Teraz jest Cz 13 maja, 2021 01:38

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 244 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona

Czy Barca zdobędzie krajowego mistrza 2020/21
TAK 25%  25%  [ 1 ]
NIE 75%  75%  [ 3 ]
Liczba głosów : 4
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pn 08 mar, 2021 20:23 
Segunda Division

Czy tylko ja miałem wczoraj pijane wrażenie że Real fizycznie po 90 minutach gry wyglądał jakby ten mecz zaczynał ? Albo muszę przestać pić albo oni odbierać paczki z Rosji

Ktoś coś wie co ten Laporta ma w głowie ? Czy żyje w czasach prime time Busiego czy patrzy w przyszłość ?

PostNapisane: Pn 08 mar, 2021 23:15 
El Crack Total

Na razie to się szykuje kolejne zmarnowane okienko pod hasłem: zatrzymać Messiego.

PostNapisane: Śr 10 mar, 2021 09:33 
Segunda Division

Roma-Rio napisał(a):
Na razie to się szykuje kolejne zmarnowane okienko pod hasłem: zatrzymać Messiego.

Byle pozbyć się nic nie dających darmozjadów jak Grizmman, Couthino, Pjanic, Lenglet, Umtiti

Już powinni szukać dla nich klubu i podpisać umowy przedwstępne ;)
W okienku musi być Blizzkreig, jak sie uda coś sensownego kupić to zajebiście jak nie to kasa się wzmocni i grać dzieciakami. Mam nadzieję że czasy zakupu kolejnych wypalonych 30 latków się skończyły...

PostNapisane: Śr 10 mar, 2021 16:33 
El Crack Total

Prędzej to Perez sprowadzi Mbappe i Haalanda do ataku Realu niż Laporta kogoś zajebistego.

A tych których wymieniłeś sprzedadzą jak Suareza, za bezcen + płacenie połowy pensji w nowym klubie :idea:

PostNapisane: Cz 11 mar, 2021 01:14 
El Crack Total

PSG - Barcelona 1-1
Niby tak daleko a niby tak blisko... jest jednak jakiś wnerw bo zobaczyć tych pajaców z PSG z minami jak wtedy Neymara po United to byłoby coś. A tak, to co pisałem, tylko przedłużamy takim wynikiem agonię klubu.

Messi zgasił światło przed przerwą a potem tradycyjne gładzonko po brodzie. Jak ktoś dalej chce opierać na nim przebudowę Barcy to powinien siedzieć w celi obok Bartka. A jak ktoś myśli że Dembele kiedykolwiek nabierze ogłady to do psychiatryka, a ci co widzieli przebudzenie Griezmanna to do okulisty.

PostNapisane: Cz 11 mar, 2021 07:30 
Segunda Division

Oglądało się to nawet dobrze, tak na luzie. Wiadomo było, że awans nie był realny. Nie z tą formą strzelecką, nikt się chyba nie łudził że Grizz czy Messi w takim meczu jebnie hat tricka.
Fakt że jakby coś tam wpadło, jakby Messi strzelił karnego, przeciął piłkę od Dembele, Desta piła nie poszła w poprzeczkę - mogłoby zrobić się gorąco. Ale gdyby gdyby ... Swoją droga co ten Messi ma z karnymi ... jedyna rzecz w jakiej zawodzi w swojej karierze
Jeszcze wczoraj dostałem olśnienia. Z pomocników już robiliśmy obrońców, a jakby tak z Grizzmana zrobić bocznego ? Do strzelania i tak sie nie nadaje, ale broni i czyta grę dobrze ;)

Podsumowując, szkoda tego pierwszego meczu, a Navas jaki kocur był taki jest :)

PostNapisane: Cz 11 mar, 2021 15:07 
El Crack Total

Navas jedyny który ma psychikę na Ligę Mistrzów, bo reszta PSG wykazywała wczoraj wzorcowy przykład lęku przed sukcesem. I tym bardziej szkoda że ich nie postraszono jak trzeba, sam Haaland miałby na miejscu Dembele wczoraj conajmniej hat-tricka do przerwy - ale nie, woleli kupić taką amebę.

