3

Busquets, Rakitic i Vidal. Tercet magiczny.

0

Jak widzę naszą nieudolność i panikę w rozgrywaniu i zestawiam to z pressingiem Liverpoolu to wiem, że w tym momencie byśmy od nich dostali z 3-4 w plecy.

6

Brawo za grafikę sportu :) Osobiście liczę na skład MD/AS.

0

@NeroTFP Osobiście się zgadzam z powyższym. Za siedzenie przed monitorem i klikanie kilkanaście k/mc. Za co? Żadnej odpowiedzialności. Nerdy siedzą i i później jeżdżą nowymi furami. Żadnej sprawiedliwości, a górnicy, policjanci i strażacy za psie pieniądze haruja.

1

@Kurkmen Nieoszlifowany diament. Dzisiaj premiera w Polsce.

0

Mateczko kochana co za pomoc! Sprawdźmy to dzisiaj.

5

Naprawdę widać zmiany, ale tacy zawodnicy jak Rakitic i Vidal nie mogą grać w Barcelonie. Vidal jako rezerwowy w pojedynczych momentach ok, ale Ivan to aktualnie dramat. Nie pokazał NIC.

5

Myślę, że po prostu Setien mimo wszystko obawia się porażki w debiucie i jest za wcześnie na tak odważne decyzje jak np. wystawienie Puiga w wyjściowej 11. Zrozumiałe, jednakże nie po to tutaj przyszedł. Trzymajmy kciuki. Vamos!

Warto też pamiętać, że od pierwszej minuty gra Fati, Valverde mógłby wyjść 4-4-2 i zamiast niego dać Arthura.

19

Gramy mecz z Granada u siebie. W pomocy wychodzi tercet wirtuozow futbolu (wg pismakow). Myślę, że Setien zaskoczy, na przykład Arthur lub Puig.

0

@jaras121 Co? XD

7

Ciekawe ile sytuacji stuprocentowych zmarnuje w meczu z nami?

2

W Chinach... Nie ma co więcej komentować. Pierwsza edycja turnieju, któremu sens i prestiż nadają drużyny z Europy będzie rozgrywany w Chinach. Pieniądze w dzisiejszych czasach są wartością priorytetową. To po prostu przykre, jak kluby się sprzedają.

6

@BigShaq Już wiemy dlaczego tak wielbili EV. Pozwalal na wszystko, wyjazdy za ocean, udziały w wszelkiego rodzaju wydarzeniach pozasportowych plus nie mieli wielu ciężkich treningów. Powrót do normalności.

0

Były takie informacje w poszczególnych newsach, a w szczególności w tiki-tace. Wybacz, ale nie mam ochoty tego teraz dla Ciebie szukać. Wystarczy uważnie śledzić co się dzieje w klubie ;)

1

@Pilka_jest_okragla myślę, że wróci także energia, zywilowosc, wskazówki i mimo wszystko trochę krzyku, który w odpowiednich momentach zmotywuje chłopaków do walki o te barwy.

7

Koniec klepania się po plecach. Już Setien zarządził dodatkowy trening. Rzekomo dotychczas ich ilość była niewystarczająca. Z wielu źródeł docieraly takie informacje.
Niech Barcelona odzyska duszę.

4

Najpiękniejszy moment od wielu miesięcy. Nareszcie! ŻEGNAJ Ernesto i nigdy w żadnym charakterze tutaj nie wracaj.

3

Junior Firpo lubi to!

0

@ShawnC Spoko, powodzenia :)

0

@ShawnC Też nie znam:D ale krok po kroku wrzuciłem wszystko w translatora i naprawdę dobrze tłumaczy. Hiszpański jest prosty. Co do samego procesu. Kupujesz ten bon za 2 euro. Dostajesz na konto na grouponie kod zniżkowy, który wpisujesz w trakcie robienia zakupów na oficjalnej stronie FC Barcelony. Wszystko działa, sprawdzone, więc śmiało kupuj.

0

@Pocipan Hipokryzja. Czekam z niecierpliwością na moment kiedy ten człowiek, który w głównej mierze jest odpowiedzialny za jedna z największych kompromitacji w historii klubu zostanie wyrzucony.

1

@SylwekFCB Faulowany zszedł z boiska.

4

Dlatego jestem za VAR-em. Zasłużona czerwona dla Aubameyanga. Bandycki faul a'la Pepe.

10

Same plotki o możliwym odejściu Valverde juz teraz to coś pięknego.

0

@Kubix93 Jak dyskutować z kimś kto od razu ucieka ze skrajności w skrajność? Czy ja powiedziałem, że mieli płakać? Chodzi o racjonalne podejście do wydarzeń boiskowych i zachowanie koncentracji do końca. Tego brakowało. Przypominam, to był gol na 3:1, a nie na 5:1. Nieadekwatna reakcja. Wynik końcowy pokazuje, że zbyt szybko poczuli się herosami i zwycięzcami meczu.

0

@KamQiX Ja mam inne zdanie. Zbyt buńczuczne to było. Jak widać po wyniku końcowym, chyba jednak mam rację ;) chłopaki poczuli się zbyt pewnie. Zostali za to skarceni.

10

Przykre to jest, ale niestety jeżeli w tym roku znowu odpadną jak frajerzy w LM usłyszymy właśnie takie słowa. "To nasza wina, a nie trenera. Takie rzeczy nie mają prawa się zdarzać."
To ja mam pytanie. Dlaczego kierwa się zdarzają od 2 lat i nikt z tym nic nie robi?

0

Po słowach rozegraliśmy kompletne spotkanie przestałem czytać. Jak kierwa można rozegrać kompletne spotkanie i przegrać? Proszę, niech ktoś mi to wytłumaczy. Kompletne spotkanie to było 5:0 z Realem. Kuc ma zaburzone postrzeganie rzeczywistości.

0

Kiedy ktoś poniesie odpowiedzialność za te upokorzenia? Nie można tego nazwać zwykłymi porażkami. Pique z Vidalem po nieuznanym golu na 3:1 mało nie pękli z radości i wyższości nad Atletico. Widac bylo ich lekceważące podejscie. Karma.

Media