Teraz jest N 29 lis, 2020 10:56

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Czy Barca zdobędzie krajowego mistrza 2020/21
TAK 25%  25%  [ 1 ]
NIE 75%  75%  [ 3 ]
Liczba głosów : 4
Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz 29 paź, 2020 14:44 
El Crack Total

Zibi1981 napisał(a):
Nie ma wątku o Lidze Mistrzów 2020/21, więc jak widzę wszyscy komentują tutaj.

Pisałem w tym temacie (2 post :P), żeby zmienić nazwę na "Sezon 2020/2021", co może uczynić autor tematu, czyli Roma-Rio.

PostNapisane: Cz 29 paź, 2020 18:30 
El Crack Total

Świat bez Pique staje się od razu piękniejszy !
Fajny mecz do oglądania, bez przesadnej taktyki, takie podwórkowe granie tym co się potrafi.
Zabrakło tylko skuteczności, i to akurat bardziej przytyk do Messiego niż Griezmanna.

PostNapisane: Cz 29 paź, 2020 23:42 
Pichichi

aschnu napisał(a):
Zibi1981 napisał(a):
Nie ma wątku o Lidze Mistrzów 2020/21, więc jak widzę wszyscy komentują tutaj.

Pisałem w tym temacie (2 post :P), żeby zmienić nazwę na "Sezon 2020/2021", co może uczynić autor tematu, czyli Roma-Rio.

No i git majonez :D

Roma-Rio napisał(a):
Świat bez Pique staje się od razu piękniejszy !

Niestety muszę się zgodzić z tobą i z Kowalem (wypowiedź bodaj w ostatnim LaLiga Bonita)

Zarejestrowany użytkownik Linuksa #437555
Zarejestrowany komputer #343538

Arch Linux
KDE 5 - Be free!

PostNapisane: N 01 lis, 2020 01:06 
El Crack Total

W lidze znów bieda w przodzie, tym razem leżała skuteczność. No i Pique z Neto musieli zrobić show :P Ogólnie Pique bez formy, Messi bez formy, Busquets bez formy, a Griezmana ratuje tylko ta strzelona bramka. Trzech pierwszy dopadła starość.

PostNapisane: N 01 lis, 2020 14:33 
El Crack Total

Alaves 1-1

Nie tyle starość, co praktykowany przez lata olewawczy stosunek do zawodu...
Sama zaś starość to już dopadła Koemana, przez ten miesiąc postarzał się o 10 lat ! Jakbym Benny Hilla kimającego na ławce widział a nie trenera w sile wieku :nc:

Sam mecz pokazał że na Barcelonę dalej wystarczy odrobina odwagi i dyscypliny. Nic się nie zmieniło a te trzy zmiany w przerwie to już w ogóle spotęgowały chaos gdzie nikt nie wiedział co ma robić.

PostNapisane: Cz 05 lis, 2020 17:07 
El Crack Total

Dynamo 2-1

Oglądałem tylko ostatni kwadrans i w jakiej trzeba być formie by grać na czas u siebie z takim przeciwnikiem...

PostNapisane: Cz 05 lis, 2020 20:55 
El Crack Total

A ponoć Dynamo grało drugim składem. Gdyby nie MATS byłaby kompromitacja. Nie wiem co kombinuje Koeman, ale z przodu ewidentnie to nie działa. Griezman nawet na pustą bramkę nie potrafi trafić. Ile jeszcze dostanie szans, by w końcu mu podziękować? Ewidentnie sezon na przeczekanie. Messi wypalony do szpiku kości.

PostNapisane: Cz 05 lis, 2020 23:44 
Pichichi

Mecz z Dynamem kolejny raz potwierdził, że Barcelonie brakuje "9", a w takiej sytuacji pozbycie się Suareza bez wcześniejszego zaklepania następcy było błędem.

Zarejestrowany użytkownik Linuksa #437555
Zarejestrowany komputer #343538

Arch Linux
KDE 5 - Be free!

PostNapisane: Pt 06 lis, 2020 13:17 
Segunda Division

Ten mecz z Dynamem to była żenada w wykonaniu graczy którzy pobierają takie sumy miesięcznie. Z nimi nie powinno się negocjować obniżki tylko wyjebac na zbity pysk.
Nowa miotła juz dawno jest schowana, gramy gówno jak na Setiena czy Ernesta przystało. Początki byly piękne, szybkie kontry, otwarta gra, odciążenie Messiego...
Messi to inny akapit. Kiedyś w słabej formie i tak był lepszy od wszystkich innych graczy na świecie, dziś jest kolesiem do zdjęcia na ławę. Pesel robi swoje, a do tego koleś ma poprostu wyjebane...
Długo oj długo będą sprzątać po kadencji Bartka, oby ktoś to ogarnął a nie narobił jeszcze większego syfu!

PostNapisane: So 07 lis, 2020 18:32 
El Crack Total

Betis 5-2
No i co tu napisać, przyjeżdza frajer Pellegrini na Camp Nou i zamiast 10 dostaje tylko 5 bramek. Do tego Betis też miał sporo sytuacji - mecz jak sparing.

PostNapisane: Pn 09 lis, 2020 01:54 
El Crack Total

Gdyby nie Messi, Griezman na koncie strzelonych miałby wielkie 0. Wynik zaćmiewa obraz gry. Chaos, nieporadność w obronie, brak kontroli meczu. Betis w 10 nadal był niebezpieczny co tylko pokazuje w jakim dołku jest Barca. Szczerze, nie podoba mi się odejście od utrzymywania się przy piłce.