Pierwszy mecz ? Mądry trener widząc w jakiej formie ma zespół to by się wtedy zamurowal na 0-0 i do Paryża jechał po awans.

Griezmann jak Piszczek czy Eto'o w Interze ? - do tego trzeba mieć trochę odwagi.

PostNapisane: Pt 12 mar, 2021 11:17 
Segunda Division

Roma-Rio napisał(a):
Griezmann jak Piszczek czy Eto'o w Interze ? - do tego trzeba mieć trochę odwagi.

Ale mam wrażenie że by się sprawdziło w takim meczu. Tak czy inaczej sprzedać za dopłatą :)

PostNapisane: Pt 19 mar, 2021 19:53 
Segunda Division

Co mówicie na pary LM ? Bayern - PSG może być dobre meczycho. Oby City się nie obsrało
Ale ja myślę że Real z Benzemą w ataku bierze LM :lol2: Wiedziałem że dostaną Liv i ich mlasną. Zobaczycie ;)

PostNapisane: Wt 13 kwi, 2021 12:40 
El Crack Total

PSG mozna rzec, że jedzie na farcie. Dysproporcja miedzy obroną a atakiem jest tak olbrzymia, że tracą mnóstwo bramek, ale i dużo strzelać potrafią i to z niczego. Bayern niestety stracił Lewego, co było widoczne brakiem skuteczności. Przy takiej liczbie strzałów remis to był minimum, no ale jak widać nie miał kto za bardzo strzelać. Patrząc, ze Real znów słąbą grą pnie się po drabinie to tylko Bayern jest wstanie go zatrzymać, no ale gdy on odpadnie z PSG,a te przejdzie City (bo Gurdiola znów coś odwali) to Real już może świętować LM :P

Widzę, że po el Clasico nikomu się nie chce nic pisać.
Koeman zawalił mecz wyjściową jedenastką (pięciu obrónców0. Stawiając na defensywę, zadusił ofensywę, a to było kluczowe w meczach z Realem. Wiem, ze i tak w przodzie jest słabo, ale nie czarujmy się, trzech obróńców broniło tak samo jak pięciu, a Griezman czy Brajtłejt więcej byli wstanie zrobić w przodzie niż Dest czy Alba/Lenglet. Real zagrał średnio, ale wystarczająco na nieporadną Barcę. Wymiana Suareza na Griezmana to najlepszy ostatni deal Bartomeu :P Dembele niestety też niepotrafi się przebić poza pewien poziom. Jeśli jakmiś cudem PSG zgodzi się na wymianę Neymara za Dembele, to mając na uwadzę wszystkie za i przeciw... brałbym.

PostNapisane: Śr 14 kwi, 2021 07:22 
Segunda Division

Roma-Rio napisał(a):
Pewnie że to się ogląda teraz fajnie, bez smutnych panów na ławce trenerskiej, z przytemperowanym ego Messiego i... bez kibiców :wink: Ale to wszystko trzeba traktować jako jeden wielki presezon który ma przynieść frukty dopiero na wiosnę. Wtedy wystawimy rachunek.

Otóż to, tylko jeszcze z zastrzeżeniem, że nie na tą wiosnę, tylko kolejną, bo zmiany wymagają czasu.

PostNapisane: Cz 15 kwi, 2021 08:13 
Segunda Division

Żałuję że postawiłem tylko 20 zł na wygraną Realu w LM jak był kurs 10. Co prawda nie gram i to mój jedyny kupon, ale mogłem z 50 zł ;)

Bayern bał się wyjazdu Lewego na repre i kombinowali jak mogli by go puścić i mieli rację. Myślę cos coś by ukuł, a tak mamy prawdopodobny finał PSG - Real, szkoda Robercika

Nie doceniałem Mbappe ale trzeba przyznać że chodzą z Neymarem :boks: Myślę żę jak pograją jeszcze z rok pod tym trenerem to wytworzy się miedzy nimi chemia jak między Grizzmanem a Dembele haaha

PostNapisane: Cz 15 kwi, 2021 15:16 
Segunda Division

Biali idą po LM, jedynie Baya Flicka z Lewym mogli by ich puknąć ale że piłkarze Andory grali na zlecenie Pereza no to cóż :lol2:
Niemiaszki bez niego wyglądają podobnie jak my teraz. Jak szli z atakiem to jak patrzyłeś na środek to reakcja była podobna jak Najmana na Jasnej Górze. Ale i tak ten Czupa Czups wbił 2 gole

PSG sie obsra pewnie znowu, skoro my w rewanżu to robiliśmy to biali zrobią to samo.

