O sobie

  • Zainteresowania Piłka nożna, piłka ręczna, siatkówka, boks, motoryzacja, muzyka, gra na gitarze, biografie
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho
  • Ulubione zespoły Fc. Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2003

Statystyki

  • Dni w serwisie 2866
  • Liczba komentarzy 14668
  • Polecenia 30659

Komentarze

1

Zwycięstwo zawsze cieszy. Jednak we wczorajszym spotkaniu jakoś tego nie odczułem. Być może było to związane z rangą spotkania. Byliśmy bardzo aktywni w pomocy jak i w ataku. Gdyby nie dobra postawa bramkarza rywali wynik byłby z pewnością bardziej okazały. Podobała mi się wczorajsza postawa Dembele. Chłopak jest niesamowicie zwrotny i bardzo dynamiczny co wczoraj zaprezentował. Oby tylko omijały go kontuzje. Brakowało mi z kolei większej aktywności Pedriego. Warto zwrócić uwagę na naszego debiutanta Pjanicia, któremu wczoraj wyraźnie brakowało skupienia a co za tym idzie skuteczności. Jednak to dopiero początek jego kariery na Camp Nou. Wraz z większą ilością treningów powinno być lepiej. Żałuję również, że Trincão wczoraj nie zdobył bramki, ale to zasługa bramkarza. Tak czy inaczej spotkania przedsezonowe za nami. Ciężko popadać po nich w huraoptymizm bo oprócz zwycięstw szału nie było. Teraz czas na regeneracje i solidne przygotowanie do ciężkiego spotkania z Villarrealem.
VEB!

1

Jak widać Ronald postawił na bardzo mocną jedenastkę. Zobaczymy jak to wszystko wyjdzie w praniu. Liczę na ładne widowisko.

1

Gracz, który był zapewniany, że będzie odgrywał ważniejszą rolę w nowym sezonie nagle zostaje poinformowany o rezygnacji z jego usług. Kompletnie niezrozumiała decyzja biorąc pod uwagę fakt, że Hiszpan jest przecież młody i ciągle się rozwija. Tak się zastanawiam co w ten sposób chce ugrać Ronald skoro w kadrze są gracze, którzy już dawno powinni nas opuścić. Jestem zdruzgotany!

0

Zwycięstwo w dobrym stylu oczywiście cieszy. Na pewno warto zwrócić uwagę na sporą intensywność w grze naszej drużyny której w ostatnim czasie wyraźnie brakowało. Bardzo podobała mi się wczorajsza gra Pedriego. Chłopak był wszędobylski i naprawdę szkoda, że nie udało mu się przypieczętować tego występu golem. Kolejnym graczem który wywarł na mnie pozytywne wrażenie był Konrad de la Fuente. Chłopak jest bardzo dynamiczny i drzemie w nim spory potencjał. Mam nadzieję, że Ronald będzie dawał mu więcej szans do gry w obecnym sezonie. Wiadomo to spotkanie przedsezonowe z niezbyt wymagającym rywalem dlatego nie ma co za bardzo popadać w przesadny hurraoptymizm, ale prognozy są dobre. Trochę martwi mnie fakt, że przy większości zdobytych bramek swój udział miał Messi będąc kreatorem. Tutaj nasuwa się pytanie jakby to wyglądało gdybyśmy go nie mieli? Póki co cieszmy się ze zwycięstwa oczekując w spokoju na rozpoczęcie sezonu.
VEB!

0

Ma ktoś bramkę Leo?

Zobacz wszystkie

125

Jerermy Mathieu to chyba najbardziej szczery gracz naszej drużyny. Doceniam to i rozumiem Pique. Wiadomo jak to jest z nowymi. Zawsze trochę czasu musi minąć aby się zrozumieli z resztą drużyny. Najważniejsze, że obecnie wszystko gra.

124

Portugalczykowi dopisuje humor. Pique to rzeczywiście gracz bez żadnych sukcesów z ubogim CV, który w piłce nożnej znalazł się przez przypadek. Jak widać ma czego zazdrościć ''królowi świata''. Dobry news na poprawę humoru.

104

Wiedzieliście, że w sezonie 1943/44 drużyna Eibar pożyczyła komplet strojów od Barcelony a bordowo-granatowe barwy zostały im do dziś.

93

Drodzy kibice czy mogliśmy sobie wyobrazić tak kapitalne zakończenie niedzieli?
Jest cudownie!

90

O wiele lepiej czyta się tak przyjazne wypowiedzi niż wiadro pomyj wylewane po każdym klasyku i nie tylko.