Pedri: Oba zespoły mogą wygrać, niezależnie od siły fizycznej

Julia Cicha

8 kwietnia 2021, 17:00

FCBarcelona.es

3 komentarze

Fot. Getty Images

Pedri opowiedział o jutrzejszym El Clásico w rozmowie z klubowymi mediami FC Barcelony. Pomocnik uważa, że mecz będzie bardzo wyrównany.

Waga El Clásico: To bardzo ważny mecz ze względu na to, co oznacza dla kibiców. Ludzie uwielbiają to przeżywać. Ja jako widz bardzo to lubiłem, a teraz jako piłkarz podchodzę do niego z największą radością. Postaramy się wywalczyć trzy punkty, które będą dla nas bardzo ważne.

Pierwszy Klasyk: To był wyjątkowy dzień, miałem szczęście, że moja rodzina przyjechała i pożegnała mnie w drodze na stadion. W domu często organizowaliśmy rodzinne kolacje, by oglądać razem spotkanie. Pójście na Camp Nou i gra w tym meczu jest spektakularna.

Trudności: Jak każdy Klasyk, to będzie trudny mecz. Rywale mają bardzo dobry zespół, musimy rozegrać świetne spotkanie, by zdobyć trzy punkty. Jesteśmy na to nastawieni, ale wiemy, że nie będzie łatwo.

Najlepsi rywale: Mają wielu bardzo dobrych piłkarzy, przede wszystkim pomocników oraz Benzemę, który jest niesamowity. My jednak musimy grać po swojemu.

Kwestie fizyczne: Oba zespoły mogą wygrać, niezależnie od siły fizycznej, wieku czy wzrostu.

LaLiga: To starcie ma duże znaczenie, musimy spróbować je wygrać. Nigdy nie uważamy tytułu za stracony, walczymy aż do końca, chcemy zdobywać trzy punkty i właśnie to da nam opcje. Najważniejsze jest wygrywanie i czekanie, aż lider straci punkty, by go wyprzedzić.

Forma: Mam nadzieję, że dostanę minuty na boisku. Wciąż mogę się poprawić, szczególnie w kwestiach fizycznych, nad którymi pracuję. Chcę dalej cieszyć się grą z najlepszymi piłkarzami, którzy tu są.

Młode talenty: Wielu młodych graczy wybija się w Barcelonie. Musimy zachować chłodną głowę i ciężko pracować, by wywalczyć sobie miejsce. Czeka nas dobra przyszłość, jeśli będziemy pracować.

Tytuły: Chcę zdobyć moje pierwsze trofeum z Barçą, to moje marzenie od zawsze. Pięknie byłoby też zdobyć coś z reprezentacją.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Myślę, że chłopak potrzebuje trochę odpoczynku. Zarówno meczowego jak i medialnego. Przez ostatnie kilka miesięcy powkładano mu tyle na plecy, że zaraz chłopina padnie na twarz.

Dokladnie 50/50..
Barca w Lidze wymiata ostatnio
Real uskrzydlowy sukcesami w Europie

Meczychoooo !!!

Chyba nie jutrzejszym tylko sobotnim el classico jak już coś...;)