O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 2003

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4600
  • Liczba komentarzy 464
  • Polecenia 1275

Komentarze

1

@malicinho jako społeczeństwo uwielbiamy cebulaczyć i życzyć komuś przegranej, zamiast kibicować innym, żeby wygrali. Największym grzechem Argentyny jest to że trafiła w grupie na Polskę.

Poza tym, jako kibice Barcelony to czy to nie jest jednak na miejscu, żeby kibicować Argentynie, albo przynajmniej Messiemu? Chyba co poniektórzy, albo nie kochają tego klubu tak jakby się wydawało, albo są rozpieszczeni wizją Fatich, Gavich i Pedrich, że prędzej czy później wejdą na poziom Leo. Bójcie się boga, los sprawił, że to z Barceloną kojarzony jest prawdopodobnie najlepszy piłkarz w historii całej piłki nożnej, a ostatnim kamieniem milowym do pokonania jest zdobycie MŚ. Wszyscy zadufani eksperci, którzy nie potrafią dostrzec Messiego jako lepszego piłkarza niż Maradona czy Pele, albo nawet CR czy Zidane (hehe) ciągle trzymają się jak brzytwy tego pieprzonego Mundialu. Póki Messi go nie zdobędzie nie przypieczętuje na kolejne dekady siebie jako najlepszego w całej historii. To jest ewenement na skalę światową i ewentualna wygrana Messiego w tych mistrzostwach będzie najpiękniejszym zwieńczeniem kariery piłkarza wychowanego przez Barcelonę! Jak z samej zawiści można nie chcieć tego doświadczyć to ja nie rozumie...

plus: też nie przepadam za pomysłami na grę Argentyny z wrzutkami na piłkatrzy 170cm, albo wymysły typu Paredes, Di Maria, Gomez czy Emiliano w bramce, tym jak panikują kiedy gra się nie układa - wygląda to źle. Ale kibicuję też Polakom więc jakoś mogłem się do tego typu odczuć przyzwyczaić :D

3

jak dla mnie arbitrzy w la liga są strasznie spięci na punkcie szacunku do swojego ''munduru". Częściej jednak można odczuć że przejawia się to poprzez ich zarozumiałość niż realny autorytet. Sędziowie robią z siebie święte krowy i nikomu to nie pomaga, bo poziom decyzji w każdym meczu jest absurdalny (+zawsze doliczone drugie tyle meczu na koniec, bo było mnóstwo dyskusji w trakcie meczu). Ja się nie dziwię piłkarzom, że tak się kłócą na boisku, to są inne emocje niż w normalnym życiu i ta adrenalina z łatwością może przeradzać się w zniecierpliwienie i złość.
Tak samo jak kiedyś z Neymarem, absolutnie bym nie dawał dodatkowych kar dla zawodników, że klaszczą albo wycierają ostentacyjnie nos przy schodzeniu z boiska. OK - pokazałby fakera albo gest kozakiewicza, ale to była zwykła frustracja i staranie się bronienia swojego wizerunku, jak każdy z nas kiedy jesteśmy emocjonalni i chcemy dać upust niesprawiedliwości, która nas spotkała (czy słusznie czy nie - to jest adrenalina, miliony ludzi patrzy, w tym twoje dzieci).

Lewy oczywiście głupio wszedł z łokcia w typka, ale bez przesady - za uderzenie jeden mecz pauzy, a za "znieważenie arbitra" dwa?! To jest cyrk i tutaj trzeba rewolucji, bo nikomu to nie służy.

0

@MrPGG oczywiście oby Polska wygrała mundial, ale jak nie nasi to Argentyna z Messim. Będę w każdym meczu za naszymi sercem, ale jak zobaczę Jędrzejczyka i Glika w pojedynkach z szybkimi i technicznymi piłkarzami to nie obiecuję, że nie będę kurwił na cały głos.

0

@okiemtypera_lucaxx95 mnie to wkurza na maksa (nie przez "x") jak ludzie mówią np, pendrive. Czy to już nie można powiedzieć po prostu ołówekjazda?

2

Ależ smutne zakończenie niestety perfekcyjne dla klubu w tym sezonie. Taki nagły zwrot akcji. Żegnaj legendo, prawdziwy kapitan tonie ze statkiem o7

Zobacz wszystkie

88

taki szpital a dalej ma kto grać, sztosik składzik

39

Pan Piłkarz no kurde, co tu gadać. Taki gość, że bezsensowna czerwona kartka nie przyćmi mi tej pozy bossa po strzelonej bramce jak rozłożył ręce i patrzył prosto w trybuny. I te szczęście piłkarzy - ławki i kibiców. Dzięki Dani, coś niesamowitego!

37

Barcelona o ziarno grochu od absolutnie ultra ostatecznego uber-porozumienia ws. Julesa Culera Kounde.

33

Ja nie rozumiem hejtu na Memphisa i jakimś gadaniu o słabszej formie (rozpatrywanej jednostkowo). Grał super na początku sezonu, nie gra od 10 lat już by się wydawało a nadal jest naszym najlepszym strzelcem, zaczął grać dno jak Rudy był już na ostatniej prostej, a nie wiem czemu ludzie zapominają, że każdy piłkarz grał zdecydowanie gorzej niż mógł. Jest Xavi, są nowe pomysły, piłka śmiga po boisku, czemu nie ma narracji - "w oczekiwaniu na Depaya aka przepych w ataku Barcelony pierwszy raz od wielu lat". Ja czekam na typka i trzymam gorąco kciuki, jeżeli nie wyjdzie będzie trzeba pomyśleć w Maju co z tym zrobić, teraz cieszmy się, że mamy bogaty skład i możemy w spokoju czekać na jakościowych piłkarzy jak Fati czy Depay aż będę w pełni gotowi wrócić.

29

Cudowny wywiad, pokazuje jak zwykłym, kochającym facetem jest Messi i jak bardzo chorzy są niektórzy kibice i jak obrzydliwy zarząd tego klubu. Szacunek ponad wszystko i wyrozumiałość dla Legendy!
Mam nadzieję, że kibice wstawią się na pierwszym meczu na Camp Nou za Messim i okażą wsparcie, jeżeli usłyszę gwizdy to na prawdę stracę wiarę w ten smutny klub.

Media

REKLAMA

Sonda

Która z wymienionych reprezentacji uzyska najlepszy wynik na mundialu?