O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 2003

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5200
  • Liczba komentarzy 902
  • Polecenia 2877

Komentarze

2

Lewy pod Flickiem bęzdie jeszcze dawał nam szczęście w tym sezonie, czuję to. Kapitanem może być jak najbardziej, to jego ostatnia szansa na sukces w Europie, więc trzymam kciuki za udany sezon Roberta. Dobrze mu zrobi, że presja bęzdie raczej na Laminie i ewentualnym Nico, a z takimi skrzydłami w końcu bęzdie mógł grać tak jak powinien, czyli po prostu strzelać w bramę i bez całego tego cofania się po piłkę.

0

Boże gdzie ta zrzutka na Nico zaraz sprzedam samochód i wypłacę wszystko byle już się to skończyło. Wybór jak między Neymarem a Griezmannem, obaj świetni na papierze ale wypali tylko jeden

0

Chelsea nie chce wydawać a za guiu dają 6mln a jakiegoś typka z championship z Lester kupują za 36mln, lol

0

@sidi12843 uzależnienie jest gorsze o wszystkoego, a wszystko jest la ludzi rozwaznych

1

@draxidox jakbym się spieszył z jednej pracy do drugiej na pełnym speedzie ogarniając siebie, szybka szamę i klucze, karty, srarty, plany z dziewczyną i gdzie wcisnąć piwko z kumplem to nie wiem czy bym nie rozjechał takich idiotów. Jak bardzo trzeba wywodzić się z rozpieszczenia żeby myśleć że ma się wpływ na świat... I to w taki sposób. Pluję na tych ludzi, nic tak nie irytuje jak pustostan w spojrzeniu i śmietnik w duszy.

W Lidlu koło mnie widziałem że szukają ludzi może powinni się zainteresować zamiast dupy na asfalcie smażyć, to dobry pieniądz, a nie robić happening dla idiotów za pewnie 300 zł. Na ankietach przez neta można więcej zarobić

Zobacz wszystkie

88

taki szpital a dalej ma kto grać, sztosik składzik

50

Super by było jakoś na zimę go wypożyczyć do końca sezonu kiedy Camp Nou będzie gotowe i żeby mógł podniesc tam jakiś puchar i się pożegnać, tak jak niegdyś Thierry z Arsenalem

46

Wszędzie widzę ta narrację że Vinicius wygrał batalię wczoraj z Araujo. Czy Urugwajczyk postawił poprzeczkę aż tak wysoko że trzy nieudane rajdy Brazylijczyka i groteskowy gol 1/milion sugeruje jego gorszy mecz?

45

Znakomity artykuł.
Wstyd tej lidze za brak kar dla Valverde Viniciusa i Espanyolu! Trzeba to nagłaśniać, żeby nikt nie zapomniał, może karma kiedyś dosięgnie "królewskich"

44

Dla mnie najlepsze trio w historii futbolu, nie tylko przez jakość, ale zwyczajnie za szczerą miłość i przyjaźń jaka z ich gry wynikała. Każdy podawał każdemu, każdy szukał każdego, każdy rozumiał każdego jak brata, a z asysty cieszyli się bardziej niż z bramki. Oby kiedyś samba powróciła do Barcelony, bo tutaj trzeba się po prostu cieszyć grą. Piękne czasy MSN.

Media

Sonda

Kto powinien otrzymać Złotą Piłkę?