0

Gdyby baba miała wąsy to by dziadkiem była

4

@Kubsoleon Ja już dałem spokój siwemu z farmy.To taki po prostu hiszpański Probierz,czyli kolejny ''Guardiola''

0

@MESSIah16 Aż tak niepoprawnym optymistom nie jestem.

0

@Lucassito .Kiedy ostatnio pod barcelonę w la lidzę czy LM zagwizdali pod Barce?.Moze co najwyżej w meczach jak barca prowadziła z 5:0 w 80 minucie to może coś tam w ostatnich 30 latach się znajdzie.

9

Madrycko-pisowskie janusze cebulactwa tylko czekały na przypier.olenie się do Lewego.To co Stonoga ostatnio na nagraniu powiedział t o100% prawda o pisowsko-madryckich cebulakach.

0

@Manypijany A biszkopt poza kilkoma zrąbanymi odpałami w ogóle był na boisku? Bo nie wydaje mi się bym go tam widział.

10

Nawet madrycki sędzia nie pomógł pampersom ani ich kibice.W 9 dokonali cudu na wrogiej ziemi.VAMOS!!!!!

2

GIl manzano to madrycki agent i dupowłaz pereza ale Lewemu czerwo jak najbardziej zasłużone dziś.

4

Barcelonę dymali madryccy sędziowie, dymają i zawsze dymać będą.

2

@Dillu W Ossasunie grał Jan Urban i był trenerem młodzieżówki Ossasuny.

5

Niech Xavi i zespół uczy się od Rayo jak się gra w obronie.

1

Rayo musi wygrać .Zasługują na te zwycięstwo w 100%

6

Szacun dla Rayo.Drogi Xavi patrz jaki mental ma Rayo i ucz się od lepszych.

4

Xavi nie narzekaj a wygrywaj.Jak ty sobie z man united nie będziesz w stanie poradzić to jak ty chesz z takim city czy psg wygrywać?

0

@payn100 Znak czasów.

2

Nie ma co narzekać.Dobrze jest .W końcu Barca wlazła pierwszy raz od nie pamiętam kiedy na rywala i atakują go non stop.

0

Po bramcę Dembele jestem spokojny o pewne 3 punkty w tym meczu.Takim kondomiarzom jak almeria wystarczy strzelić 1 bramkę i już jest po meczu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Cytujac pewnego klasyka'' to jest dramat kur.a , to jest dramat ,że w tej antyludzkiej lidzę , w tym lidzę ,w którym media nie były stanie stwieredzić ,że Barcelone zbeszczeszczono,że ten klub ma tyle rzutów karnych nieuznanych ,że tę sędziowskie k/.wy powtarzam sędziowskie k.ry oskarżały Barcelonę o symulki i po latach uniewinniały.,że to nie jest warte tego ,by wprowadzić kilku katalońskich sędziów do la ligi.Będzie Madryt nar ru.ać w du.e ,będzie nas .ku,a dymać tak jak sędziowie w LM nie dymali.Ta ,k wa ten łysy z fify i reszta szejków madrycjich ,zniszczą nas .Nie warto było kur/./.a .Nie warto kkkuur było zrobić nic co by się... .A szkodo w ogóle strzępić ryja....

0

Ten karny będzie kompromitacją sezonu w la lidzę.

0

Żadnych już więcej dealów z kondomiarzami madryckimi.

2

Obecnie każdy mecz Barcy ,można zaczynać spekulacjami ,kto się połamie w meczu w kadrze Barcelony.

0

Hahahaha.TO już nie pierwszy raz jak zawodnik wchodzi do składu albo gra od początku parę minut pogra i kontuzja hahahahahah.Nie no Barca klub mem sorry,ale tak ja to widzę.Barca pokupowała szklanki za setki milionów reszta nie lepsza .

0

@blablak No co ? Obu to prawie ''torre'' ;)

3

Sędziowie niemal 5 raz wydymaliby bez mydła Barcę ,Na spalonych .Życzę madrytowi,by var był aktywny tak samo jak w meczach Barcy.

0

@robertocarlos76 Jak ma się komentator nie mylić jak Barca dziś gra z praktycznie amatorami z jakiejś ligi czeskiej ,którą śledzą tylko dziennikarze najbardziej nadgorliwi tak jak inne tego typu np jeszcze bardziej randomową w świecie ekstraklapę.

1

Dzisiaj ze słoikiem ogórków kiszonych powinni sobie poradzić bez problemu ale jak widzę zawodnika Pilzno strzelającego w poprzeczkę to mam wątpliwości czy dadzą im radę.

1

@seba444 Reszta Barcelony wykreuje sobie bez Lewego milion okazji a nie wykorzysta żadnej.

4

Wygrana w iście madryckim stylu i to w stylu atletico.90 minut nic nie grali ale jakoś tam strzelili.No ale lepsze takie 3 punkty niż 0 punktów.Carlo Anchelotti byłby zadowolony to jego styl tak samo jak Kucaczo-Bidon Valverde.

0

@Mavcin1980 Ja bym żula jeszcze zostawił

Media