PS. Też obstawiłem białych, na jednym kuponie z ich wygraną w LM i klasyku. To drugie już weszło więc jak nie spierdolą to można iść w tango :)

PostNapisane: Wt 20 kwi, 2021 10:44 
Segunda Division

Super gówno liga

Jak prezesi wydawali latami po 100 mln za zawodników którzy dobrze pieluchy nie zrzucili to było dobrze. Teraz wielki płacz, że musza ratować światowy football. Śmiech na sali.
Nie twierdzę że liga mistrzów to twór idealny, ale jest tradycja, emocje i piękno sportu. Zamiast tego dostaniemy kółko wzajemnej adoracji z Perezem na czele i wiecznie te same utarte do znudzenia mecze.
W lidze mistrzów szły wałki, łącznie z nami w czołówce ale tam to dopiero będzie prze-wał !

Pandemia zrobiła piękny porządek z gówno transferami i wypłatami, ale jak widać nie na długo.
"Wszystko i nic ulegnie zmianie Zmieni się wszystko i nic Równowaga zostanie utrzymana". *Focus

PostNapisane: Wt 20 kwi, 2021 13:42 
Pichichi

A ja bym chciał żeby powstały jakieś bardziej elitarne rozgrywki, nawet w ramach LM. Obecnie mamy emocje od 1/8 czy 1/4 to jest raptem 7 meczów z finałem danej drużyny? Słabo.

PostNapisane: Wt 20 kwi, 2021 17:36 
Segunda Division

Sonek napisał(a):
A ja bym chciał żeby powstały jakieś bardziej elitarne rozgrywki, nawet w ramach LM. Obecnie mamy emocje od 1/8 czy 1/4 to jest raptem 7 meczów z finałem danej drużyny? Słabo.

Zależy jak kto podchodzi do piłki, wiadomo np. meczem Barca - United będą jarać się wszyscy. Ale czy nie piękniejsze jest to jak te ekipy spotykają się raz na parę lat ? Po drugie ja tam lubię sobie obejrzeć jakiś mecz na niższych progach. Dla pewnych drużyn i piłkarzy występ w LM to spełnienie marzeń i ambicji. Taki West Ham teraz jeśli wywalczy 4 miejsce i zostanie mu zabrana szansa udziału w przyszłej LM to jest strzał prosto w ryj.

Jednak problemem w LM jest podział grup, ci słabsi często trafiają miedzy młot a kowadło i są bez szans na dalszy etap. To jest bolączka LM ale myślę że do rozwiązania

PostNapisane: Śr 21 kwi, 2021 07:48 
Segunda Division

Za stroną główną:
Cytuj:
Oferta nie została jednak przedstawiona klubom z Hiszpanii, które UEFA postrzega jako głównego wroga, z Florentino Perezem na czele.

Coś czuję, że sędziowie się teraz obrażą na Real :P Czyli Superliga ma jednak plusy :P

Innym plusem powinna być reforma LM. Przyzwyczaiłem się już do LM, nie wiem co sądzić o Superlidze samej w sobie, ale wiem, że zamiast tworzyć nowe rzeczy, warto naprawić stare- dodać emocji, jak pisał Sonek. Ja lubię oglądać Barcę jak gra i z frajerami i gigantami, ale jeśli chodzi o całokształt, to wolę oglądać prawie samych gigantów, a frajerów jak najmniej, jak już to rewelacje sezonu jak Porto czy Ajax (lub Leicester, ale to już w PL, nie LM).

