Następny mecz:  Barcelona  -  Villarreal     ·  Dziś o 21:00  ·  6. kolejka La Liga Canal + Sport   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

  Użytkownik zbanowany

GenerałXavi

GenerałXavi

Informacje ogólne

Miasto:

Jako że nie mogę odpisać na wiele nieprzeczytanych wiadomości z mojej serwisowej skrzynki (choć się licznik pojawia :)), to jeśli ważna sprawa, to zapraszam: genxavi@wp.pl Chciałem uporządkować tylko krótką sprawę: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-7696276#comment-7696344 --- żadne twarde słowa nie poleciały, bo nawet się nie odwoływałem. Odwołanie oznacza przyznanie się do winy, a nigdy nie stwierdzę że ją popełniłem. Zostałem nawet ostrzeżony żeby nie wrzucać tekstu własnym sumptem --- https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-7325233#comment-7326961 --- do czego się dostosowałem. Wkrótce i tak konto usunę. W każdym momencie kiedy wchodzę na FCBarca.com zastanawiam się czy jednak nie zostawić do momentu aż Generał obejmie FC Barcelonę, odwołać się wtedy i przeprosić za popełniony "winy". Ale kiedy to nastąpi? :)

Zainteresowania:

Ulubiony zawodnik:

nie wiem (dobra wiem, ale nie zdradzę i tak się nie domyślisz :)), ale wiem za to jaki jest mój ulubiony punkt regulaminu: 8.2.6. Majstersztyk. Lepiej kierować się własnym sumieniem czy punkcikami? Według prawa i wszelkiej maści dekretów, to chyba punkcikami, ale tylko sumienie daje nam autentyczność i poczucie egzystencji. Jeśli chcesz dobrze i próbujesz czynić dobro, jednocześnie łamiąc prawo, to czynisz nadal dobro czy już jednak zło?

Ulubione zespoły:

Barcelonie kibicuję od:

Z tym pierwszym wersem już pieprzę się pół godziny Nie mogę eksplodować Dlaczego tak? Będę elaborował Usłyszałem bit i wiedziałem, że musi pierwszy na płycie być Jeszcze jej wtedy nie zacząłem jak wygrywać vice miss Teraz to piąty track, który kładę na niej Łażąc na mokotowskich z zapiekanek I z tym początkiem tak dziwnie Bo co napiszę jak jeszcze nie zgadnę następnych Na płycie tracków, a ten track już na bank będzie pierwszy Byłem naiwny Jak dowiedziałem się tego, czego nie chciałem wiedzieć To jak amputacja, czułem że tracę jakąś część siebie Dla ciebie to może śmieszne jest, dla mnie to był precedens Kiedyś może wyszperasz z tego sens Bo jak powiesz mi, że stoi za mną różowy słoń, to obrócę się Ale jak go tam nie będzie, to w sekę od Ciebie odwrócę się.

Kontakt
Statystyki

Data rejestracji

10 lutego 2012

Dni w serwisie

2782

Liczba komentarzy

17576

Ocena komentarzy

+104866

Najlepiej oceniane komentarze

Ostatnie wystawione oceny

Finał

Finał Puchar Króla Sobota, 21 kwietnia 21:30 Transmisja: Canal + Sport 2

Gorące tematy