La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 870 Culés

konto usunięte

36

Juventus will get Gomes on loan with an OBLIGATORY 30m buy clause
@lucasammr

2

@SynOjca Wolałbym żeby Gomes został u nas

52

@PieN Myślałem że prędzej zobaczę Wielką Stopę niż taki komentarz :D

0

@SynOjca Wolalbym zeby odszedl definitywnie za te 45 melonow.

22

@SynOjca W sumie to dobra informacja. Gomes odejdzie, a Barcelona nie będzie miała za co kupić Parejo czy Di Marii. :D

0

@SynOjca Czy to znaczy, ze wypożyczając go z obowiązkiem wykupu przez Juve nie bedziemy zobowiązani wypłacić żadnych zmiennych Valencii? Jeśli zapłaciliby cos za wypożyczenie plus pozniej wykupili go za 30 mln. To pomogłoby to wyjsć z jego transferem prawie na zero.

konto usunięte

0

@hen0x Jeszcze zależy od tego jak prawdziwa jest ta informacja. On kogoś cytował i przetłumaczył przy okazji, ale nie sprawdziłem tego tylko na szybko przepisałem na La Ramble :D

0

@SynOjca No wygląda to na transfer w stylu Juve. Oni lubią najpierw wypożyczyć, a potem wykupić. Tylko trochę nie rozumiem na co im kolejny pomocnik. Pjanic, Khedira, Marchisio, Matuidi, a do tego jeszcze Sturaro, Asamoah czy Bentancur. No a przecież ostatnio notorycznie grają w 4-2-3-1.

0

@SynOjca Może i Gomes coś potrafi, ale to za mało na Barce. Styl jest ciężki do ogarnięcia a jak ktoś ma tylko dobre a nie bardzo dobre umiejętności już się gubi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: