La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1037 Culés

5

Uważam że reprezentacje są przez UEFA traktowane po macoszemu. Jak można robić mecze co trzy dni w sytuacji gdy np. Izrael gra dwa mecze w domu a Austria w domu i potem na wyjeździe. Austria w czwartek wieczorem skończyła mecz, piłkarze praktycznie bez żadnej możliwości regeneracji musieli wsiąść do samolotu i polecieć na mecz do Izraela. Moim zdaniem takie sytuacje muszą być inaczej rozwiązywane i zespoły w takim przypadku powinny zagrać w poniedziałek a nie w niedzielę by wyrównać szanse.

0

@Janiama Wiesz ,że terminarz drużyny ustalają miedzy sobą,a jak nie dochodzą do porozumienia to dopiero jest losowanie? Skoro reprezentacją tak pasuje to nie widzę problemu.

0

@MarioVeB! No właśnie nie wiem czy to jeszcze obowiązuje. Po za tym nie wiemy czy to jednak nie było losowanie zwłaszcza że wszystko rozgrywa się w jednym roku a jeżeli było to w tym przypadku można było to zmienić. Przecież piłkarze Izraela mieli cały piątek na regeneracje i odpoczynek a Austriacy musieli podróżować. Tak po prostu po ludzku na to patrzę bo szkoda zawodników.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 BomboLombo3 149 pkt
2 Mad92 145 pkt
3 Nati 144 pkt
4 avanes 144 pkt
5 zbigniew76 143 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Która reprezentacja mająca w składzie piłkarza Barcelony może osiągnąć najlepszy wynik na Copa America?

Podsumowanie tygodnia

Cytat tygodnia

Jeśli ktoś przyjeżdża do innego kraju, musi się przystosować do życia w nim, zbliżyć się do ludzi. Najważniejszy jest język. Uczenie się go to najlepsza część, ponieważ to zostaje na całe życie. Dla mnie mówienie w języku kraju, w którym żyję, to oznaka szacunku i wdzięczności

Marc-André ter Stegen o swojej adaptacji w Barcelonie

Kalendarium

W Benlloch urodził się Agustí Sancho Agustina, znany jako Sancho. Zagrał jako pomocnik FC Barcelony w 402 meczach zdobywając przy tym 44 gole. Był także członkiem pierwszej drużyny narodowej w historii La Roja, która zdobyła srebrny medal na Igrzyskach Olimpijskich w Antwerpii w 1920 roku. Zmarł 25 sierpnia 1960 w Barcelonie.