0

@Oskarenks następny... Niemcy wygrywają różnicą dwóch bramek i łatwo przy remisie Japonii wychodzą. Nawet jak wygrają jedną bramką to mogą wyjść

Na przykład:
Japonia Hiszpania 0:0
Niemcy Kostaryka 1:0
Wtedy somsiady grają dalej.

Ewentualnie Japonia wygrywa to raczej Hiszpanii bilansu nie przebiją i wyjdzie Japonia i Hiszpania.

0

@notor1ous Niemcy 2:0 i przy tym scenariuszu wychodzą.

1

Ale fart Hiszpanów, bo zachowanie przy wolnym amatorka.

0

@agaFCB tu trzeba szukać analogii do meczów Barcelony z Bayernem. Nie wiem jaki plan ma Lucho na ten mecz, ale (zabijcie mnie jak chcecie za te słowa) jesli środek zestawi tak samo jak z Kostaryką to zbiera łomot, bo braknie siły fizycznej.
Niemcy nie są tak słabi jak ostatni wynik, a Hiszpania nie jest tak mocna jak ostatni wynik i ich porażki nie można rozpatrywać w kategorii frajerstwa.
Poza tym scenariusz z trzema drużynami po 6 punktów jak najbardziej realny, a to 7:0 trzyma ich jako faworytów do pierwszego miejsca nawet w przypadku porazki dzisiaj.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Kgorecki2500 a powiedz proszę na czym opierasz ten win Hiszpanii, bo nie rozumiem :)

0

@HighestInTheRoom @Deviler Panowie, gdzie Argentyna do Francji - przecież te skrzydełka będą wchodziły jak w masełko przy jakichkolwiek bocznych obrońcach Albicelestes.
Przerobione 4 lata temu, gdzie Francuzi mieli jakiegoś laga (inne lagi niż Polacy) na 15 minut, ale jak tam wrzucili czwarty bieg to z Argentyny nie było czego zbierać.

Najbardziej przeceniana drużyna turnieju biorąc pod uwagę możliwości i aktualny stan.

1

@Lionel_Messi10 a nie powinieneś być na jakiejś stronie PSG w takim wypadku?

0

@Rewolucja123 serio użyłeś sformułowania „defensywa nie do przejścia”? Meksyk nawet mocno nie naciska, a jak grają w defensywie pod presją to pokazała Arabia :)
Przecież oni z pierwszą mocniejszą drużyną dostaną tak w papę że nie będzie czego zbierać.
O ile w ogóle zagrają z kimś z topu.

2

Czy istnieje jakiś inny świat gdzieś? Pytam bo Borek powiedział ze mamy 6 punktów, a Michalik że Meksyk niespodziewanie przegrał pierwszy mecz.

Argentyna dupy spiete póki co. Oby tak dalej :)

0

@Kgorecki2500 prędzej bym na Niemców postawił, Hiszpania nie jest tak mocna jak ostatni wynik.

1

@bartas97 schyla się, ale po mydełko żeby jakos te sto złotych odrobić.

1

@MAGNETO fanbojom Messiego nic nie przetłumaczysz. Szkoda ze powinni być na innej stronie :)

0

@Culer_1906 podmień w Twych fantazjach „i” na „lub”.

1

@GeneralXavi jestem już stary i przegrałem w życiu ma tyle dużo pieniędzy że wiem że granie bez pomysłu nie przynosi nic dobrego. Oczywiście jesli mówimy o jakichś tam stawkach, a nie kuponach za 5 złotych co tydzień.
Traktuję to trochę jako eksperyment, ale tez na bazie poprzednich turniejów (nie liczyłem dokładnie kwot) można na tym zrobić jakiś pieniądz.

1

Przy dzisiejszym meczu należy pamiętać że w większości przypadków jesli underdogom wyjdzie jakiś kapitalny wynik to kolejny mecz jest dużo słabszy.
Arabia nadal jest tym underdogiem, natomiast w Polsce zaczęli być traktowani prawie jak jacyś mistrzowie, a Michniewicz przy ich trenerze to jakiś nieudacznik. Przypominam, że pomijając styl to póki co polski trener przeszedł baraże i jest w grze o wyjście z grupy, ale o tym się zapomina ;)
W ogóle to wzajemne plucie Polaków na siebie zaczyna być groteskowe.

