Teraz jest Pn 16 wrz, 2019 17:53

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3477 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 170, 171, 172, 173, 174
Autor Wiadomość
PostNapisane: So 10 sie, 2019 03:06 
Pichichi

Zibi1981 napisał(a):
potrzebna jest chyba zmiana filozofii i odchodzenie od modelu Messi-centrycznego, ale to potrwa zapewne kilka lat. Myślę, że na jakieś 5 lat zapanuje Premier League, a dodatkowo do rywalizacji będzie się włączał Juventus i Real. Barcelona wchodzi chyba w czas marazmu.

Oby nie, ale sa tego symptomy - tego o czym piszesz. Filozofia? Najlepiej wrocic do korzeni: Cruyfyzm.

"Nigdy nie jesteś równie daleko od celu, jak wtedy, kiedy nie wiesz dokąd zmierzasz."
Charles-Maurice de Talleyrand

PostNapisane: So 10 sie, 2019 18:10 
El Crack Total

Jakie odejście od Messiego, przecież ten półgłówek będzie jeszcze trenerem Barcelony licząc na powtórkę "fenomenu" Zidana.

Neymarem nie ma co się zajmować, bo jedna gazeta tego samego dnia pisze co innego niż druga. Na razie oficjalnie to nie trwa żaden wyścig o piłkarza tylko o to kto wymyśli najbardziej absurdalny scenariusz.

PostNapisane: Wt 13 sie, 2019 11:16 
Amateur/Aficionado

O co chodzi z tym Neymarem, ponoć delegacja z Barcy jedzie negocjować transfer.

Dla mnie temat zamknięty jeśli kupili Griezzmana, no bo gdzie on będzie grał, chyba że posadzą Gryzonia na ławe, a Ney na środek inaczej tego nie widze

PostNapisane: Wt 13 sie, 2019 17:22 
Segunda Division

Chodzi o to- cytat z Tiki Taki ze strony głównej:

Cytuj:
Ew. kupno Neymara należy postrzegać w 100% jako akcję Bartomeu, aby zadowolić szatnię i poprawić własne dziedzictwo. Trenerzy nie uważają tego transferu za konieczny, a dział finansowy postrzega go jako ryzyko. [Marta Ramon]

Kolejny powód żeby dziada nie lubić... :/

PostNapisane: Wt 13 sie, 2019 19:08 
El Crack Total

xirrus napisał(a):
O co chodzi z tym Neymarem, ponoć delegacja z Barcy jedzie negocjować transfer.

Chodzi o klikalność i sprzedaż sportowych brukowców w sezonie ogórkowym. Do tego paru idiotów chce na tym zbudować swoje pseudodziennikarskie kariery.
Ech, 50 lat temu ludzkość podniecała się lądowaniem człowieka na księżycu - dzisiaj transferem kontuzjowanego klauna z jednego cyrku do drugiego.

PostNapisane: Pn 19 sie, 2019 17:16 
El Crack Total

Coutinho oficjalnie w Bayernie, uff. Dobre i to, bo męczyło mnie samo patrzenie na jego wiecznie zmęczony ryj. Ale uwaga, pojawiły się problemy:
"Philippe Coutinho przeszedł testy medyczne w Bayernie Monachium. Te wykazały jednak pewne niedociągnięcia." - jakie to wielkie zaskoczenie :czarodziej:

PostNapisane: Pn 19 sie, 2019 20:57 
Segunda Division

A tu jeszcze Dembele wypadł na 5 tygodni :lol2:
A miało być tak pięknie, niestety odejście tego błazna do Paryża spowodowało że cipa grochowa Barto spanikował i rzucił sie na trasnfer tych dwóch gdzie jeden nie pasuje na ten moment bo jego pozycje czyli mediapunte okupuje Messi a drugi może talent ma ale jest dzbanem i najwyraźniej ma w dupie wszystko.

PostNapisane: Wt 20 sie, 2019 08:09 
Amateur/Aficionado

Od Kręcidło z twittera:
Jak podają Katalończycy, Dembele po meczu z Athletikiem odczuwał ból, ale zlekceważył to i uznał, iż to wyłącznie zwykły ból. Nie powiedział nic lekarzom, wyleciał do Senegalu. Dziś wieczorem wrócił do treningów z zespołem, po 20 minutach przerwał pracę i zgłosił się do lekarzy.

