La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1307 Culés

500 zł bez ryzyka + 50 zł freebet w apce + 20 zł freebet na LALIGA. SPRAWDŹ!

18+. Fuksiarz.pl to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard może uzależniać.

1

Czyli pewnie brak zaufania spowodowany sytuacją z 2021 i przedłużanie przez la ligę akceptacji planu do tego doprowadził.

Chociaż nie rozumiem tego, bo jeśli nawet la liga by zaakceptowała plan w maju, to Barcelona dalej musiałaby sprzedać zawodników, czego przecież nikt w maju by nie zrobił. Laporta oszukał Messiego, Messi zmyśla/przeinacza obietnice Laporty, czy jeszcze coś bardziej zagmatwanego? Prawdy pewnie nie dociekniemy.
twitter.com/BarcaUniversal/status/1666497673082331147

0

@Death_voice 500 mln > 20 mln.

0

@Conradxc jak na razie wszystko wskazuje na to, że idzie do Miami, także nie wybiera najlepszej finansowo oferty. Poza tym pisali o 50mln + bonusy, które mogą sporo wynieść, ale wątpię żeby wyniosły choć zbliżoną kwotę do miliarda jaki dają araby.

1

@Conradxc Co ty pieprzysz madryciaku xd Przecież nie idzie do Arabii

0

@Death_voice czy ja wiem. Nie ujawniono jaki procent uzyska z kontraktu z Apple i Adidasem ale te kwoty nadal będą gigantyczne.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

REKLAMA

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?