@Arnokk top podsumowanie Dobranoc

0

@ViscaelBarca2007 żaden wstyd przegrać to jest sport

0

@BISHBASHBOSH uprzedziłeś mnie z tym komentarzem i w pełni go popieram, rywal top patrząc na nasze możliwości w tym sezonie

0

Typowałem przeciwnie co do tego co Felix i kuponik siadł z 15zł na 790zł, czasami się przyfarci taki kuponik

0

całe szczęście że strzeliliśmy tego gola na 1-0 może jakoś dowieziemy ten mecz do końca

0

Utrzymać drugie miejsce i będzie dobrze, na mistrza nie ma szans, a na stratę pozycji na rzecz Girony niestety jakieś są

1

@pasquda tak zdominować Atletico jak my dziś mało komu się udaje Vamos

2

Można iść spać z uśmiechem na mordce ;-)

1

@pasquda no miałem pisać że pp Lewym drugie MVP dla niego, Ter Stegen też dziś sporo wybronił

5

Kounde dziś naprawdę dobry mecz gra ofensywnie jak i defensywie, jestem pod wrażeniem.

2

SHOW LEWEGO VeB!!!

0

@DragonxNF tak czytam twój komentarz i się zastanawiam co chłop pisze, patrzę na tytuł i faktycznie ich nie ucieszył ;-)

2

Pewnie zaraz po rozpoczęciu drugiej połowy rusza na nas, ważna będzie koncentracja od pierwszych sekund obyśmy nie popełnili głupiego błędu bo nie gramy dziś zbyt pewnie w obronie. Ten mecz dopiero się zaczyna ;-)

4

Brawo Barca! Połowa składu na L4 gramy z Atletico które w tym sezonie jeszcze nie przegrało u siebie a mimo to strzelamy gola i schodzimy na przerwę z dobrym wynikiem.

3

Zgodzę się że pierwszą połowę zagraliśmy naprawdę dobrze i sam byłem w szoku z jakim zaangażowaniem i chęcią wygrania meczu wyszliśmy od pierwszych minut, ale druga połowa to typowa Barca Xaviego, chaos w rozgrywaniu,masa niecelnych podań, nie wymuszone straty... oglądam nie tylko mecze Barcy i wg mnie mało ktora drużyna, a nawet może żadna nie oddaje tak łatwo piłki jak my, wkładamy tyle energii żeby odebrać piłkę rywalowi po czym tracimy ją bezsensownie, zdecydowanie to jest do poprawy, bo to że wczoraj nie straciliśmy więcej goli to zasługa słabego Napoli a nie nasza.

4

Mam dziwne przeczucie że w ćwierćfinale zagramy z M_City ;-)

8

Romeu powinien jakąś nagrodę dostać za ten występ, 30 minut gry i dwie setki podarowane rywalowi ,na szczęście Napoli jest dziś tragiczne i tego nie wykorzystali...mecz strat nie wymuszonych błędów

4

Przecieram oczy ze zdumienia po tym co przeczytałem, połowa marca, nie ma o co walczyć i teraz dopiero zaczęli treningi na poważnie? Im wszystkim już się udziela DNA Xaviego...

0

@arraco przecież powiedział że remis jest lepszy dla rywala,a nie dla nas więc?

0

@tbas pewnie i by nie wygrali ligi, ale powalczyć zawsze lepiej i presję na Realu robić by nie mieli tego komfortu, jak i umocnić się na drugim miejscu, a tak Nawet te o te drugie miejsce będzie ciężko powalczyć

0

Nawet jakbyśmy wygrali ten mecz to tracąc FDJ i Pedriego tracimy jakiekolwiek szanse na "walkę" o mistrza i cokolwiek w CL

0

Oby dziś bez kontrowersji i sędzia podejmował dobre decyzje...
Po 3pkt VeB

0

@Lokusekpl zresztą czy Ty masz rację czy ja to bez znaczenia bo tak się meczu nie kończy jak to zrobił maznano...

1

2

@Lokusekpl nie masz racji zobacz se inne powtórki gdzie lepiej słychać gwizdek, pierwszy był w momencie gdy jeszcze nie było dośrodkowania, wiadomo sędzia i tak słabo się zachował ale nie pisz że piłka już leciała parę metrów chłopie

0

@Patryk1986 pozwolił hahah co on odwalił na koniec

1

Pierwszy raz w życiu widzę by sędzia tak zakończył mecz serio ten gość powinien mieć bana na sędziowanie

2

Co sędzia odwalił to brak słów , Real dzisiaj okradziony ewidentnie

0

@Patryk1986 ewidetnego karnego na Viniciusie nie podyktował na samym początku meczu, może będzie chciał im to jakoś wynagrodzić