- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1454 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
27
Może to prezydent Ukrainy zdurniał ale to polski ma się starać ratować... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
AmigoBlancos
3
Konaté piłkarzem Realu Madryt kontrakt do 2030 roku ✅️Dumfries podpisał kontrakt z Realem do... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
Roobo
3
Najlepszy mundial według was w 21 wieku?Zdecydowanie RPA i Katar.W 2010r był mega klimat, otoczka... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1454 Culés
4
Fajne uczucie gdy w placówce poczty polskiej ktoś na twoje dane i numer dowodu z czapy niezgodny z prawdziwym zakłada dodatkową weryfikację do profilu zaufanego a potem wyciąga już z profilu zaufanego wszystkie twoje dane i bierze kredyty. Niedawno tego doświadczyłem na własnej skórze.
Na przekór polecam artykuł o mojej sprawie i innych osobach poszkodowanych :
https://niebezpiecznik.pl/post/oszusci-przejmuja-profile-zaufane-w-celu-wyludzenia-pozyczek-strach-pomyslec-co-jeszcze-mogliby-zrobic/
Dostałem list od poczty że zrobiono to w ich placówce z dala od mojego miejsca zamieszkania, kamer nie mają ani systemu sprawdzającego prawdziwość dowodu osobistego. Może miał ktoś tutaj również ten przypadek?
1
@pt9 aż mi się mem przypomniał https://m.jbzd.com.pl/obr/1772544/wystarczy-skan-dowodu-i-jest-kasiorka