O sobie

  • Zainteresowania jedzenie
  • Ulubiony zawodnik Rivaldo, Alessandro Del Piero
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 1998 roku

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 3500
  • Liczba komentarzy 4582
  • Polecenia 17721

Komentarze

0

@Yoshi94 Daj adres to Ci maść prześlę. Tylko już aplikację musisz sam ogarnąć. Wierzę że dasz sobie radę i Twoje tatuaże nie będą Cię rozpraszały podczas tej czynności.

0

@Yoshi94 Nie.

1

@Kengo Dobrze że ludzie robią sobie taki rzeczy. Można naocznie przekonać się jak wygląda klaun.

2

Chyba trzeba będzie zrobić update artykułu.

2

@pax Hm. Nie za bardzo w wypowiedzi @Midast widzę personalne teksty. Raczej zwrócenie uwagi, że ludzie zamiast komentować oceny czepiają się Twoich opinii.

Ja to traktuję jako obronę Twojej osoby. Tak mi się przynajmniej wydaje. Najlepiej żeby sam zainteresowany Midast rozwiał wątpliwości.

Zobacz wszystkie

175

Rekord najniższej średniej ocen w historii tego cyklu oficjalnie został pobity. 2,62.

148

Jego transfer do Barcelony, to największa zbrodnia Rosella. Ten chłopak nigdy nie powinien znaleźć się w tym klubie. Nie ten charakter, nie ten poziom i nie ta klasa osobista - choćby ostatni jego mecz z Rennes pokazał jakim jest człowiekiem. Oby nigdy więcej nasz klub nie decydował się na sprowadzenie piłkarza, mając na uwadze wyłącznie aspekty piłkarskie.

141

WAŻNA INFORMACJA!

Ze względu na okres świąteczny (jutro już Wigilia), artykuł ocenowy zostanie opublikowany dziś późnym wieczorem (22:00 - 23:00). W związku z tym osoby chcące dorzucić swoją cegiełkę do not użytkowników, uprasza się o oddanie głosów do godziny 22:00 dnia dzisiejszego.

Proszę o polecanie w wiadomym celu.

140

Już go lubię. Świetnie to wszystko rozgrywa, grając na nosie napastliwej prasie i nadpobudliwym kibicom. Moim zdaniem decyzję podjął już dawno temu - podczas spotkania z władzami Atleti. Zapowiedział odejście i dał czas swojemu klubowi na zakup solidnego następcy (Lemar) za normalne pieniądze. Barcelona też o wszystkim wie od dawna i spokojnie czeka na 1 lipca, żeby wpłacić klauzulę. Wszyscy już są dogadani, tylko trzymają buzie na kłódkę, bo to dobre dla każdej ze stron. Tylko taki zestaw zdarzeń trzyma się moim zdaniem kupy.

138

El Capitano