe australia dramat:D nie dało się tego dziadostwa słuchać. Polak na bardzo wysokim poziomie, czysto zaśpiewał no i scenografia mu pasowała. Na plus też Litwa, UK no i Ukraina. Żabojady i Serbia to jakieś nieporozumienie.

1

@Persyfl Ja pierwszy raz w życiu nie obchodziłem świąt wielkanocnych. Mam dość tej instytucji. Papież dawno powinien być na Ukrainie, nawet kosztem swojej śmierci. Tymczasem woli pisać farmazony. Wiecie dlaczego kościół nie protestował w sprawie certyfikatow covid? Bo komunia święta to to samo. Pzdr dla kumatych

Media