O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 2003

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4400
  • Liczba komentarzy 366
  • Polecenia 966

Komentarze

5

@MateuszDoniec Memphis nie napisał w 100% poprawnie tego tweeta, w sumie nie jego pierwszy język, ale w angielskim jest stwierdzenie jak w polskim - It's scary how good [something] is, czyli że coś jest strasznie dobre. Ja to czytam jako, "ten sezon będzie strasznie dobry do oglądania", albo "tak dobry że aż straszny". Nabuzowany chłop jak zawsze i za to Memphisowi leci serduszko :)

1

@Vintee koledze chodzi że to Rafinha ten z Alcantarów :)

2

@Wychowanek no trzeba być inteligentnym człowiekiem żeby zrozumieć.
A dramat to kobieta przeżyje w momencie zapłodnienia przez ciebie, ale wnioskując ze stosunku do kobiet to raczej tego stosunku jeszcze nie było i szybko nie będzie.

2

@Jaaaras888 ja jestem dumny ze moja drużyna walczy mimo beznadziejnej sytuacji i nie poddaje się że swoimi celami, także wiesz - cichuutko chłopcze bo będzie lanie w nowym sezonie tak jak w poprzednim :)

1

Jak na nie znoszę tych angielskich klubików, które myślą że są niewiadomo czym. Rzucają po 100mln za ogórków lewo prawo, ale Barcelonę z problemami finansowymi będą cisnąć w nieskończoność. Przywalić im +90mln za przeciągające się negocjacje i tyle, nie będą nam stawiać warunków Konferencjusze. A się wkurzyłem na ten wielki Manchester. Frenkie może zostać jak dla mnie, ale nie będę płakał jak odejdzie za kokosy, szkoda mi tylko będzie jak go diabły zniszczą tak jak Varana Sancho Pogbe i innych, ten klub bez pokory nie wstanie nawet na kolana.

Zobacz wszystkie

88

taki szpital a dalej ma kto grać, sztosik składzik

39

Pan Piłkarz no kurde, co tu gadać. Taki gość, że bezsensowna czerwona kartka nie przyćmi mi tej pozy bossa po strzelonej bramce jak rozłożył ręce i patrzył prosto w trybuny. I te szczęście piłkarzy - ławki i kibiców. Dzięki Dani, coś niesamowitego!

33

Ja nie rozumiem hejtu na Memphisa i jakimś gadaniu o słabszej formie (rozpatrywanej jednostkowo). Grał super na początku sezonu, nie gra od 10 lat już by się wydawało a nadal jest naszym najlepszym strzelcem, zaczął grać dno jak Rudy był już na ostatniej prostej, a nie wiem czemu ludzie zapominają, że każdy piłkarz grał zdecydowanie gorzej niż mógł. Jest Xavi, są nowe pomysły, piłka śmiga po boisku, czemu nie ma narracji - "w oczekiwaniu na Depaya aka przepych w ataku Barcelony pierwszy raz od wielu lat". Ja czekam na typka i trzymam gorąco kciuki, jeżeli nie wyjdzie będzie trzeba pomyśleć w Maju co z tym zrobić, teraz cieszmy się, że mamy bogaty skład i możemy w spokoju czekać na jakościowych piłkarzy jak Fati czy Depay aż będę w pełni gotowi wrócić.

29

Cudowny wywiad, pokazuje jak zwykłym, kochającym facetem jest Messi i jak bardzo chorzy są niektórzy kibice i jak obrzydliwy zarząd tego klubu. Szacunek ponad wszystko i wyrozumiałość dla Legendy!
Mam nadzieję, że kibice wstawią się na pierwszym meczu na Camp Nou za Messim i okażą wsparcie, jeżeli usłyszę gwizdy to na prawdę stracę wiarę w ten smutny klub.

28

Byczq dobry meczyk, fajnie piłkę przytrzymałeś w końcówce.