O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 2003

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5100
  • Liczba komentarzy 813
  • Polecenia 2655

Komentarze

1

Kurde Felix to fajny grajek, szkoda że jest nierówny, może gdyby nie siedział wiecznie na szpilkach i nie czekał na to gdzie będzie grał w następnym sezonie to bardziej by się ogarnął. Przy dobrej cenie nie miałbym nic przeciwko Portugalczykowi na następny sezon.

I we wtorek może i dobrze by było zacząć teoretycznie słabszym Joao i dać Yamal po przerwie, żeby swoją świeżością namieszał na podmeczonego rywala, zobaczymy ma to sens ale wszystko w rękach Xaviego

0

@suszini 0 kontaktów z piłką w polu karnym rywala... Dla mnie to on już się skończył

3

@Popitek12 imo jeździć się człowiek uczy w praktyce jak ze wszystkim, egzamin jest spoko jak jest moim zdaniem, tylko teoria jest głupia, bo trzeba tak naprawdę wykuć na pamięć jakieś duperele, o których i tak 90% driverów zapomni później. Mogliby dać tylko pytania z zakresu znajomości znaków i pierwszeństwa. Egzamin i szkoła jazdy nie nauczą jak dobrze jeździć tylko jak zdać egzamin.

0

[edit] a nie przeczytałem dokładnie o co w tym chodzi KMŚ, ale still, kolejne mecze jak i tak będzie potem do grania rozszerzona liga mistrzów. Jak dla mnie - mniej meczów = fajniejsze mecze.

4

@WiernyKibic111 nie szukajmy suchego źdźbła trawy na polanie pełnej kwiatów

Zobacz wszystkie

88

taki szpital a dalej ma kto grać, sztosik składzik

50

Super by było jakoś na zimę go wypożyczyć do końca sezonu kiedy Camp Nou będzie gotowe i żeby mógł podniesc tam jakiś puchar i się pożegnać, tak jak niegdyś Thierry z Arsenalem

46

Wszędzie widzę ta narrację że Vinicius wygrał batalię wczoraj z Araujo. Czy Urugwajczyk postawił poprzeczkę aż tak wysoko że trzy nieudane rajdy Brazylijczyka i groteskowy gol 1/milion sugeruje jego gorszy mecz?

45

Znakomity artykuł.
Wstyd tej lidze za brak kar dla Valverde Viniciusa i Espanyolu! Trzeba to nagłaśniać, żeby nikt nie zapomniał, może karma kiedyś dosięgnie "królewskich"

44

Dla mnie najlepsze trio w historii futbolu, nie tylko przez jakość, ale zwyczajnie za szczerą miłość i przyjaźń jaka z ich gry wynikała. Każdy podawał każdemu, każdy szukał każdego, każdy rozumiał każdego jak brata, a z asysty cieszyli się bardziej niż z bramki. Oby kiedyś samba powróciła do Barcelony, bo tutaj trzeba się po prostu cieszyć grą. Piękne czasy MSN.

Media

Sonda

Czy Joao Felix powinien zacząć mecz z PSG od pierwszej minuty?