Brais Méndez: Barcelona na pewno będzie naciskała aż do końca

Julia Cicha

14 maja 2021, 10:18

AS

1 komentarz

Fot. Getty Images

Zawodnik Celty Brais Mendez rozmawiał z klubowymi mediami po wygranej z Getafe i opowiedział również o zbliżającym się meczu z Barceloną.

Morale: Są coraz lepsze, chcemy dalej cieszyć się grą. Po wygranej wszystko jest lepsze.

Wygrana z Getafe: Być może w innych momentach mecze mocno się nam komplikowały albo nie byliśmy w stanie ich wygrać, a teraz, nawet mimo nieobecnych w kadrze, pokazaliśmy, że możemy powalczyć. To piękna podstawa, by dalej walczyć w ten sposób. Zobaczymy, dokąd zajdziemy.

Barca: To świetny zespół, jeden z najlepszych na świecie. Nie gra całkiem dobrze, ale będzie chciała naciskać do końca, by zobaczyć, czy uda jej się zdobyć tytuł. Spotkanie na pewno będzie bardzo trudne, damy z siebie wszystko, by zdobyć trzy punkty. We wszystkich meczach trzeba pokazywać się z najlepszej strony, ale w takich jak ten być może jest to jeszcze coś więcej, bo mierzysz się z najlepszymi i wiesz, że przy minimalnej okazji cię zniszczą. Musimy być bardzo skoncentrowani, zaangażowani oraz wiedzieć, że Barça nie odpuści żadnego błędu.

Poziom jego gry: Ten sezon nie zaczął się dla mnie dobrze, nie dostawałem wielu minut na boisku, ale od przyjścia Chacho uległo to zmianie i teraz mam dużo pewności siebie. Nie mogę prosić o więcej, czuję się dobrze, wygodnie. Takiego Braisa chciano oglądać, wychodzi mi zarówno indywidualnie, jak i zespołowo, co jest najważniejsze.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Nawet średniaki nas cisną w sumie prawdę powiedział więc bardziej boli xD