La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 609 Culés

#Tiki-taka

Wbrew temu, co podawały media, kibice Realu Sociedad będą mogli zasiąść na Camp Nou w koszulce swojego klubu poza strefą dla gości. Barcelona zakazuje tego tylko w meczach "podwyższonego ryzyka", np. przeciwko Atlético czy w El Clásico. [@AdriaAlbets]

2

Dziwne, że wcześniej nie było takie coś praktykowane. Przeciez, to normalna rzecz, że na meczach podwyższonego ryzyka, kibice drużyny przyjezdnej nie powinni zasiadać w sektorze gospodarzy, w barwach rywala. Wiem, że Hiszpania jest bardziej "przystępna" kibicowsko niż taka Polska, ale tam też znajdą się głąby, którzy cię w najlepszym wypadku zwyzywają i oplują. Akurat kibice Barcy z Baskami raczej trzymają dobrze, więc decyzja zrozumiała.

« Powrót do wszystkich komentarzy