- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1067 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
24
Może to prezydent Ukrainy zdurniał ale to polski ma się starać ratować... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Roobo
2
Najlepszy mundial według was w 21 wieku?Zdecydowanie RPA i Katar.W 2010r był mega klimat, otoczka... » Czytaj dalej
37 odpowiedzi
pt9
3
Dlaczego ludzie sami sobie to robią i stawiają taką betonozę jednocześnie zakrywając sobie... » Czytaj dalej
10 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1067 Culés
2
No dobra, dobro klubu ważniejsze od pojedynczych zawodników. No to teraz zobaczymy jak Laporta walczy z Griezmannami, Umtitisiami i resztą, którzy mają to w dupie, bo mają ważne kontrakty. Odejscie Messiego niczego nie zmienia, bo dalej jest ruina finansowa.
0
@PatrychoO Ale czy Laporta walczył z Leo ?
0
@PatrychoO ale wiesz ze oni nie podpisali messiego przez limit laligi a nie bo nie chcieli mu zapłacić pensji z której juz zszedł 50%. Gdyby właśnie te grizmany i inne pjanicie i brajtłajty poodchodzily, to by się zwolnił budżet dla messiego ale taki grizman ma to gdzieś i nie odejdzie ,mi by głupio było ze mnie nie chcą próbowali opchnąć i teraz zostać
1
@Zieliniak wybrał odejście Messiego zamiast projekt Tebasa, który najprawdopodobniej i tak przejdzie.
1
@Zieliniak laporte zablokowała laliga a koleś myśli ze laporta mu nie chciał płacić by uratować finanse
0
@PatrychoO projekt tebasa nic mu nie daje
1
@socha ale taki Coutinho Umtiti czy Griez tu przyszli tylko dla kasy, oni maja wywalone w budżet ważne że dla nich hajsy się zgadzają