• Liczba komentarzy 12
  • Polecenia 40

Komentarze

0

Przecież to bez sensu, gol może wpaść w każdej minucie, a Bilbao prowadziło po 1. połowie 1-0. Skoro oni mogli wygrać 4-0, my też możemy. Albo wierzysz, albo nie. VeB!

0

Przecież po drodze tych zwycięskich finałów były 2 przegrane z Realem, więc o co chodzi w tym fakcie?

0

Alves jak zaorał Marcę haha

0

problemem nie są pojedynczy zawodnicy, a Roman swoje szanse też dostawał i tak naprawdę poza wczorajszym występem nic wielkiego nie pokazał. Zresztą nie wyciągałbym wniosków o Munirze czy Sandro po tym sezonie rezerw, bo z taką grą mógłby tam nie pomóc nawet np. Rafinha.

Zobacz wszystkie

27

Jakie to śmieszne, gdyby mecz zakończył się wynikiem 2-1, to nikt nie krzyczałby o złych zmianach Lucho, ale skoro Sevilla po indywidualnym (!) błędzie zdobyła bramkę to od razu trener zawalił. Jest dokładnie tak, jak powiedział Lucho na konferencji. Naprawdę radzę się uspokoić, bo przypomnę, że na tym stadionie od dawna niewielu drużynom udaje się wywalczyć chociaż ten remis i dalej mamy przewagę nad Realem. Sam byłem zły po gwizdku sędziego, bo wiem, że 3 pkt były blisko, ale piłka nożna to gra błędów i dzisiaj to Barcelona popełniła ich więcej - bywa. Przed nami dalej ważne spotkania i los trofeów jest tylko w naszych rękach.

9

Ode mnie brawa dla redakcji za ocenę Iniesty, bo na pewno nie był to tak fatalny występ jak widziała to większość kibiców. 6,5 bym za to spotkanie mu nie dał, ale moim zdaniem na co najmniej 5,5 zasłużył.

1

Bartra złamał linię spalonego jakoś w połowie 1. połowy jak okazało się, że Ibrahimović nagle leciał sam na sam, bo wszyscy myśleli, że był na ofsajdzie

1

Tak, ale ta zmiana nie miała bezpośredniego wpływu na straconego gola, więc nie jest to jego wina, a powód takiej zmiany był oczywisty - Lucho chciał odzyskać posiadanie piłki, co znaczyło odzyskanie kontroli nad meczem.