La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 386 Culés

1

Swoją drogą jest to trochę śmieszne, że w skali rzetelności @BarcaInfo na twiterze, Gerard Romero, którego 90% postów to clickbaity pod kliknięcia i jakieś alarmy, które okazują się bzdurami- ma najwyższą ocenę.

10

@koziar Śmieszne jest to, że nie śledzisz jego informacji tylko oceniasz go przez pryzmat show, które robi. Ferran Torres - potwierdził Romero, Christensen - potwierdził Romero, Aubameyang - potwierdził Romero, przyjście Xaviego - potwierdził Romero, porozumienie z Azpilicuetą - potwierdził Romero, Franck Kessié - potwierdził Romero, przełom w sprawie Raphinhi - potwierdził Romero. Jeszcze jakieś wątpliwości czy lubisz pieprzyc dla zasady?

1

@BarcaInfo Człowieku, Romero napieprza kilkanaście postów dziennie pod kliknięcia. To normalne, że część się sprawdza. Tak to niestety działa na twiterze.

2

@koziar Pie*dolisz głupoty. Zacznij go uważnie śledzić, a później oceniaj. U Romero od roku wszystko się sprawdza w kontekście Barcelony.

0

@BarcaInfo Tak się składa, że go śledzę, geniuszu.

4

@koziar Skoro go tak śledzisz i piszesz, że "90% postów to clickbaity pod kliknięcia i jakieś alarmy, które okazują się bzdurami" - to proszę teraz wkleić te 90% postów, które są bzdurami. Czekam.

0

@BarcaInfo Rozumiesz słowo bzdura w ogóle? Przeglądnij jego twiterza z ostatnich dni, większość treści to wiadomości drugiego sortu, które nie mają żadnego znaczenia w kontekście transferów.

2

@koziar Które wiadomości? Podaj przykład.

0

@BarcaInfo Lewandowski na Majorce, Frenkiena Ibizie z kolegami. Sorry ale jak dla mnie ,,top" dziennikarzy insidowych nie wstawia takich pierdół na swojego twittera.

2

@koziar To jest normalna informacja. Tak właśnie działają media więc nie są to żadne bzdury i nie dodaje ich w 90% tak jak ty to napisałeś. Jest to coś normalnego i skoro go śledzisz to nie powinno ani trochę się dziwić, że takie treści pojawiają się u niego czy ogólnie w mediach katalońskich bo są to informacje praktykowane od lat.

0

@BarcaInfo Nie śledzę go dla informacji, tylko dla zabawy. Za wiele razy nabrałem się na ten jego słynny alarm w jakimś kontekście, żebym go traktował zbyt poważnie.

2

@koziar To sam sobie przeczysz teraz. Podważasz jego wiarygodność gdzie jest teraz numerem jeden w kontekście informacji o Barcelonie, a teraz piszesz, że śledzisz go dla zabawy, a nie dla informacji. To w takim przypadku po co podważasz jego wiarygodność skoro informacje Cię nie interesują? Dwubiegunowość Cię dopada czy po prostu sam już nie wiesz o co się przyczepić w jego kontekście?

0

@BarcaInfo Oj widzę, że wrażliwość wielkiego Pana BI się załączyła, przepraszam, ze uraziłem wielmożnego Pana. No cóż Romero to typowa masówa bo na tym zarabia, nie żaden top. A Tobie proponuję jakąś maść na ból tyłka, bo każdą uwagę traktujesz jak zło ostateczne i atak personalny.

2

@koziar Ale odniesiesz się do tematu czy zabrakło Ci argumentów? Przestawiłem Ci to dlaczego jest on uważany za najbardziej rzetelnego w kontekście informacji o Barcelonie i nawet podałem Ci przykłady, a zacząłeś się plątać w tym wszystkim, ponieważ udowodniłem Ci przede wszystkim hipokryzję i zwykłe przyczepienie się Twoje do niego bez podparcia żadnymi przykładami i argumentami.

0

@BarcaInfo Widzę, że żyjesz w swoim świecie ja w naszej dyskusji widzę u siebie ciągłość zdania na temat Romero, nie żadne plątanie się ale interpretuj tam jak chcesz. Jak Ty gdzieś tu widzisz hipokryzję to ja naprawdę nie wiem o czym my rozmawiamy.

2

@koziar Ja widzę, że próbujesz robić problem tam gdzie go nie ma i na końcu tradycyjnie obracasz kota ogonem robiąc z siebie hipokryte.

0

@BarcaInfo ,,Gerard Romero, którego 90% postów to clickbaity pod kliknięcia i jakieś alarmy, które okazują się bzdurami" to jest treść o Romero w moim pierwszym komentarzu. Pomijając to, że ta dyskusja nie ma sensu, gdzie ja niby kota wyobracałem?

« Powrót do wszystkich komentarzy