La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 782 Culés

126

- Rafael Nadal i jedna z jego najgłośniejszych wypowiedzi dotyczącej płac w zawodowym tenisie.

"Nawet nie powinniśmy robić takich porównań. (dot. równości plac) Modelki zarabiają więcej niż modele i nikt przeciw temu nie protestuje. Dlaczego? Ponieważ mają większą widownię. Również w tenisie ci, którzy gromadzą większą widownię, powinni zarabiać więcej"

Zgodzicie się z Hiszpanem?

44

@MESSIah16 Mądrego to aż miło posłuchać. Kobiece gwiazdy porno też zarabiają o wiele więcej niż mężczyźni i nikt się nie kłóci.

6

@MESSIah16 Rafa jak zwykle w punkt.

konto usunięte

5

@MESSIah16 Trduno się nie zgodzić. Chodzi o poziom sportowy. Ludzie chcą oglądać najwyższy poziom. Dlatego zawsze faceci będą generować większe zyski.

18

@MESSIah16 Tyle ile przynosisz zysków tyle zarabiasz, normalne. ;p

1

@AlicjaFCB no właśnie widownia powinna być jedynym wyznacznikiem. Zgadzam się. Nie poziom itd, tylko na ogladajacy :0

6

@MESSIah16 płace w tenisie to jakiś żart. Już nawet pomijając kwestię oglądalności, mężczyźni w Wielkich Szlemach muszą się po prostu bardziej napracować. Najdłuższy mecz kobiet ma 3 sety, tyle co najkrótszy mężczyzn

0

@MESSIah16 Tam gdzie wyższy poziom, tam też więcej publiczności...

0

@MESSIah16 no proste że chłop ma rację. Kobiety chcą więcej zarabiać tylko dlatego że są kobietami. Przeczą samym sobie

0

@MESSIah16 100% racji, a w Wielkim Szlemie to już zupełna komedia - panie grają w formule "best of 3", panowie "best of %", gdzie tu równouprawnienie?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Które miejsce zajmie Barcelona w zbliżającym się sezonie LaLigi?