- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1157 Culés
Gorące dyskusje
Roobo
7
Jest to niebywały skandal , jeśli to prawda.SAFE miało być projektem który pozwoli nam się... » Czytaj dalej
75 odpowiedzi
Arkon
5
Mam do Was specyficzne pytanie. Jesteście zwolennikami obecnej koalicji, ale musicie zagłosować... » Czytaj dalej
45 odpowiedzi
Roobo
12
Wstawię tu dla wszystkich bo tam pewnie zginie nagranie w poście.Rzeczniczka do spraw SAFE mówi... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1157 Culés
0
Był jakiś napastnik o którym z czystym sumieniem można powiedzieć że był lepszy od lewego i Suáreza?
2
@kryhaa Ronaldo Fenomeno
1
@kryhaa Pod względem statystyk tylko Ibra jest zbliżony.
Ale pod względem gry dla mnie lepsi byli R9 i Henry.
1
@kryhaa Pod względem skilla i sukcesów Lewy jest gorszy do Henry'ego.
0
@kryhaa Dla mnie R9 najlepszy, choćby Lewandowski pobił jeszcze 20 rekordów to nic nie zmieni mojego zdania.
1
@kryhaa Van Basten
1
@kryhaa Samuel Eto'o
1
@lukasik17 ETO akurat mg ocenić bo oglądałem jego grę i moim zdaniem nie był na poziomie tych dwóch panów wyżej :D
0
@SaulGoodman Henry nie był bardziej skrzydłowym?
1
@kryhaa Na skrzydle zaczął grać dopiero w Barcelonie, a to dlatego, że Messi wtedy ciupał na 9. Ale w Arsenalu grał na 9.
1
@kryhaa jak odszedł z Barcy to nie był już ten sam Eto'o ale dla mnie był kotem w Barcelonie.
1
@kryhaa Van Basten, R9, Ibrahimović. Henry może i umiejętności ale nie miał tyle goli a to najważniejsze u ST. Pomijam jakiś starodawnych z lat 50 jak Pele czy Puskas bo to jednak zupełnie inna piłka by porównać. Na pewno bardziej zmietli swoje czasy niż zrobił to Lewy i Suarez ale oni grają w czasach 2 GOATów więc też warunki trochę inne:)
2
@kryhaa Napisałbym Villa gdyby wcześniej przeszedł do Barcelony.