0

@Emhyr taki z niego Bóg futbolu że dopiero od 22 listopada 97% wiedzących na dziś kim jest cokolwiek na jego temat przeczytało ;). Ty pewnie też.
Chwilowy bohater na ten moment, więc nie ma co się zachwycać i nie rozumiem tego łażenia ze skrajności w skrajność. Także w kontekście naszej reprezentacji.
Zakładam też, że Herve Renard dziś o 16 może zostać oficjalnie frajerem jesli przegra z drużyną która wyglada lepiej tylko od Kostaryki? Bądź konsekwentny jak coś ;)

0

@Emhyr No tak, trener klepnął przemowę (och jakież to dziwne wydarzenie), klepnąl raz na 55 lat życia bezjajeczną Argentynę (która pewnie dzisiaj pojedzie do domku) i stał się nagle najlepszym trenerem świata. Jakie to jest prymitywne myślenie to nie mam pytań absolutnie.

1

@GeneralXavi bez wyjątków podwajam stawkę. Nie polecam grania jakoś bardzo (nadal lepsze niż taśmy za 10 czy 20 złotych) bo ten turniej jest poki co bardzo wdzięczny w tym kontekście, natomiast może dojść do sytuacji gdzie będzie trzeba obstawić mecz typu Hiszpania - Kostaryka za 160 czy 320, więc wtedy lepiej udawać że nie wie się kompletnie nic o piłce. No i mieć w razie czego środki :).
Założyłem sobie, że gram do pierwszego ćwierćfinału w którym padnie remis i kończę „zabawę”.

1

@GeneralXavi No tak, z kolei były przypadki kiedy stawka doszła do 80 co finalnie daje jakieś 75 czystego zysku zanim wrócisz do piątki.
Kurs na remis sporadycznie jest poniżej 3, a nie 2.

0

@GeneralXavi nie wiem jak to policzyłeś ale daj mi przykład bo nie rozumiem :)

Katar Ekwador 5
Anglia Iran 10
Senegal Holandia 20
USA Walia 40 x 3,1 = 109 po opodatkowaniu

Gdzie masz zwrot stawki x kurs? ;)

0

Granie czystą progresją na remisy w tym turnieju (zaczynając od 5 ziko) dało od początku turnieju ok. 250 zł czystego zysku.
Tak tylko mówię jak coś :)

0

Jedna rzecz tylko - jestem po tej samej stronie barykady, ale Wasze pękające dupska jeśli chodzi o Ronaldo mnie bawią jakbym był jakimś madryciakiem.

0

Brazole nie za ofensywnie na papierze?

0

@daniel32778 ale ja powiedziałem że to jest reguła bez wyjątków czy co? :)

5

Jasny gwint, jeden mecz z Kostaryką a La Bamba juz złote piłki rozdaje. Kisnę tu czasami :)

Zaraz się okaże że jak środek Hiszpanów ktoś weźmie w fizyczne obroty (na przykład Niemcy) to zgasną niestety szybko.

1

@barcelonaLM „Co z tego ze przegraliśmy 4:0 jak kiedyś Barcelona wygrała 6:1” - to brzmi w ten deseń. A w rzeczywistości to z tego że w turnieju masz nóż na gardle.

0

@Kubix93 świetny argument - ile mają punktów?

1

@Faro to ile Arabowie mieli miejsca w niektórych sytuacjach to az wstyd dla Argentyńczyków. Nie wiem, może zlekceważyli.
To że oglądałeś mecz nie oznacza że kolejny będzie taki sam. Polscy zagrają zupełnie inaczej i pozostajemy faworytami.

0

@Kamiloza91 dlaczego wszyscy Argentynie dopisują punkty za darmo?

Media