PostNapisane: Cz 22 kwi, 2021 10:33 
El Crack Total

Akurat SL uważam za ciekawy pomysł, szczególnie, że i tak większość głównie ogląda mecze najsilniejszych. Mecze małych i średnich są dla ich kibiców. Wątpię, żeby każdy z wypiekami na policzkach oglądał np. Puchar Polski na pierwszych etapach, gdzie grają również kluby z 4 lig. Ogólnie SL miała też dzielić się na kilka lig (jeden z pomysłów mówił o 2 SL w formie np. LM), co w sposób jasny obrazowałoby dany ranking drużyn. Jakoś ten pomysł funkcjonuje w USA i amerykanie nie twierdzą, ze zabija im to któryś ze sportów, wręcz przeciwnie. Ba, podobnie jest w boksie i nikt nie krzyczy, że gość z top 1 ma się pojedynkować o pas z gościem z top 45 w ramach wyrównywania szans. Prawda jest taka, że UEFA robi całą tę szopkę, bo SL zabiera im kasę i oto jest ambaras. Więc nie o ochronę piękna piłki chodzi, a o ochronę wpływów dla UEFA. A to czy SL okaże się klapą czy nie, powinien zweryfikować rynek, czyli kibice (swoją frekwencją i poprzez wykupienie abonamentu), a nie "eksperci" z UEFA, FIFA czy UE. Szczególnie zaangażowanie w to polityków (np. rządu brytyjskiego i głos UE) jest niesmaczne i rzuca światło kto tu jeszcze ciągnie kasę z tego "piękna" futbolu.

Dla mnie jest to szansa na wymuszenie zmian w LM jak i w samej UEFA, która np. przez kilkanaście lat wypierała się konieczności stosowania VAR-u, który w innych sportach już był standardem. Konkurencja powoduje poprawę jakości, a LM to produkt, za który jedni otrzymują pieniądza, a inni płacą. Niestety ostatnie wydarzenia pokazują, że w piłce nożnej istnieje silny monopol, który łamiąc zasady wolnego rynku, wszelkimi środkami (nawet politycznymi) chce zablokować konkurencję. Same proponowane sankcje byłyby niezgodne z prawem, piszę o tych dotyczących piłkarzy. To tak jakby pracownikom jakieś korporacji zabraniać pracować w innej i to bez żadnego aneksu w umowie.

PostNapisane: Cz 22 kwi, 2021 18:05 
Segunda Division

Tak, wiem, że futbol to maszynka do robienia kasy i to się absolutnie nie zmienia, tylko mieli się zmienić beneficjenci- to było coś w rodzaju nieudanego wrogiego przejęcia, o którym się mówi w przypadku korporacji. Dla kibiców by się nie zmieniło jakoś wiele. Tzn. skutki wojny UEFA z Superligą kibice by odczuli, ale bez tej wojny nie byłoby wielkich zmian. A te skutki mogłyby być tylko tymczasowe- żeby najpierw zmierzyć kto ma większego, a potem pójść na kompromis.
Pojawia się dużo głosów, że idea ciekawa, tylko nie w takiej formie. Jestem pewien, że pomysł jeszcze kilka razy wróci i za którymś razem coś tam się uda (tylko w którym roku?) i pewnie powstanie kilkanaście różnych projektów jak ma wyglądać konkretna forma i jakieś zmiany będą. Nie wiem jednak która forma jest najlepsza, nigdy nad tym nie myślałem. Martwi mnie też napięty grafik.
Nie do końca wiem co myśleć o Superlidze, bo wolę najpierw poobserwować zanim wyciągnę wnioski, a tu nie ma czego obserwować. Mój powyższy post oczywiście był jajcarski, ale mimo to serio mnie ciekawi jak teraz UEFA będzie podchodzić do swojej madryckiej perełki w koronie. Może nie powinienem czuć złośliwej satysfakcji, ale... :P :P :P Barca teoretycznie jest w podobnej sytuacji, ale jak cule to zablokują, to już nie będzie :P

PostNapisane: Pt 23 kwi, 2021 08:30 
Segunda Division

Okazało się, że Superligę przygotowywał bardziej Bartomeu niż Perez. W tym momencie przestało mnie dziwić dlaczego była taka niedopracowana :P

https://www.fcbarca.com/99597-goalcom-b ... misji.html

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 244 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1