Do mojej prywatnej listy kogo należy wyjebać w trybie pilnym Dembele sie właśnie dopisał, nie ma co niańczyć dzieciaczka

PostNapisane: Wt 20 sie, 2019 09:08 
Segunda Division

Ładnie się sypiemy na początku sezonu... złe przygotowanie albo peszek. CO do Dembele to jest chyba bardziej podatny niż Vermalen

PostNapisane: Wt 20 sie, 2019 19:21 
El Crack Total

Te kontuzje wynikają z podejścia do zawodu, tylko że te podejście ma wypisane na twarzy - więc tym bardziej, czym się kierowali włodarze Barcelony ściągając za takie pieniądze takiego dzbana ?

PostNapisane: Cz 22 sie, 2019 09:46 
Segunda Division

Roma-Rio napisał(a):
Te kontuzje wynikają z podejścia do zawodu, tylko że te podejście ma wypisane na twarzy - więc tym bardziej, czym się kierowali włodarze Barcelony ściągając za takie pieniądze takiego dzbana ?

Czym się kierowali ? cholera wie ale tym samym czym zostawiając Ernesta 3 rok na ławce. Ja tego projektu poprostu nie widzę... Pierwszy raz od kilku lat nie mam większej ochoty na oglądanie i wiem że nie jestem w tym sam.
Czuje stratę punktów z Betisem i kontuzje nie będą żadnym wytłumaczeniem

PostNapisane: Cz 22 sie, 2019 16:52 
El Crack Total

Jeśli chodzi o Ernesto to Messi i spółka nie chcą trenera tylko dobrego wujka, który nie będzie im przeszkadzał w realizacji pozapiłkarskich zainteresowań. Dlatego Barcę można oglądać, ale dla czystej beki, bez ciśnień na jakieś sukcesy. Ja w zasadzie nie mogę się doczekać kolejnego eurowpierdolu w 1/4 a może już w 1/8 :)

PostNapisane: Wt 03 wrz, 2019 19:48 
El Crack Total

No i straszna bida, zero rewolucji - jeden crack tylko przyszedł i nic w sumie...
Naprawdę szokiem będzie ugranie czegokolwiek w Lidze Mistrzów a i o La Ligę zaczynam się martwić.
Na szczęście dla zarządu Barcy jest jeszcze Real, który wydał latem ponad 300 milionów a wystawia ten sam skład co 5 lat temu :lol2:

PostNapisane: Śr 04 wrz, 2019 06:13 
Amateur/Aficionado

Jak griezzman się przyjmie na lewym skrzydle to wreszcie przestaniemy grać w 10 na boisku, więc to będzie ogromna zmiana in plus.
Do tego wygląda że de Jong jakimś cudem posadził na ławkę czasowstrzymywacza Rakiticia, więc też in plus.
Osobiście chciałbym widzieć u nas pomoc w takim ustawieniu Busi, de Jong, Arthur jak najczęściej
Co do rewolucji, został Valverde więc o tym nie mogło być mowy od początku, skoro został to zarząd zadowolony więc po co rewolucja ?

PostNapisane: Śr 04 wrz, 2019 17:10 
El Crack Total

Żeby kibice znowu wiosną nie płakali.

Cytuj:
pomoc w takim ustawieniu Busi, de Jong, Arthur

Sumując to w poprzednim sezonie daje całe 8 asyst i 4 gole.
A te gole to tylko w lidze holenderskiej.

PostNapisane: Śr 04 wrz, 2019 20:28 
Amateur/Aficionado

A kto u nas w pomocy niby daje gole i asysty ?
Iniesta też tego nie gwarantował

PostNapisane: Cz 05 wrz, 2019 16:38 
El Crack Total

xirrus napisał(a):
A kto u nas w pomocy niby daje gole i asysty ?

W tym problem że nikt bo żeby grać w Barcelonie wystarczy mieć 98 % celnych podań z których nic nie wynika.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3477 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 170, 171, 172, 173, 174

Strefa czasowa: UTC + 1