- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1336 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
26
Może to prezydent Ukrainy zdurniał ale to polski ma się starać ratować... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Roobo
3
Najlepszy mundial według was w 21 wieku?Zdecydowanie RPA i Katar.W 2010r był mega klimat, otoczka... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
Comentateiro
13
Polskie truskawki w Poznaniu do zakupienia za 16 zł. To jest cena. Dzięki Tusku za te obfite,... » Czytaj dalej
10 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1336 Culés
3
Gdyby wybuchła wojna Chiny vs Rosja, to pewnie nikt by kolumn 20-30 kilometrowych z czołgów i ludzi nie wysyłał, bo przecież od razu byłoby to zrównane z ziemią.
4
@MESSIah16 Zacznijmy od tego, że nie wyobrażam sobie wojny Chiny-Rosja z użyciem czołgów czy piechoty. Przecież atak przez Syberię jest awykonalny. Jak transportować zaopatrzenie, żywność? Infrastruktura też leży i kwiczy.
Tutaj w grę wchodzą tylko i wyłącznie rakiety. Nic innego nie miałoby racji bytu.
0
@MESSIah16 Dajcie spokój z tymi atomówkami, co komu po tym że dwa kraje by się zrównały do czysta?
15
@Jakchcesz spokój dla reszty świata
1
@PatrychoO a to akurat fakt że dobrze, tyle że chodziło mi o co innego :D
6
@Jakchcesz ktoś napisał o atomówce?
0
@AlexMQUC no od jakiegoś czasu tu ludzie piszą o tych atomówkach i post autora sugerował że również o to chodzi, bo "zrównanie z ziemią" tak brzmi.
0
@Jakchcesz Czy piszą nwm, rzadko ostatnio tu wchodzę. No a zrównać z ziemia chyba się da za pomocą rakiet dalekiego zasięgu czy co oni tam jeszcze maja (głowy nie dam bo się nie znam)
1
@Hosh Słusznie. Systemy rakietowe natomiast są atutem Chin, bo mają je lepsze od Rosji. W grę mogłoby wchodzić jeszcze bombowce strategiczne, chociaż bez wsparcia byłyby łatwe do strącenia.
0
@AlexMQUC być może źle to zrozumiałem. Jeśli tak to sorry.
0
@Jakchcesz pełen looz