0

@MarioVeB! W twoich snach.

0

@xofcbxo To zobaczymy, czy za 20 lat będziesz pamiętała, że trzeba liczbę przenieść za znak równości i jeszcze minus dopisać.

0

@kamapl85 No dobrze, poczekajmy do końca okienka i sprawdzimy, kto się mylił.

3

@zawsze_barca Ale to są patuski. Kolejna, która puściła się już w wieku 12 lat...

2

@rosser Ja mogę, bo mam kilka. A nie prościej na szybko założyć?

2

@xofcbxo Jesteś małolatą, więc siłą rzeczy to dla ciebie nie problem. Jak ktoś do szkoły chodził np. 20 lat temu to ma prawo tego nie pamiętać, biorąc pod uwaga, że jest to coś, czego nie używa się na co dzień...

0

@nieprzysiadalnosc No podesłałem wyżej. To kropla w morzu, ale nie będę wklejał tysięcy linków.

0

@kamapl85 I w jakim stopniu utrudniłoby to np. wymianę Coutinho+Dembele+20mln = Neymar?

0

@denis9401 Przecież to MD co parę dni podnosi cenę o 10 baniek. Tak naprawdę to ona się nie zmienia. Damy za niego pewnie Cou i szmal, albo Cou, Dembele i niewielką dopłatę. Ewentualnie Griezmann + 40/50 baniek.

0

@moronw Neymar nie poszedł do Realu, tylko do PSG, więc to nie zdrada... Jeżeli już tak bardzo chcesz porównywać to do relacji jakie są w związku, to pasowałoby tu to, że dziewczyna powiedziała Ci, że idzie na zakupy, a finalnie poszłaby do pubu z koleżankami.

3

@kamapl85 O, dzień dobry. Ile pan zarabia jako księgowy Barcy?
Zarząd nie przekazał Panu, że aby zbić cenę, prawdopodobnie włączymy w operację jakiegoś zawodnika / zawodników?

0

@kamapl85 Oczywiście, że tak. Zgadzam się, że bieżący sezon jest przeciętny w jego wykonaniu i trzeba się pomału rozglądać za następcą. Jednak gość ładnie poleciał z tym, że wyśmiał to, iż Alba jest jednym z najlepszych LO na świecie.

0

@grabor8 A ja polecam wszystkie mecze z tamtego sezonu poprzedzające rewanż z Liverpoolem. Przy okazji proponuję też sprawdzić ilość goli i asyst, które Alba wówczas zanotował. Miłego oglądania, trochę Ci się zejdzie.

1

Dobrze, że nie na odwrót.

1

@Piotr89Sand Oczywiście, że nie ;p

1

@T_TG Gdyby był taką toksyczną osobą, to persony takie jak Xavi, czy Puyol nie byłyby zwolennikami jego powrotu. Szatnia tym bardziej by go nie chciała.

12

@barcafan9512 A gdybym napisał to ja, to zaraz by było: "Masz się czym chwalić, oszuście, kombinatorze", "Człowieku, nie pogrążaj się" :D

1

@moronw No jak dla Ciebie to jest wzorowe, wręcz podręcznikowe odejście z klubu, to nie mamy o czym mówić. Wykorzystał nas, aby przez jeszcze jeden rok wydoić Atletico, a później i tak uciekł do nas.

1

@Kamiloza91 Teraz sytuacja jest lepsza niż w zeszłe lato. Przypominam Ci, że Coutinho też Liverpool na początku za wszelką cenę nie chciał puścić, mimo, że ten złożył nawet transfer request, a finalnie ulegli. Jak znajdzie się porozumienie z szejkiem to wróci. A jak nie, to pozostanie wycena przez FIFĘ.

0

@Kamiloza91 Podpisuję się ;)

1

@T_TG Oczywiście, że tak, jednak Neymar brał w tym czynny udział. Nie powiesz mi, że nie wniósłby wiele do naszej gry.

0

@moronw Przykład z Griezmanna? Z tego samego, który najpierw dogadał się z nami, później przedłużył kontrakt z Atletico, biorąc podwyżkę, a po pół roku rozmyślił się i znów zaczął flirtować z Barcą?

0

@Encore Chłop się tylko pogrążył. Zamiast odmówić pojawienia się w tv i przeczekania aż temat ucichnie (a jak wiemy, w necie co chwilę pojawiają się nowe "hitowe" filmiki) to ten pcha się przed kamerę i jeszcze tłumaczy swoją patologiczną żonę.

3

@T_TG To kolesiostwo wygrało nam tryplet i zabrakło nam jednego trofeum do historycznego, drugiego sekstetu. Dobra atmosfera w szatni to też ważny element, a Neymara lubią wszyscy (albo prawie wszyscy) nasi zawodnicy.

1

@BarcaInfo Barto jest jaki jest, ale za tę walkę i determinację w walce o Neya to dostałby ode mnie dobrą flaszkę, jeżeli kiedyś bym go spotkał :D

1

@Encore Ale to już nie jest nasza wina. Te kluby mogły po prostu się bardziej postarać, a nie kalkulować, że w drugiej części sezonu się odkują.

0

@BarcaInfo Czyli w zasadzie na jedno wyjdzie...

5

@Encore Moim zdaniem bez sensu. Cały trud nie powinien iść na darmo. I nie mówię tu tylko o Barcy, ale i o drużynach, które wywalczyły sobie grę w pucharach i utrzymały się w tabeli, a także awansowały do wyższej ligi.

0

@moronw No widzisz, najwidoczniej zarząd i szatnia lepiej wiedzą, czy Neymar powinien wrócić. Przypominam Ci, że osoby głosujące w tych ankietach nie potrafiły ruszyć tyłka pod Camp Nou, gdy były zbierane kilka lat temu podpisy pod wotum nieufności Bartomeu, a teraz go wyzywają i chcą jego odejśca.

Media

Liga typerów

1 swiergol2 26 pkt
2 paker 22 pkt
3 tylo92 21 pkt
4 lefreux 21 pkt
5 Skazun1ho 20 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Kto powinien być w niedalekiej przyszłości podstawowym prawym obrońcą Barcelony?