La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 746 Culés

40

Bartomeu: „Nie jest sprawiedliwe, że inne kluby korzystają z zasobów, które nie są z futbolu. Zarówno UEFA, jak i FIFA muszą domagać się przestrzegania zasad, ponieważ nie jest sprawiedliwe, że niektóre kluby wykorzystują zasoby, które nie pochodzą z piłki nożnej. Należy sprawiedliwie przestrzegać zasady fair play. Na kluby, które nie przestrzegają zasad, powinny być nałożone sankcje. Barça jest najpopularniejszym klubem sportowym na świecie, a cały nasz dochód pochodzi z "sektora" sportowego." [Sport]

1

@BarcaInfo krótko i na temat powiedział coś mi sie wydaje że z szejkami nigdy dobrych relacji juz nie bedziemy miec xd

1

@LeoMessi1994 a po co mieć z nimi dobre relacje?

0

@Chwytliwy Może po to, żeby można było przeprowadzać transfery między tymi dwoma klubami?

konto usunięte

0

@BarcaInfo Szejkowie muszę bardzo wierzyć w ten ich klub. W końcu to studnia bez dna, a mimo to wciąż pakują w nich masę pieniędzy.

1

@BarcaInfo Pełna zgoda Panie Bartomeu. Według mnie to nic dodać, nic ująć.

1

@BarcaInfo bez Realu żyje się, to tymbardziej bez Paryżan

6

@Chwytliwy Ja tam wolałbym, że nasz zarząd miał dobre relacje, z każdym klubem, bo jest to na plus przy jakiś transferach. Gdybyśmy mieli dobre relacje z PSG, to może taki Verratti grałby już u nas.

0

@BarcaInfo może i masz rację, ale trudno przy prezydencie psg który ma jakis kompleks po 6 do 1 Barcelony

0

@BarcaInfo Szkoda, że taka wypowiedź pojawia się akurat teraz. Chyba wiadomo co to oznacza :/

0

@BarcaInfo Prawda jest taka, że UEFA, FIFA powinny zacząć podchodzić rygorystycznie do tego aspektu. Szejkowie zniszczyli rynek bo na ropie śpią i nie jest to dla nich problem sypać co sezon paręset milionów na transfery. Patrząc z drugiej strony, szkoda, że Bartek powiedział takie coś teraz w momencie w którym staramy się odzyskać Neymara...

0

@monsterrize staramy się? Skąd to wiesz. Moga to być plotki.

0

@BarcaInfo wychodzi na to, że PSG ma złe relacje ze wszystkimi. Największe 'gwiazdy' jakie psg sprzedało:
Guedes - nie był potrzebny, było trzech lepszych na jego pozycje, potrzebna była kasa do FFP,
Matuidi - rok do końca kontraktu,
Rabiot - koniec konatraktu,
Luiz - niewypał,
Lucas - to samo co Guedes,
Lo Celso - niepotrzebny no i chyba naiwnie skonstruowana opcja wykupu.

Oni nie blokują transferów, bo kogoś nie lubią tylko dlatego, że ich na to stać.

1

@BarcaInfo Rozumiem Twój tok myślenia. Uważam jednak, że nie zawsze i nie z każdym da się przy pewnych zmiennych utrzymać dobre relacje. Tak jak w życiu jest to praktycznie niemożliwe, aby wszyscy zawsze i wszędzie lubili daną osobę. Tak też w relacjach biznesowo-piłkarskich możemy natrafić na sytuację, gdzie czynnik ludzki będzie nie do przeskoczenia. Strona z Paryża pokazała kilkukrotnie, że chyba upatruje w klubie ze stolicy Katalonii rywala, któremu nie zamierza ułatwiać życia. Dlaczego w takim przypadku zarząd miałby podejmować jakiekolwiek działania konsyliacyjne?

0

@BarcaInfo Jedyny zawodnik, który by nas interesował, to Mbappe. Nawet jakby były dobre relacje to 250 mln Euro trzeba by było za niego sypnąć.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 lefreux 96 pkt
2 maciek2164 96 pkt
3 norbi77 89 pkt
4 KingLeonidas 88 pkt
5 maryjan240282 87 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Eric Abidal powinien zostać na stanowisku dyrektora sportowego FC Barcelony?