La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1335 Culés

2

Szok jaką teraz rozrywkę ma nasze społeczeństwo. Już strach nawet rano iść do piekarni po świeże bułeczki, bo można nadziać się na nieprzyjemności i chamstwo wobec siebie nieznających się ludzi(nie patologi). Stoję sobie po pieczywko, a tam chłop na oko 30/35 lat wyglądający na zdrowego i nie na przyglupa kłóci się z jakimś emerytem i chłopakiem z liceum, który wyglada jak dla mnie na dziwolaga(pomalowane paznokcie, skórzane spodnie, makijaż i tusz do rzęs mocno zaakcentowany), kłócą się o jakieś opcje polityczne skacząc sobie prawie do gardeł. Na końcu się okazało, ze każdy z nich chce żyć jak młody bóg, ale nie chce się im pracować i są leniami. 30/35 latek okazał się ochroniarzem, emeryt gościem który nie udźwignął transformacji po komunie i w wieku 47 lat siedział juz na przekupionej rencie, a młodzian mówi, ze ma pomysły na życie, ale nie będzie pracował. Boże jakich czasów dożyliśmy. Polityka to jest jednak dla kozaków, dla których jest to sposób na życie, albo dla przegrywów, których te kozaki wykorzystują dla swoich korzyści.

1

@Arys I wtedy się obudziłeś

0

@Montjuic dokładnie, przez tą polaryzację takie właśnie rzeczy śnią mi się po nocach

0

@Arys Prawda, polaryzacja trwa w najlepsze

0

@Arys U mnie w pracy np mam znajomego, który chwali się, że wydarł mordę na emerytkę w Lidlu bo zwróciła mu na coś uwagę. Tacy ludzie są właśnie niedowartościowani i swoje frustracje wylewają na innych.

0

@Kubsoleon tez drażni mnie pogarda i brak szacunku gówniarzy do starszych, już wiele razy byłem świadkiem, ze jakiś 10/15/20 latek odzywa się do emeryta z pogarda i wyśmiewaniem. Wychowanie internety i kompleksy robią swoje.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: