- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1217 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
24
Może to prezydent Ukrainy zdurniał ale to polski ma się starać ratować... » Czytaj dalej
45 odpowiedzi
Roobo
2
Najlepszy mundial według was w 21 wieku?Zdecydowanie RPA i Katar.W 2010r był mega klimat, otoczka... » Czytaj dalej
37 odpowiedzi
pt9
4
Dlaczego ludzie sami sobie to robią i stawiają taką betonozę jednocześnie zakrywając sobie... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1217 Culés
1
Frenkie i Araujo do Milanu za Leao i Theo do Barcy + Tah z wolnego transferu, yes or yes?
0
@Transu96 tymczasem frenkie: nie or nie
0
@Transu96 Barca chce Milan nie
0
@Transu96 Wymiana niechcianego towaru na towar z najwyższej półki xd
0
@Transu96 Theo to podobno już szykuje podpis pod nową umową, a Leao to głąb. Mam też wrażenie, że nam jest bardziej potrzebny boczny obrońca, który naprawdę dobrze czuje grę piłka jak Alba, a nie ulepszony w stosunku do Balde „fizol”.
0
@ViscaelBarca2007 "ulepszony w stosunku do Balde „fizol”"
przecież Theo Hernandez to najlepszy LO obecnie obok Grimaldo ;x
1
@Transu96 jest dużo lepszy od Balde, ale nie jest to boczny obrońca jakoś świetny w grze piłka. Jest w tych elementach ok i trochę lepszy od Balde(w innych dużo lepszy), ale jak będzie miał mało miejsca to może znacząco ograniczyć jego potencjał. Najlepiej wygląda jak się może rozpędzić z piłką. Może być najlepszym LB/LWB na świecie, ale w konkretnym stylu drużyny. To nie jest tak, że się nadaje do wszystkiego i to jest normalne. Ważne czego akurat potrzebuje drużyna.
0
@ViscaelBarca2007 kogo byś widział u nas na LO?
0
@BORO_12 ciężkie pytanie bo wiele zależy od dostępności na rynku i ceny więc mogę po prostu napisać, że powinien to być zawodnik kreatywny, który naprawdę potrafi grać piłka ofensywnie skoro z drugiej strony jest trochę cofnięty Kounde. Sam potencjał fizyczny to za mało bo aż tyle przestrzeni nam rywale nie zostawiają. Ktoś kto będzie potrafił nam naprawdę robić grę z tej lewej strony i stwarzać zagrożenie skoro ma ją w dużej mierze tylko dla siebie. Może taki Grimaldo, ale nie jestem pewien czy by znowu defensywnie udźwignął chyba, że przeszlibyśmy faktycznie na grę trójka z tyłu i miałby większe zabezpieczenie.
0
@ViscaelBarca2007 no taki w naszym zasięgu. Grimaldo nie da rady no chyba że byśmy przeszli na wahadła
0
@BORO_12 chyba, że faktycznie sprowadzimy skrzydłowego i spróbujemy grać coś na wzór kadry Hiszpanii gdzie Balde będzie się w głównej mierze skupiał na zadaniach defensywnych jak Cucurella. Różne są opcje w sumie. Wiele zależy też od transferów wychodzących z klubu.
0
@ViscaelBarca2007 a ten Michell z Crystal Palace, na papierze dobry zawodnik do rywalizacji z Balde i jest za darmo w lato
0
@BORO_12 nie oglądam CP więc zbyt wiele Ci nie powiem na jego temat. Na papierze wygląda na kolejnego co ma problem z grą piłka, ale gra w tak słabym zespole, że może to być bardzo mylne wrażenie. Trzeba by go obejrzeć w kilku spotkaniach i dopiero oceniać. Nie wiem też jak kreuje się zainteresowanie nim na rynku bo to też może nam coś powiedzieć.
1
@ViscaelBarca2007 Jakiś kibic CP ostatnio pisał że jest dobry