O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 2003

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4700
  • Liczba komentarzy 617
  • Polecenia 1938

Komentarze

0

@Aragorn33 no to moja pierwsza myśl, ale pomysł co będzie jak tam będzie najazd na Barcelonę i każdy w kieszeni Madrytu. Tego się boje, że Perez tupnie i każdy podłapie jego narracje

1

@Kidd jeżeli nie grałeś w żadną to i tak gorąco polecam oba tytuły, bo to jedne z najlepszych historii w grach video.

Jak chcesz bardziej polski klimat i ciężkie decyzję moralne to Wiedźmin, jak coś bardzo poważnego i w stylu starego kina amerykańskiego to RDR2 (trochę taki Tarantino westernów).

Osobiście leciutko bardziej polecam RDR2, bo na tą grę nie ma słów. Jest perfekcyjna.

2

@Emhyr Diakhaby z Valencji wczoraj nie brał udziału przy okazji meczu Mallorca - Valencia w zdjęciu przy banerze stop racism, bo nikt nigdy nie zrobił tego dla niego kiedy był obrażany na tle rasistowskim.

Są równi i równiejsi i jest też Real, który jest nietykalny w La lidze. ***** Real, Pereza i ta cała ligę.

16

Wiadomka, zero stresu, dzięki Dżuls za dementi

0

Jeżeli klub zechce zysku to w pierwszej kolejności leci Kessie i Christensen. Kessie pewnie nie rozbije banku, ale zakładam że z 15 można na nim ugrać, za Duńczyka za to można wziąć krocie, może nawet w okolicach 35-40mln. Uwielbiam obu, bo Chris gra wybitnie i przy tym zachowuje skromność na boisku i poza nim, co bardzo cenię, a do Iworyjczyka mam jakiś sentyment w postaci wspomnień o Keicie czy Yayi Toure, afrykańskie czołgi i pracusie. Poza tym wydaje się godzić z byciem rezerwowym i zadaniowym graczem, co również jest bardzo rzadkie w dzisiejszym futbolu.

W info o Kounde jakoś nie mogę uwierzyć, szczególnie że musi wiedzieć że klub szuka prawego obrońcy w tym okienku. W dodatku wydaje się na prawdę blisko z innymi piłkarzami i wątpię że o tych dąsach było głośno przed jego przyjściem, cały sezon cicho, i nagle teraz taka afera i rozłamy jak trzeba coś pisać w gazetach.

Zobacz wszystkie

88

taki szpital a dalej ma kto grać, sztosik składzik

46

Wszędzie widzę ta narrację że Vinicius wygrał batalię wczoraj z Araujo. Czy Urugwajczyk postawił poprzeczkę aż tak wysoko że trzy nieudane rajdy Brazylijczyka i groteskowy gol 1/milion sugeruje jego gorszy mecz?

39

Pan Piłkarz no kurde, co tu gadać. Taki gość, że bezsensowna czerwona kartka nie przyćmi mi tej pozy bossa po strzelonej bramce jak rozłożył ręce i patrzył prosto w trybuny. I te szczęście piłkarzy - ławki i kibiców. Dzięki Dani, coś niesamowitego!

38

"Nieszczęśliwe samobójcze trafienie z 9’ oczywiście skutkuje na końcową ocenę"

Ale w sumie dlaczego? nie zrobił w tej sytuacji nic złego. Ten samobój to jest tak groteskowy gol, że nigdy w życiu już takiego nie zobaczymy. Ta piłka nie miała prawa co do milimetra wsunąć się do bramki, w pełnym dokręceniu i niemalże wyjść z niej dochodząc do drugiego słupka. To nie jest samobój typu "modern Bendarek" albo "old-school Mariusz Jop". Moim zdaniem nie ma za bardzo sensu tutaj rzutować na ocenę Araujo, bo jego udział był tak marginalny i tak mocno niezamierzony że do tej pory nie rozumiem jakie kosmiczne prawa fizyki musiały wyliczyć taki lot piłki.

37

Barcelona o ziarno grochu od absolutnie ultra ostatecznego uber-porozumienia ws. Julesa Culera Kounde.

Media

Sonda

Zgadzasz się na sprzedaż Raphinhi za około 80 milionów euro?