Onda Cero: Fabio Blanco i Valencia są dalecy od porozumienia w sprawie nowego kontraktu

Maciej Łoś

7 kwietnia 2021, 13:30

Onda Cero, Sport

5 komentarzy

Fot. Getty Images

Onda Cero informuje, że Fabio Blanco jest obecnie daleko od podpisania nowego kontraktu z Valencią. Obecna umowa 17-latka wygasa już w czerwcu, a Barcelona uważnie przygląda się jego sytuacji.

Mijają dni, a Valencia nie zbliżyła się o krok do porozumienia się z Fabio Blanco. Ostatnie spotkanie pomiędzy klubem i reprezentantem piłkarza skończyło się niepowodzeniem. Coraz więcej wskazuje na to, że klub z Estadio Mestalla straci swój wielki talent. Kontrakt 17-latka kończy się 30 czerwca.

Fabio Blanco zwrócił na siebie uwagę największych drużyn w Hiszpanii dzięki znakomitym występom w zespole Juvenil A Valencii. Jego poczynania śledzą zarówno Barcelona, jak i Real Madryt. Valencia wie, że jeśli chce zachować swoją perłę, musi zaoferować jej znacznie lepszą ofertę sportową i finansową. Czasu na to pozostało już bardzo niewiele, ponieważ sezon zbliża się ku końcowi.

Kilka dni temu Sport informował o tym, że Barcelona przygotowuje plan, dzięki któremu Blanco miałby stać się jej zawodnikiem. Klub chce ściągnąć 17-latka i wypożyczyć go do innej drużyny, żeby mógł ogrywać się na najwyższym poziomie. Prawdopodobnie w zespole Barçy nie miałby obecnie szansy na regularne występy ze względu na dużą rywalizację.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Jak najbardziej taka polityka w każdym wypadku przyniesie tylko zyski. Jeśli zawodnik wypali, to wzmocni zespół albo zostanie sprzedany za duże sumy, jeśli nie wypali to klub i tak zarobi jakieś grosze, tym bardziej że nie zapłaci się za niego dużo (jedynie opłatę za wyszkolenie i pensję). Jesli tak ma funkcjonować system, to jak najbardziej jestem na tak.

Hmmm ciekawe zatem na co czekamy, aż białe
pidżamy go zgarną?

Co jak co ale w rezerwach brakuje typowych skrzydłowych, oprócz Konrada na skrzydłach grają głownie środkowi pomocnicy. Może się przydać :)