- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1447 Culés
Gorące dyskusje
kocuur
9
Zazdroszczę emerytom i rencistom przez najbliższy czas. Oni mogą obejrzeć wszystkie mecze na... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
AmigoBlancos
3
Konaté piłkarzem Realu Madryt kontrakt do 2030 roku ✅️Dumfries podpisał kontrakt z Realem do... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
pt9
6
Dlaczego ludzie sami sobie to robią i stawiają taką betonozę jednocześnie zakrywając sobie... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1447 Culés
38
Te dziewczyny z doklejanymi rzęsami i domalowanymi brwiami to jest plaga. To jest karwa zaraza. One nie wiedzą nawet jak żałośnie wyglądają.
1
@Ratamahatta Ja w ogóle nie lubię nawet "zrobionych brwi"
Tragedia.
3
@Ratamahatta Żeby to był jedyny problem współczesnych niewiast.
0
@Ratamahatta co zrobisz xD
0
@Ratamahatta mmm brwi. Nawet ostatnio śmiałem się ze znajomym, że teraz u lasek pół twarzy zasłania maska, a drugie pół brwi xD
3
@Ratamahatta mi to nie przeszkadza , ważne że mają ,,resztę,, w odpowiednim rozmiarze, czyli nie za duże ,nie za małe .
0
@Ratamahatta może o to chodzi, żeby nikt nie myślał je podrywać?