O sobie

  • Zainteresowania Piłka nożna, piłka ręczna, siatkówka, boks, motoryzacja, muzyka, gra na gitarze, biografie
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho
  • Ulubione zespoły Fc. Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2003

Statystyki

  • Dni w serwisie 2694
  • Liczba komentarzy 14630
  • Polecenia 30628

Komentarze

0

O której ma być Quebo u Smokowskiego?

0

Jednak jako kibice Blaugrany mamy podobny punkt widzenia. To miłe.

0

Witam wszystkich. Czy ma ktoś jakiś link do bramki Abela Ruiza w meczu z Rangersami??

0

Mój typ to:
1. Nr 7- 5 pkt
2. Nr 3 - 3 pkt
3. Nr 1 - 1 pkt

4

Już myślałem, że po negatywnych ekscesach związanych z moim piłkarskim idolem nie doczekam się dłuższego reportażu o nim a tu proszę! Wielki ukłon w stronę twórcy. Doskonale pamiętam mój początek historii z tym Panem gdy jeszcze śmigał w koszulce PSG czarując swoją magią francuskich kibiców. Ten charakterystyczny uśmiech na twarzy i radość z tego co się robi. To piękne wspomnienia. Doskonale pamiętam jego bramkę w spotkaniu reprezentacją Anglii gdzie po prostu ośmieszył bezradnego Davida wrzucając mu piłkę za kołnierz z połowy boiska i to w dodatku przy krótkim słupku. Stadion oszalał a mi wyszły oczy z orbity. Moment w którym ogłoszono jego transfer do Barcelony był punktem zwrotnym w moim życiu. Od tamtego momentu po prostu pokochałem Barcelonę. W mojej opinii Ronaldinho to największy magik w dziejach futbolu. Absolutnie żaden gracz nie robił na mnie tak wielkiego wrażenia jak Roni. Oczywiście jest mi bardzo przykro, że jego wielka kariera nie potrwała na Camp Nou o wiele dłużej, ale nic na to nie poradzę. To co się teraz o nim czyta również boli, ale ja wolę pamiętać o tych wielkich momentach w wykonaniu Brazylijczyka których nigdy nie zapomnę.
Na zawsze z Tobą mistrzu!

Zobacz wszystkie

125

Jerermy Mathieu to chyba najbardziej szczery gracz naszej drużyny. Doceniam to i rozumiem Pique. Wiadomo jak to jest z nowymi. Zawsze trochę czasu musi minąć aby się zrozumieli z resztą drużyny. Najważniejsze, że obecnie wszystko gra.

124

Portugalczykowi dopisuje humor. Pique to rzeczywiście gracz bez żadnych sukcesów z ubogim CV, który w piłce nożnej znalazł się przez przypadek. Jak widać ma czego zazdrościć ''królowi świata''. Dobry news na poprawę humoru.

104

Wiedzieliście, że w sezonie 1943/44 drużyna Eibar pożyczyła komplet strojów od Barcelony a bordowo-granatowe barwy zostały im do dziś.

93

Drodzy kibice czy mogliśmy sobie wyobrazić tak kapitalne zakończenie niedzieli?
Jest cudownie!

90

O wiele lepiej czyta się tak przyjazne wypowiedzi niż wiadro pomyj wylewane po każdym klasyku i nie tylko.

Media

Liga typerów

1 swiergol2 26 pkt
2 paker 22 pkt
3 tylo92 21 pkt
4 lefreux 21 pkt
5 Skazun1ho 20 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Kto powinien być w niedalekiej przyszłości podstawowym prawym obrońcą Barcelony?