Następny mecz:  Barcelona  -  Espanyol     ·  Sobota, 30 marca 16:15  ·  29. kolejka La Liga Canal +   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej.

W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

Kodeks La Rambla

# Tiki-taka

Redakcja, 21 marca

Rozpoczynają się eliminacje Euro 2020. Dziś zagrają drużyny Thomasa Vermaelena (Belgia - Rosja), Jaspera Cillessena (Holandia - Białoruś) i Ivana Rakiticia (Chorwacja - Azerbejdżan). Wszystkie te spotkania odbędą się o 20:45.

Jordi Alba obchodzi dziś trzydzieste urodziny.

Dani Ceballos: Znam klasę Benito Villamarín. Kibice zgotowali owację Messiemu, ponieważ rozegrał wspaniały mecz. Nie chciałbym jednak, żeby oklaskiwało go Bernabéu, ponieważ to by znaczyło, że nie zagraliśmy dobrego spotkania.

Redakcja, 20 marca

Niemcy zremisowali w meczu towarzyskim w Wolfsburgu z Serbami 1:1. Gola dla gości w 12. minucie strzelił Luka Jović. Wyrównał po przerwie Goretzka. Ter Stegen zmienił w przerwie Manuela Neuera i rozegrał całą drugą połowę.

Piłkarki Barçy pokonały na Mini Estadi norweski LSK Kvinner 3:0 w pierwszym meczu ćwierćfinałowym Ligi Mistrzyń. Gole strzeliły Duggan (2) i Mariona.

• Kultura wypowiedzi to nie tylko brak przekleństw. Arogancja czy protekcjonalność także mogą być prowokacją.