PostNapisane: Pn 09 lis, 2020 15:18 
El Crack Total

Na szczęście dla Barcelony, wczoraj na Mestalla zobaczyliśmy nową definicję chaosu :lol4:

PostNapisane: Wt 10 lis, 2020 22:26 
Segunda Division

Roma-Rio napisał(a):
Na szczęście dla Barcelony, wczoraj na Mestalla zobaczyliśmy nową definicję chaosu :lol4:

Po golu dla Realu przełączyłem na Martynę na krańcu świata, ale po czasie się zdziwiłem ;) Przy każdym Varze byłem pewien że będzie decyzja na korzyść Realu. Zdziwiłem się ponownie 3 razy ;) ...
Ale nie ma co na nich patrzeć, bo my w obronie to wyglądamy gorzej od nich o lata świetlne. Nikt z naszych Ramosowi to pięt nie dorasta, a brak Carwajala też jest widoczny

Z przodu było u nas lepiej ale jak mówiłem tyły to bida z nędzą.
Grizzman o dziwo nawet piłą grał dobrze, ale wykończenie na poziomie klasy okręgowej...

PostNapisane: Cz 12 lis, 2020 14:04 
El Crack Total

U nas obrona to po prostu brak formy, plus megarozkojarzenie a w Realu to był totalny sabotaż jakby obstawił ktoś grubszą kasę na trzy karne w meczu.

Grizmann to za bardzo chyba chce finezyjnie wszystko robić, jakby był jubilerem - zamiast walić jak zwykły kowal.

PostNapisane: So 21 lis, 2020 23:01 
Pichichi

Co Wy na Real patrzycie jak nam LM w przyszłym sezonie odjeżdża ;)
dramat, nic tu nie działa

PostNapisane: N 22 lis, 2020 18:45 
El Crack Total

Atletico - Barca 1-0

Pique zastąpił Busqetsa, Ter Stegen Pique i mamy pierwszą porażkę od 10 lat z Atletico. A tak to mecz na 0-0, który to już raz w tym roku, nudy, marazm, brak pomysłu... a przede wszystkim sił.

Miała być nowa jakość a jedynie cofamy się w archiwach szukając tak równie słabego startu sezonu.

PostNapisane: Wt 24 lis, 2020 18:25 
El Crack Total

Co można rzec: bieda.
W tym miejscu mógłbym śmiało zakończyć dalsze pisanie, więc rozwinięcie tylko dla chętnych. Teraz śmiało można napisać, że pozostawienie na siłę Messiego w Barcelonie to był wielki błąd. W odstawkę powinni pójść: Pique, Busquets, Messi, Griezman oraz Ci co zostali sprzedani. W odstawkę nie znaczy wcale sprzedaż (prócz Messiego, bo ten ewidentnie w Barcelonie nie chciał i nie chce zostać), ale grę jako zmiennik czy to ogonów czy jako zmiana taktyczna np. w 70 minucie. Sądziłem, że Koeman przychodzi z planem ewolucji, czyli wdrażaniem następców z pomocą starej gwardii, a on na ten moment kontynuuje stary ład, uzupełniając tylko jego braki. Zmianę ustawienia nie mogę nazwać panaceum na barcelońskie problemy. Ba, możliwe, że dostarcza to kolejnych.
Nie wiem na jakich zasadach tu przyszedł, jednak gdyby zaczął od budowy nowej kadry w Barcie, myślę, że mimo porażek i tak miałby ogromny kredyt zaufania i potężny margines na błędy, bo buduje skład na nowo. W danej sytuacji ten margines się kurczy, bo niczego nowego nie buduje, a ludziom brakuje cierpliwości na oglądanie auta z zatartym silnikiem, z flakiem, z uszkodzonym rozrządem i układem kierowniczym (bez kierownicy), w którym zmienił się zderzak, lusterko, lakier i kierowca. Nie panie Koeman, tym autem pan daleko nie dojedzie, bo już na starcie ma pan pierwsze poważne usterki. Jak się nie ogarnie to szkoda, ponieważ w takiej sytuacji nowy prezydent przy aprobacie cules, niestety sprowadzi na jego miejsce Xaviego, który mimo mojego wielkiego szacunku, nie jest gotowy na zbudowanie kadry w takim klubie jak Barca i to od zera. Pogłos w szatni ma, ale Barcelonie nie potrzeba motywatora, a budowniczego i na ten moment tylko takie nazwiska jak Guardiola (wiem, spalona karta) czy Klopp są tak naprawdę wstanie coś tu stworzyć. Reszta albo ugina się pod nazwiskiem Messi, albo nie jest wstanie wytrzymać presji biorąc na siebie całą odpowiedzialność za projekt*, najgorsze w tym wszystkim jest, że ostatnich dwóch trenerów miało obydwie słabości i dlatego Barca jest tu gdzie jest.

*czyli nie tylko umiejętność posadzenia świętych krów na ławce, ale również twarde postawienie na swoim przy kupnie/sprzedaży zawodników, a nie późniejsze, wygodne zasłanianie się wymówkami, że nie wyszło, bo klub nie zakupił tych piłkarzy co chciałem.

PostNapisane: Wt 24 lis, 2020 21:15 
El Crack Total

Myśleli że samo bycie legendą Barcelony wystarczy.

PostNapisane: Wt 24 lis, 2020 22:57 
Segunda Division

Barca - Dynamo

Za wiele nie ma co pisać, spoko że wygrali

Jednak poziom polskiego komentarza w tym meczu to poziom "Najman" tego nie da się słuchać, odechciewa oglądać. Za co my płacimy

PostNapisane: Wt 24 lis, 2020 23:06 
El Crack Total

Za Polsat nie ma co płacić bo to jakaś kpina, zwłaszcza studio już osłabia.

Wynik meczu zaskakuje, bo spodziewałem się co prawda 4-0, ale dla Dynama.
Ale jest jednak życie bez starych pawianów i jak widać można grać za Bugiem.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1