La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Aby uczestniczyć w dyskusji, musisz być zalogowany.

Online: 2209 Culés

0

Może Ribery na skrzydełko na jeden sezon? Fakt faktem podobno jest już dogadany z Fiorentiną.

Komentarz usunięty przez użytkownika

Pomocnik Barcelony B Marcus McGuane jest o krok od przeniesienia się do Hajduka Split. [Sport]

1

Dobrze ktoś napisał kilka komentarzy niżej że zarząd nie zabezpieczył się na wypadek fiaska z Neymarem. Wobec wielu kontuzji już powinni sprawdzać inne możliwości.
Oyarzabal byłby dobrą opcją rezerwową

0

Oficjalnie:

WWE NXT przechodzi od 18 września na USA Network, show będzie trwało 2 Godziny i będzie w formacie Live

Finally

0

Pies został wyrzucony z samochodu, ale jego wierność sprawiła, że ciągle biegł za swoimi właścicielami. Ci niestety uciekali przed nim. Mam nadzieję, że uda się znaleźć "osobników", którzy tak okrutnie postąpili. Post został wrzucony godzinę temu, ale już ma 300 udostępnień.

Zostawiam link:
https://tiny.pl/t5466

0

Tak tak, kupcie Neymara za kolejne 150mln i niech też złapie za tydzień kontuzję :D Jest do tego nie mniej zdolny niż Dembele.

0

Już się wiceminister sprawiedliwości podał do dymisji teraz czas na ministra czyli Ziobrę. Jednak der Onet jak ktoś tu napisał miał rację. Brawo kolejny raz dla dziennikarzy

0

Ousmane " Cyrk " Dembele

6

Dziwię się, że nie mają alternatyw dla Neymara gdyby to się zakończyło fiaskiem mając 1 skrzydłowego nominalnego, który jeszcze się połamał. Przecież jest np Begrwijn, Richarlison, Everton, Oyarzabaal czy Chiesa a my cały czas zamiast powoli szukać alternatyw targujemy się z Szejkiem o Neymara. W końcu jak się nie uda ściągnąć Neymara to się obudzimy z ręką w nocniku i bez sensownej alternatywy na lewe skrzydło...

Załaduj kolejne wpisy